ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by vuksadinare 26/8/2016, 11:24

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/pupovac-otkrio-da-mu-se-milanovic-javio-bolje-da-o-tome-ne-govorim-stvar-je-daleko-ozbiljnija-949434
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Re: Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by vuksadinare 26/8/2016, 11:25

..evo ga...'ugrozen sam...ujko milanovic mi rek'o da ce me u papar samljeti'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Re: Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by udba 26/8/2016, 11:31

Realno, pozicija Pupovca se malo pogoršala. Ovakvo umjetno zatezanje odnosa od strane elita spram naroda koji gleda ili kako utajit porez ili kako poslat djecu u Njemačku bi moglo rezultirati ponekim incidentom. Ipak, Pupovac gleda one kataloge u sandučiću, gura kolica po hrvatskim dućanima (Kaufland, Lidl) i mogo bi naletit na nekog ko je zapaljen Milanovićevim govorom i pretrpit neku uvredu ili čak pokušaj fizičkog nasrtanja.

Međutim jedna financijska injekcija od cca 50-70.000 eura u zamjenu za potpis pri slaganju vlade bi mogla malo ublažiti taj strah , a nakon izbora idemo smirivati strasti i okrenut se visini PDV-a.

_________________
Pupovca fizicki strah od Milanovića? Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Re: Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by vuksadinare 26/8/2016, 11:34

udba wrote:Realno, pozicija Pupovca se malo pogoršala. Ovakvo umjetno zatezanje odnosa od strane elita spram naroda koji gleda ili kako utajit porez ili kako poslat djecu u Njemačku bi moglo rezultirati ponekim incidentom. Ipak, Pupovac gleda one kataloge u sandučiću, gura kolica po hrvatskim dućanima (Kaufland, Lidl) i mogo bi naletit na nekog ko je zapaljen Milanovićevim govorom i pretrpit neku uvredu ili čak pokušaj fizičkog nasrtanja.

Međutim jedna financijska injekcija od cca 50-70.000 eura u zamjenu za potpis pri slaganju vlade bi mogla malo ublažiti taj strah , a nakon izbora idemo smirivati strasti i okrenut se visini PDV-a.
..nije bezveze pupovac tituliran najboljim 'etno biznismenom' ovih prostora...dvije tri rijeci..tipa..'ugrozen sam...zoki mi prijeti kao srbinu'..zatim zove zoki...'sorry stari daj se smiri sve cemo izgladiti'...pupovac....'ja sam za dogovor..mir...no to te kosta cca 100 000 eura ili kakav peterosobni stan ili poslovni objekat na cvjetnom trgu...naravno za potrebe srpske zajednice(he,he manga sam)'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Re: Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by udba 26/8/2016, 11:37

vuksadinare wrote:
udba wrote:Realno, pozicija Pupovca se malo pogoršala. Ovakvo umjetno zatezanje odnosa od strane elita spram naroda koji gleda ili kako utajit porez ili kako poslat djecu u Njemačku bi moglo rezultirati ponekim incidentom. Ipak, Pupovac gleda one kataloge u sandučiću, gura kolica po hrvatskim dućanima (Kaufland, Lidl) i mogo bi naletit na nekog ko je zapaljen Milanovićevim govorom i pretrpit neku uvredu ili čak pokušaj fizičkog nasrtanja.

Međutim jedna financijska injekcija od cca 50-70.000 eura u zamjenu za potpis pri slaganju vlade bi mogla malo ublažiti taj strah , a nakon izbora idemo smirivati strasti i okrenut se visini PDV-a.
..nije bezveze pupovac tituliran najboljim 'etno biznismenom' ovih prostora...dvije tri rijeci..tipa..'ugrozen sam...zoki mi prijeti kao srbinu'..zatim zove zoki...'sorry stari daj se smiri sve cemo izgladiti'...pupovac....'ja sam za dogovor..mir...no to te kosta cca 100 000 eura ili kakav peterosobni stan ili poslovni objekat na cvjetnom trgu...naravno za potrebe srpske zajednice(he,he manga sam)'
Jedino što danas ne ide direktno lova u džep nego se dogovaraju projekti, spomenici, novine, kultura štajaznam, e sad tu treba nać dobre kumove koji će odradit taj poso za koji je dodijeljeno pola milje i oprat stotku. Ima tu petljanja s papirima, treba se čak i radit nešto, ali zato je sve čisto ko suza. Pošalji uskok i nek češljaju koliko hoće, neće ništa nać.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Pupovca fizicki strah od Milanovića? Empty Re: Pupovca fizicki strah od Milanovića?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum