ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Sora 26/8/2016, 16:21

™️ wrote:
Sora wrote:
™️ wrote:
Sora wrote:
™️ wrote:
sreća pa takve spodobe kao što si ti više nitko ništa ne pita...

Ti si dragi x y govno od govneta , lijepo opisao sto je demokracija .


Demokracija je sto pitate samo one koji misle ko ti.
Sreca da mi se zivo jebe za tebe i takvu demokraciju .
Koju nabijem na nju. :cry
spodoba si jer nisi napisala crkve što bi bio normalni nivo rasprave nego si napisala crkvetine...a sad idi liži dupe jednonogoj svinji...

Jednonogi ti je tata kpji te naucio biti nepristojan i i tvrdoglav.
Zabraniti crkvetine i dzamijetine .
Jel sad svrsavas ?
molio bi te da mi ne spominješ roditelje...to su te valjda u političkoj školi u kumrovcu naučili...

Tebe nije imao tko nauciti.
Cak ni politicka skola u kumrovcu.
Tak da moram doci do roditelja , ocu necu.

Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by veber 26/8/2016, 16:21

∞™ wrote:molio bi te da mi ne spominješ roditelje...to su te valjda u političkoj školi u kumrovcu naučili...
nisu, a znadu i djecu spominjat.

to im po defaultu...

antif

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by BB-8 26/8/2016, 16:21

Sora wrote:
™️ wrote:
Sora wrote:
™️ wrote:
Sora wrote:

Ti si dragi x y govno od govneta , lijepo opisao sto je demokracija .


Demokracija je sto pitate samo one koji misle ko ti.
Sreca da mi se zivo jebe za tebe i takvu demokraciju .
Koju nabijem na nju. :cry
spodoba si jer nisi napisala crkve što bi bio normalni nivo rasprave nego si napisala crkvetine...a sad idi liži dupe jednonogoj svinji...

Jednonogi ti je tata kpji te naucio biti nepristojan i i tvrdoglav.
Zabraniti crkvetine i dzamijetine .
Jel sad svrsavas ?
molio bi te da mi ne spominješ roditelje...to su te valjda u političkoj školi u kumrovcu naučili...

Tebe nije imao tko nauciti.
Cak ni politicka skola u kumrovcu.
Tak da moram doci do roditelja , ocu necu.
imam kulture s osobama koje to i zaslužuju, a ti ćeš zauvjek biti komunistička protuha...

_________________
 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Attach13  Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 16:24

Najbolje da zabrane sve religije .....tako im nitko nece moci reci da imaju dvostruka mjerila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Sora 26/8/2016, 16:28

™️ wrote:
Sora wrote:
™️ wrote:
Sora wrote:
™️ wrote:
spodoba si jer nisi napisala crkve što bi bio normalni nivo rasprave nego si napisala crkvetine...a sad idi liži dupe jednonogoj svinji...

Jednonogi ti je tata kpji te naucio biti nepristojan i i tvrdoglav.
Zabraniti crkvetine i dzamijetine .
Jel sad svrsavas ?
molio bi te da mi ne spominješ roditelje...to su te valjda u političkoj školi u kumrovcu naučili...

Tebe nije imao tko nauciti.
Cak ni politicka skola u kumrovcu.
Tak da moram doci do roditelja , ocu necu.
imam kulture s osobama koje to i zaslužuju, a ti ćeš zauvjek biti komunistička protuha...

Eto tako demokratcke protuhe finkcioniraju .
1. Demokracijasamo za one koji zasulzuju
2. Prostojnost samo za one koji zasluzuju
Gle. nabijem vam na nju vasu demokraciju i pristojnost.
Ti i tvoje neodgojene protuhe ste na nivou primitivaca i glupana koji cak ni ne kuze koliko su glupi i primitivni.
Niste uzalud smislili BLAGO SIROMADNIM DUHOM.
DA, PONOSNA SAM JER SAM KOMUNIST . BILA .... ))

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by udba 26/8/2016, 16:30

Sora wrote:DA, PONOSNA SAM JER SAM KOMUNIST . BILA .... ))
Više nisi?
:grin :npg:
Govorio sam ja uvijek da će se Pokret raspasti iznutra, zbog malodušnosti nekadašnjih ilegalaca i popuštanjem pred materijalnim iskušenjima, a ne zbog kapitalističkog uništavanja izvana.

:nb :mog :omg :grin :gtfo :pf :ce :yuno: :kidd:
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by veber 26/8/2016, 16:31

Sora wrote:Niste uzalud smislili BLAGO SIROMADNIM DUHOM.
nisu. ide to i u pismu, jebgna treba znat čitat i pisat

DA, PONOSNA SAM JER SAM KOMUNIST . BILA... ))

nisi ti bila nikad komunist. tvoj nick je savršern opis što si bila.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Guest 26/8/2016, 17:31

veber wrote:
Sora wrote:Jest , ocito civilizacijski napredak i to fantastican.

Ako bude reakcija na akciju, zabraniti i crkvetine .

Korak po korak pa ce se zatrti religije.
Mene osobno takva pomisao veseli , vise nego bilo koja druga
pazi feređa i burka.

ideš li ti zafačlana?

ja sam jednom balavcu, muslimanu, iz firme rekao. ili ćeš se obrijat ili ćeš dobit otkaz, a prije otkaza obrijat ću te svinjskom kožom.
uredno dolazi obrijan, drugi musliman iz firme rekao mu je da je totalni kreten i da se tako ne može ponašat.

u biti da vrijeđa sve muslimane i da je debil...

naravno tebi je to nepojmljivo...
WOWWW...!!! cek dok Longi vidi ovu muzevnost i hrabrost.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by IL Risorto 26/8/2016, 17:35

Sora wrote:Jest , ocito civilizacijski napredak i to fantastican.

Ako bude reakcija na akciju, zabraniti i crkvetine .

Korak po korak pa ce se zatrti religije.
Mene osobno takva pomisao veseli , vise nego bilo koja druga
E svaka ti čast Soro.Prvi put da se u potpunosti mogu složiti s tobom.
Sve to treba zabraniti,jer džamije su teroristički a crkve pedofilski kulturni centri.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 17:36

Vidio sam Svetac al bolje ti je da ne znaš šta sam komentirao u mislima ....al kad si vec navalio evo : koji to debil zapošljava muslimane .....a ako vec da ....treba im dat samo pola plače.

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 18


:offtopic:
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by IL Risorto 26/8/2016, 17:37

Sora wrote:Crkve i dzsmije su izvori nsjgore reakcionarnosti.
One poticu podjele i mrznje.
One su izvori zla. Dok same imaju ogrmona bigatstva , recimo vatikan je svakako najbogatja firma u svijetu, one covjecabstvo drze u pokornosti i mraku u kojem cim je ljudima gore, njima bolje.
:20 :beer sad bih te časti cijeli dan pićem koje najviše voliš. :beer
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by IL Risorto 26/8/2016, 17:41

RayMabus wrote:Najbolje da zabrane sve religije .....tako im nitko nece moci reci da imaju dvostruka mjerila.
I za ovo :beer Staljin je tu bio zakon
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Guest 26/8/2016, 17:42

RayMabus wrote:Vidio sam Svetac al bolje ti je da ne znaš šta sam komentirao u mislima ....al kad si vec navalio evo : koji to debil zapošljava muslimane .....a ako vec da ....treba im dat samo pola plače.

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 18


:offtopic:
Eto,bas svabi zaposljavaju muslimane,odnosno najvise Turke,jerbo su nelosi drifteri,a minimalno ih placaju,..od Araba,nema kruffa..to kurcu nece da rade,pa cak niti mlade generacije metroseksualnih Turaka..
Potom sam onu Turcinku mlatku,izbacio jer je bila izazivala sukobe,a jasno se priklanjala radikalnmijim islamdžijama.Odbila je da radi sa jednom Ruskinjom,starijom zenom,jerbo je ova malo oprala po ušima,a ovoj ego nije dao mira..kolega je htio presaltati u suprotnu smjenu,no nije imalo smisla i tamo bi se sa nekim zakačila..
Kakogod sa zadovoljstvom primjecujem,da su HR malo preiispitali svoje dosadasnje stavove,a dao sam i usmeni naputak,da se malo pozabave ponudom europskih neuposljenika,dakle starosjedioca..
Moras paziti kako ces definirati zahtjev,da te tko ne bi tuzio za rasizam i nacionalizam..zato saamo diskretno na vuho.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 17:45

bogomdani wrote:
Moras paziti kako ces definirati zahtjev,da te tko ne bi tuzio za rasizam i nacionalizam..zato saamo diskretno na vuho.. jocolor
Kad je netko bezobrazan onda ga treba zgazit bez milosti ...tako da to nema weze sa muslimanima nego tom karakternom crtom koju tu primječujem.....swe wiše i wiše.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Guest 26/8/2016, 17:48

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
Moras paziti kako ces definirati zahtjev,da te tko ne bi tuzio za rasizam i nacionalizam..zato saamo diskretno na vuho.. jocolor
Kad je netko bezobrazan onda ga treba zgazit bez milosti ...tako da to nema weze sa musliamnima nego to karakternom crtom koju tu primječujem.....swe wiše i wiše.
sigurno,.no kako vec rekoh,europski preliberalni zakoni su oni koji te mogu shebati..mos ti gaziti u prakticnom stilu,ali ne smijes ostaviti pisani trag,ili nes slicno,na konto te cega Khozoepka moze tuziti..jebote,tuzi te,pa se jos pridruze razne multikulti udruge,padne "bruka",pa te onda i vlastita firma najradije otpili,da ne mora placati odstete i imati neugodnosti..na kraju izgubis posao ti,a Qurvu islamdžijsku sud vrati na posel..di je tu logika..ne Longi,zna se kako se to radi..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 17:59

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
Moras paziti kako ces definirati zahtjev,da te tko ne bi tuzio za rasizam i nacionalizam..zato saamo diskretno na vuho.. jocolor
Kad je netko bezobrazan onda ga treba zgazit bez milosti ...tako da to nema weze sa musliamnima nego to karakternom crtom koju tu primječujem.....swe wiše i wiše.
sigurno,.no kako vec rekoh,europski preliberalni zakoni su oni koji te mogu shebati..mos ti gaziti u prakticnom stilu,ali ne smijes ostaviti pisani trag,ili nes slicno,na konto te cega Khozoepka moze tuziti..jebote,tuzi te,pa se jos pridruze razne multikulti udruge,padne "bruka",pa te onda i vlastita firma najradije otpili,da ne mora placati odstete i imati neugodnosti..na kraju izgubis posao ti,a Qurvu islamdžijsku sud vrati na posel..di je tu logika..ne Longi,zna se kako se to radi..
Može samo mene ne zanimaju uopče muslimani kao takvi nego kao ovaj bezobrazluk tj došli u Europu i onda namecu svoja pravila. Ne znam šta si ti shvatio al znam šta sam ja mislio a to je da se na bezobrazluk ne odgowara popuštanjem nego baš suprotno : samo još jače ih maltretiraš.

To wrijedi za svakoga tko se bezobrazno ponaša tako da me mogu samo tužit bezobrazni a ne muslimani opčenito.

Muslimani me mogu tužit ( dakle oni kao religija ) tek kad budem napadao njih samo zato šta su muslimani tj iz čista mira a to se neče nikad desit bar ne kod mene.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Guest 26/8/2016, 18:01

Pa radi se,Longi,radi se ...umjesno i podlo... :tw :tw :tw
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 18:05

bogomdani wrote:Pa radi se,Longi,radi se ...umjesno i podlo... :tw :tw :tw
Ma radite wi kuraz. Da wi išta radite swakome đihadistu bi kompletna familija plus pet koljena naokolo dobila izgon iz Europe bez mogučnosti powratka ima eu držawljanstwo ili ne. Ne radite wi ništa nego gurate glawu u pijesak dok ne pukne pa čete potirat swe koji su muslimani samo zato jer su muslimani bili kriwi ljudi ili ne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 18:09

Ne radite vi ništa a kako ne radite ništa onda niti ne kužite zašto sam ja rekao to šta sam rekao : koji to debil zapošljava muslimane ...a ako da treba im dati pola plače.


Pa ne treba ih zapošljavati nego odhebati a ako oče baš da rade onda pola plače.

Zašto ?

E pa zato ....NAUČIT ČEŠ SE PONIZNOSTI PICHKA TI MALTERINA AROGANTNA I GDJE SI DOŠAO I CIJA JE OVO KUČA.

SAD ME TUŽI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Guest 26/8/2016, 18:10

Žpa..nije ni to toliko pogresno..naime,tvoji pitomi muslimani,su pitomi i ponizni,samo dok su brojno nadhebani..cim su brojniji,e da vis kako promjene ponasanje..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by RayMabus 26/8/2016, 18:11

bogomdani wrote:Žpa..nije ni to toliko pogresno..naime,tvoji pitomi muslimani,su pitomi i ponizni,samo dok su brojno nadhebani..cim su brojniji,e da vis kako promjene ponasanje..
SLicno bi ti bilo sa bilo kojom grupacijom koja se ponaša kao oni ( arogantno ) tako da se ne zavaravaj da to ima veze sa : MUSLIMANIMA.


RayMabus
RayMabus

Posts : 176408
2014-04-11


Back to top Go down

 Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an - Page 2 Empty Re: Wildersova stranka želi zatvoriti džamije i zabraniti Kur'an

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum