ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Wed 26 Oct - 13:40

sitting_bull wrote:konstrukcije, kao i sa onim inspektorom bokšićem zbog kojeg je sudac marić izjebao UEFA-u.

kad nemate što drugo, onda netko u tovarskim medijima izmisli neku priču u negativnoj konotaciji o dinamu i svi tovari sretni što kao dinamo propada, a hajduk cvate kao mediteransko cviće i u njega se ne dira.

privatizacija nije zakonska obveza pa nema potrebe postavljati pitanja, dinamo funkcionira, redovno isplaćuje plaće, plaća porez, igra ligu prvaka.

gdje ti vidiš zapinjanje koje spominješ?

Kaj je Mamić Dinamo?

river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 26 Oct - 13:44

river_jude wrote:
sitting_bull wrote:konstrukcije, kao i sa onim inspektorom bokšićem zbog kojeg je sudac marić izjebao UEFA-u.

kad nemate što drugo, onda netko u tovarskim medijima izmisli neku priču u negativnoj konotaciji o dinamu i svi tovari sretni što kao dinamo propada, a hajduk cvate kao mediteransko cviće i u njega se ne dira.

privatizacija nije zakonska obveza pa nema potrebe postavljati pitanja, dinamo funkcionira, redovno isplaćuje plaće, plaća porez, igra ligu prvaka.

gdje ti vidiš zapinjanje koje spominješ?

Kaj je Mamić Dinamo?

za kuckice je mamic sve...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Wed 26 Oct - 13:46

A nema dugo i Jerkov je izjavio da jedino klubovi koji NISU privatizirani i koji su UDRUGE građana, u Hrvatskoj posluju solventno i što je najvažnije OSVAJAJU TROFEJE i KONSTANTNO igraju u europskim ligama. Pa čemu mijenjati nešto što je dobro ? Veli hajdukov laprdogovornik kako se iz Dinama pričalo da kreće privatizacija u Dinamu. Pričalo se, pa kaj onda ? Tada, kada je to bilo aktualno, pričalo se o tome, danas kada to nije aktualno, ne priča se o tome. I kaj je tu sad čudno ili nenormalno ? Meni je normalno da se priča o aktualnostima, a ne o nečemu kaj može biti a i nemora biti, jer te nitko na to nemože prisiliti.
Laprdao je i hajdukov laprdogovornik kako Hajduk vraća lovu Gradu Splitu za kredit koji je Grad platio umjesto Hajduka, laprdalo se kako će Grad uzimati neki postotak od svih prihoda kluba dok se ne namiri. Pa kurac od svega, sve ostalo na laprdanju.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Wed 26 Oct - 14:08

E Zeko, je tebi nick Zeko jer sereš kuglice?
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 26 Oct - 14:09

river_jude wrote:
sitting_bull wrote:konstrukcije, kao i sa onim inspektorom bokšićem zbog kojeg je sudac marić izjebao UEFA-u.

kad nemate što drugo, onda netko u tovarskim medijima izmisli neku priču u negativnoj konotaciji o dinamu i svi tovari sretni što kao dinamo propada, a hajduk cvate kao mediteransko cviće i u njega se ne dira.

privatizacija nije zakonska obveza pa nema potrebe postavljati pitanja, dinamo funkcionira, redovno isplaćuje plaće, plaća porez, igra ligu prvaka.

gdje ti vidiš zapinjanje koje spominješ?

Kaj je Mamić Dinamo?
opet venecijanac radi zamjenu teza.
medijski tovarski isjcedci  pokrenu temu u kojoj napadaju dinamo, a mamić je samo paravan koji služi za prikrivanje tovarskiog modusa operandi.
mamić nije dinamo, ali je važan za dinamo jer je izvukao dinamo  iz financijskih nebuloza  poslije Tuđmana i canjuge, jer je osmislio nogometnu školu i način kako preživjeti od produkta koji ta škola daje i jer je bolje od vidovitog milana predvidio što će se zbivati sa klubićem u koji se tovari zaklinju.

i tu leži baza tovarske opsjednutosti mamićem jer su se predviđanja obistinila, a novo predviđanje kaže kako još minimalno 9 godina uličari  neće primirisati prvom mjestu. nakon brbljića, burića, pušioničara iz dežele, hrpe afričke dice u hajduku  te predsjednika koji je za hajduk počeo navijati kad je postao predsjednik hajduka zbog čega se Kirigin okreće u grobu kao ventilator vi još uvijek vidite samo ono što se dešava u tuđem dvorištu. zato vam tako i ide, odnosno ne ide...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Wed 26 Oct - 14:13

Ne znam kak uspijete poloviti kaj je ko htel reći između redaka, ispod stola, metaforama i ostalim pičkama materinama. Meni članak kaj je Amper nalepil jednoznači govori protiv Mamića.
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 26 Oct - 14:27

river_jude wrote:Ne znam kak uspijete poloviti kaj je ko htel reći između redaka, ispod stola, metaforama i ostalim pičkama materinama. Meni članak kaj je Amper nalepil jednoznači govori protiv Mamića.
to kako amper piše je u stilu onog vica: vama gospođo svaka čast, a vašem sinu jebat ću mater.

dinamu kao svaka čast, a tebi mamiću izjebat ću dinamo kad god uzmognem.

prozirna taktika koju su uveli alač, deica, ničota i ekipa, a danas su aktivni vice karin, aleksandar holiga i nova frustrirana generacija u tovarskim medijima.
najbolje se to vidi prije i poslije neke dinamove tekme: prije tekme niti slova, poslije tekme svi generali pljuvačke bojne...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 26 Oct - 15:52

river_jude wrote:
sitting_bull wrote:konstrukcije, kao i sa onim inspektorom bokšićem zbog kojeg je sudac marić izjebao UEFA-u.

kad nemate što drugo, onda netko u tovarskim medijima izmisli neku priču u negativnoj konotaciji o dinamu i svi tovari sretni što kao dinamo propada, a hajduk cvate kao mediteransko cviće i u njega se ne dira.

privatizacija nije zakonska obveza pa nema potrebe postavljati pitanja, dinamo funkcionira, redovno isplaćuje plaće, plaća porez, igra ligu prvaka.

gdje ti vidiš zapinjanje koje spominješ?

Kaj je Mamić Dinamo?
Ajme, ovo ti je vrhunski volej!
:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 26 Oct - 16:01

sitting_bull wrote:
river_jude wrote:Ne znam kak uspijete poloviti kaj je ko htel reći između redaka, ispod stola, metaforama i ostalim pičkama materinama. Meni članak kaj je Amper nalepil jednoznači govori protiv Mamića.
to kako amper piše je u stilu onog vica: vama gospođo svaka čast, a vašem sinu jebat ću mater.

dinamu kao svaka čast, a tebi mamiću izjebat ću dinamo kad god uzmognem.

prozirna taktika koju su uveli alač, deica, ničota i ekipa, a danas su aktivni vice karin, aleksandar holiga i nova frustrirana generacija u tovarskim medijima.
najbolje se to vidi prije i poslije neke dinamove tekme: prije tekme niti slova, poslije tekme svi generali pljuvačke bojne...
Ti si mi simpa sa ovim uzdizanjem 'tovarske' medijske moći naustrb jadnog Dinama...
Znaci, u svemu smo trube, al zato imamo medijsku moć jaču i od građanina Kanea...
:D
Istina je naravno drugačija...
Jedini sportski dnevnik je doslovno i jedino Mamicevo pismeno glasilo...
I točka...
Zar se i na tekme Dinama ne ide s primjerkom SN-a?
Sapienti sat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by river_jude Wed 26 Oct - 18:52

river_jude wrote:E Zeko, je tebi nick Zeko jer sereš kuglice?
river_jude
river_jude

Posts : 587
2015-08-07


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 26 Oct - 19:56

fridrih_niche wrote:
sitting_bull wrote:
river_jude wrote:Ne znam kak uspijete poloviti kaj je ko htel reći između redaka, ispod stola, metaforama i ostalim pičkama materinama. Meni članak kaj je Amper nalepil jednoznači govori protiv Mamića.
to kako amper piše je u stilu onog vica: vama gospođo svaka čast, a vašem sinu jebat ću mater.

dinamu kao svaka čast, a tebi mamiću izjebat ću dinamo kad god uzmognem.

prozirna taktika koju su uveli alač, deica, ničota i ekipa, a danas su aktivni vice karin, aleksandar holiga i nova frustrirana generacija u tovarskim medijima.
najbolje se to vidi prije i poslije neke dinamove tekme: prije tekme niti slova, poslije tekme svi generali pljuvačke bojne...
Ti si mi simpa sa ovim uzdizanjem 'tovarske' medijske moći naustrb jadnog Dinama...
Znaci, u svemu smo trube, al zato imamo medijsku moć jaču i od građanina Kanea...
:D
Istina je naravno drugačija...
Jedini sportski dnevnik je doslovno i jedino Mamicevo pismeno glasilo...
I točka...
Zar se i na tekme Dinama ne ide s primjerkom SN-a?
Sapienti sat...
;)
trube, kmečavci, pobjegulje, kako god hoćeš!
bez obzira kojoj skupini pripadali zajednički vam je nazivnik što ekipa koja čerupa hajduk uvijek naivcima koji vole hajduk proda priču kako je za sve kriv dinamo.
od kmečanja i  svakodnevne jadikovke ste napravili brend, a od tzv. narodnog hajduka internacionalno poduzeće u čijem vrhu su vam ljudi koji do izbora nisu imali blage veze s hajdukom (kos, pušnik, branco) kao pokriće za ekipu koja iz sjene preko našeg hajduka vuče konce. ako je vama to dobro... 

pokojni zvone mornar je za nakupinu tovara koja je poslije njega zasjela u redakcije sn bio gospodin, vrhunski novinar i uzor na kojeg su zaboravili.
sn su sad tek jedan u nizu medija čijom sportskom redakcijom harače frustrirani tovari tipa alača, holige, karina, redžićke  koji sustavno gnoje i rezultati te gnojidbe su svastike, prekid u italiji, bejzbol palice...

ekipa je dotjerala priču do brutalnog nasilja i onda se povukla u sjenu jer kao nemaju veze s onim što su promicali i na što su nagovarali navijače.
pokušaj da to opravdaš time što tiskovina, koja se gotovo uopće ne prodaje, opstane radeći i za dinamo i da tu tiskovinu iz koje tovarski gnoj curi na sve strane prikažeš kao mamićevo pismeno glasilo nadilazi čak i amperove konstrukcije što pokazuje kako učenik još nije nadmašio mentora...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 26 Oct - 20:13

Ti bi bija idealan za Sabor...
Možeš puno pisat/pričat a da nista nema veze sa temom o kojoj se diskutira...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 26 Oct - 20:24

fridrih_niche wrote:Ti bi bija idealan za Sabor...
Možeš puno pisat/pričat a da nista nema veze sa temom o kojoj se diskutira...
;)
ti već jesi idealan tovar: možeš bez srama kmečati, srati i pljuvati po dinamu i kriviti ga za sve što u bidnom hajduku ne valja.

reci, koliko vaše dice sad igra u hajduka???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Wed 26 Oct - 20:41

Nisan ti ja Amper da me upecas tim jeftinim forama...
:D
Polako ti o svom poslu, nemoj se smetat...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Wed 26 Oct - 20:47

je je, hajduk bi inače dinamu čestitao na naslovu da nema mamića. pa naravno da je napad na mamića ustvari i napad na dinamo, al ne zato što je mamić dinamo, nego zato što je dinamo prvak. da je predsjedink igor bišćan ili šimić isto bi se smišljale teorije zavjere. bolio je hajduka kurac dok je mamić bio u osijeku ili sesvetama jer mu nije bio konkurent za naslov. pa napada se već i miško ali sad još to nije aktualno jer rijeka nije prvak ali ak bude onda bu miško rijeka i obrnuto. mislim to je ljudski ak ćemo iskreno
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Wed 26 Oct - 20:52

bacio sam oko na ovaj n+ tekst, pazi ti ovo:


"Prema saznanjima Igora Alborghettija, te još uvijek nepotvrđenim informacijama"


"Postoje indicije kako je Mamić"




pa ovak ne bi pisao prevareni muž o jebaču svoje žene a i majke njene koliko je to smiješno.
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Wed 26 Oct - 22:41

fridrih_niche wrote:Nisan ti ja Amper da me upecas tim jeftinim forama...
:D
Polako ti o svom poslu, nemoj se smetat...
;)
amper, niche, kurac-palac, svi ste isti kad nemate odgovor na trenutno stanje igračkog kadra u hajduku.
ne tako davno ste se kleli u svoju dicu i rugali legiji stranaca u dinamu.

a sad kao polako, nemoj se smetati, u narodni hajduk s Afrikancima, grcima, albancima, mađarima, španjolcima, Brazilcima, purgerima i uskoro Islanđanima se ne dira jer to su naša dica .

Venecijanci...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Wed 26 Oct - 22:53

sitting_bull wrote:
Venecijanci...
nisu više ni to, sad su slavonci  :coffee
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Wed 26 Oct - 22:55

naša dica poljudski zoo  lol! Jel se nije nekada ismijavala legija mamićevih plaćenika i maksimirski zoo??  :roll

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 48 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 48 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 48 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Wed 26 Oct - 23:40

muckodjubre wrote:naša dica poljudski zoo  lol! Jel se nije nekada ismijavala legija mamićevih plaćenika i maksimirski zoo??  :roll
od dice je ostalo samo ime

Dinamo Zagreb - Page 48 Hajduk%20-%20Dinamo_0092
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Wed 26 Oct - 23:42

Dinamo Zagreb - Page 48 Images?q=tbn:ANd9GcSwpGsxaZ0qXOLNpLHMzxbM96R-ru8lieHIsGYZYqUY_Li-sWdcTg
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 48 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum