ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sun 9 Oct - 11:36

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
SHVAĆAŠ idiote, SHVAĆAŠ... ;) Jeli shvačaš? :20
Hahaha... Piše se s mekim...Ć ali to nije bitno, neću se naslađivati ka idiot sportić...

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Sun 9 Oct - 11:42

sitting_bull wrote:
s tvojom se pameću ne more niko mirit.

na navedene činjenice o očigledno pripremljenoj taktici igranja u kost na fernandesa ti uzvraćaš usporedbom sa ohandzom koji zbog bolesne noge svoju masu (koja mu je, kako je rajko točno naveo, i sjebala zglobove koljena) koristi kako bi ostvario prednost u duelu i koji pada u nesvijest kad mu se uzvrati istom mjerom.
za cijele utakmice sa ozbiljnim ekipama ohandza je druga klasa i općenito igrač manje na terenu, ali za vas je on još uvijek klasa obzirom na ono čime u igračkom kadru raspolažete.

uostalom, kad već pokušavaš ismijavati moj upis, pokušaj onda ismijati i ohandzinu statistiku ove sezone:

hnl:  nastupio u 9 utakmica, odigrao 473 minute, prosjek 52,5 minute po utakmici

el kvalifikacije: nastupio u svih 6 utakmica, odigrao 216 minuta, prosjek 36,5 minuta po utakmici


Nisi zva Milku Dabović? :^0

Budaletino, ja sam usporedija startove, prekršaje. Ništa drugo. Nije bitno jeli igrač ikad ima ozljedu ili pak je stalno ozljeđen kad pričamo o prekršajima na pojedinim igračima. Kad netko namjerno opali po nogama, ili ti uleti s dvi noge i pokupit te onda to nema veze s tjelesnom masom, s tim koliko si spreman. A na što si ti sveo raspravu?
I kakve veze ima Ohandzina minutaža koju si tu sad iša vaditi s gore spomenutom pričom. Napisa sam ti zašto Ohandza (koji btw. nije proša ni večinu priprema ako se ne varam) malo igra na početku ove sezone. šta ti tribam ponavljati, pa da ti opet postaviš isto pitanje, pa opet ti isto odgovaram?

I da, kad si već stavija stastitiku minuta moga si staviti i golova te aisista... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Sun 9 Oct - 13:05

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:
s tvojom se pameću ne more niko mirit.

na navedene činjenice o očigledno pripremljenoj taktici igranja u kost na fernandesa ti uzvraćaš usporedbom sa ohandzom koji zbog bolesne noge svoju masu (koja mu je, kako je rajko točno naveo, i sjebala zglobove koljena) koristi kako bi ostvario prednost u duelu i koji pada u nesvijest kad mu se uzvrati istom mjerom.
za cijele utakmice sa ozbiljnim ekipama ohandza je druga klasa i općenito igrač manje na terenu, ali za vas je on još uvijek klasa obzirom na ono čime u igračkom kadru raspolažete.

uostalom, kad već pokušavaš ismijavati moj upis, pokušaj onda ismijati i ohandzinu statistiku ove sezone:

hnl:  nastupio u 9 utakmica, odigrao 473 minute, prosjek 52,5 minute po utakmici

el kvalifikacije: nastupio u svih 6 utakmica, odigrao 216 minuta, prosjek 36,5 minuta po utakmici


Nisi zva Milku Dabović? :^0:

Budaletino, ja sam usporedija startove, prekršaje. Ništa drugo. Nije bitno jeli igrač ikad ima ozljedu ili pak je stalno ozljeđen kad pričamo o prekršajima na pojedinim igračima. Kad netko namjerno opali po nogama, ili ti uleti s dvi noge i pokupit te onda to nema veze s tjelesnom masom, s tim koliko si spreman. A na što si ti sveo raspravu?
I kakve veze ima Ohandzina minutaža koju si tu sad iša vaditi s gore spomenutom pričom. Napisa sam ti zašto Ohandza (koji btw. nije proša ni večinu priprema ako se ne varam) malo igra na početku ove sezone. šta ti tribam ponavljati, pa da ti opet postaviš isto pitanje, pa opet ti isto odgovaram?

I da, kad si već stavija stastitiku minuta moga si staviti i golova te aisista... :;):
gospođa se zove milka babović.

sam kažeš: kad netko namjerno opali po nogama, ili uleti s dvi noge. spadaju li u to i startovi ismailija u gotovo svakom startu i divljački start kožulja džonom na fernandesa i to u pozicijama koje nisu bile izravna prijetnja za gol? da ne govorim o Jeffersonu koji se odlaskom sušića pogubio i nije niti blizu formi iz prošle sezone, jedino kaj vas mući što boljeg nemate.

ohandza malo igra jer više ne može. rasprava gotova.

zbog te statistike koju sad uvodiš kao temu ohandza i igra, jer koliko god invalidan bio još je uvijek bolji (u tih prosječnih 36, odnosno 52 minute) od ostatka kadra koji imate.

nisi odgovorio: jeste li mu produžili ugovor? 01.07.2017. ohandzi ugovor ističe, a vi se još premišljate. nećete valjda takvu "zvijer od igrača" pustiti bez kune odštete???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Sun 9 Oct - 15:17

amper1950 wrote:
Zeko wrote:
amper1950 wrote:
Zeko wrote:Riječ "slija" je čudna... Treba ti prijevod? :^0 hahaha... Treba tebi pomoć a ne prijevod... ;) 

Ideš u Skadar? Oćeš siditi u loži kao na Poljudu, ili si među orjunašima? :rofl :rofl
Tak' je. Treba mi pomoć u prijevodu riječi "SLIJA" jer stvarno nemam pojma kaj to znači. Protresao sve hrvatske riječnike i toga nema, jebiga. 
Nevjerojatno je kol'ko tebe jebe ta "moja" poljudska loža, blebećeš o njoj već nekoliko godina.   Basketball
:rofl :rofl :rofl

Treba tebi pomoć,to sigurno...

Idiote, kad poćmeš tu pisati tečno i pravopisno na hrvaskom jezikku,onda bum i ja razmeš? A dotad slobodno glumi (ili možda ne glumiš :) ) većeg idiota nego što si sam pa da posebno istićeš svaku rić (pardon riječ) koja nije tako napisana u hrvatskom riječniku (ti fala bogu sve pišeš točno i tečno na hrvatskom književnom jeziku cheers ).

Šta se tiće poljudske lože, pa idiote preglupi mene to jebe? Hahahaha :rofl :rofl :rofl Jesi glup... Je, ne mogu zaspati zbog toga. Kažeš prije par dana da ideš Skadar, spominjanjem poljudske lože ti šaljem poruku da mene (a virujem i ostale) boli kurac di ti ideš i da ti ne virujem ama baš ništa jer si notorni lažljivac. Zašto bi vjerovao lažljivom idiotu koji je jednom pisao da je bio u loži Poljuda, sjedio blizu Šukera (još pričao da se nešto Šuker za glavu hvatao i komentirao neke igrače) da bi kasnije u drugoj raspravi demnatirao sam sebe i pričao da nikad nije bio u loži Poljuda. Tko bi tebi lažljivom idiotu išta vjerovao, svaćaš, pardon SHVAĆAŠ? :mid ;)
Ti uopće nisi svjestan koliki si idiot i majmun pička ti materina preglupa. Ti ovdje izmišljaš svađe sa svima majmune glupi preglupi, isto kao što i tvoj jajduk izmišlja svađe sa HNS-om i sa cijelom ligom. Valjda je to takvo podneblje dolje i tamo možeš na prste jedne ruke izbrojati ljude s kojima možeš normalno komunicirati. Ti si jedan isprdak kokošjeg abortusa i tako se i ponašaš jebo ti Mamićev isprdak mater koja te takvog odgojila.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Sun 9 Oct - 18:42

ANTE RUKAVINA, nekad jedan od najtalentiranijih hrvatskih nogometaša, sa 30 godina je odlučio iznenada završiti karijeru.


"Istina je, neću više igrati nogomet. Za nogometnu igru moraš imati spremno tijelo, a moje više ne može izdržati napore koje traži profesionalni angažman", rekao je Rukavina za Sportske novosti.

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 37 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 37 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 37 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 1:26

sitting_bull wrote:
gospođa se zove milka babović.

sam kažeš: kad netko namjerno opali po nogama, ili uleti s dvi noge. spadaju li u to i startovi ismailija u gotovo svakom startu i divljački start kožulja džonom na fernandesa i to u pozicijama koje nisu bile izravna prijetnja za gol? da ne govorim o Jeffersonu koji se odlaskom sušića pogubio i nije niti blizu formi iz prošle sezone, jedino kaj vas mući što boljeg nemate.

ohandza malo igra jer više ne može. rasprava gotova.

zbog te statistike koju sad uvodiš kao temu ohandza i igra, jer koliko god invalidan bio još je uvijek bolji (u tih prosječnih 36, odnosno 52 minute) od ostatka kadra koji imate.

nisi odgovorio: jeste li mu produžili ugovor? 01.07.2017. ohandzi ugovor ističe, a vi se još premišljate. nećete valjda takvu "zvijer od igrača" pustiti bez kune odštete???


Dakle, Ohandza malo igra jer više ne može,pa s toga ga igrači Dinama mogu malo po nogama, to oćeš reći? :^0

Koji je tebi kurac? O Ohandzi, njegovim problemama s ozljedama koje je ima i to kako nije proša pripreme sam sve već reka. Ne znam šta bi još tija, i ne znam kakve to veze ima s startevima na njega. Reka sam ti i zašto sam se na to osvrnija...

Šta se tiće ugovora nisam ti odgovorija jer je totalno nebitno u raspravi koju smo vodili. A kad već inzistiraš, koliko ja znam nije još potpisan ugovor. I nije stvar premišljanja nego dogovora s njegovim zastupnicima. Sve je stvar njegovog zdravlja,ali i pitanje koliko traže zastupnici. Da se mene pita, u skladu s mogućnostima Hajduka ponudija bi mu ugovor do 150 tisuća eura, uz bonuse ako bude nastupija u 80% službenih utakmica, bonuse s kojima bi mu ugovor doša na najvišu granicu kakvu ima Kalinić - 220 tisuća eura. Da se klub koiko toliko osigura. Sad je pitanje što traže njegovi zastupnici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 1:30

Zeko wrote:

Ti uopće nisi svjestan koliki si idiot i majmun pička ti materina preglupa. Ti ovdje izmišljaš svađe sa svima majmune glupi preglupi, isto kao što i tvoj jajduk izmišlja svađe sa HNS-om i sa cijelom ligom. Valjda je to takvo podneblje dolje i tamo možeš na prste jedne ruke izbrojati ljude s kojima možeš normalno komunicirati. Ti si jedan isprdak kokošjeg abortusa i tako se i ponašaš jebo ti Mamićev isprdak mater koja te takvog odgojila.
:rofl :rofl :rofl

Popiti tableticu i smiri živce, nije ti to dobro za zdravlje... ;) Jedini koji tu izmišlja si ti, izmišljaš da si bio u poljudskoj loži i onda očekuješ da ti ljudi vjeruju kad pričaš da putuješ vamo, tamo... I sad sam ti ja kriv? Moraš svatiti, pardon shvatiti da si ti ISKLJUČIVI krivac... ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 10 Oct - 10:14

Ti uopće nisi svjestan koliki si idiot i majmun pička ti materina preglupa. Ti ovdje izmišljaš svađe sa svima majmune glupi preglupi, isto kao što i tvoj jajduk izmišlja svađe sa HNS-om i sa cijelom ligom. Valjda je to takvo podneblje dolje i tamo možeš na prste jedne ruke izbrojati ljude s kojima možeš normalno komunicirati. Ti si jedan isprdak kokošjeg abortusa i tako se i ponašaš jebo ti Mamićev isprdak mater koja te takvog odgojila.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 11:49

Kopiranje posta ti ne bu pomoglo. Tabletica, tabletica... ;)
A moga bi i otići na službeni put, kojih pola godine... cheers :rofl
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 10 Oct - 12:24

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:
gospođa se zove milka babović.

sam kažeš: kad netko namjerno opali po nogama, ili uleti s dvi noge. spadaju li u to i startovi ismailija u gotovo svakom startu i divljački start kožulja džonom na fernandesa i to u pozicijama koje nisu bile izravna prijetnja za gol? da ne govorim o Jeffersonu koji se odlaskom sušića pogubio i nije niti blizu formi iz prošle sezone, jedino kaj vas mući što boljeg nemate.

ohandza malo igra jer više ne može. rasprava gotova.

zbog te statistike koju sad uvodiš kao temu ohandza i igra, jer koliko god invalidan bio još je uvijek bolji (u tih prosječnih 36, odnosno 52 minute) od ostatka kadra koji imate.

nisi odgovorio: jeste li mu produžili ugovor? 01.07.2017. ohandzi ugovor ističe, a vi se još premišljate. nećete valjda takvu "zvijer od igrača" pustiti bez kune odštete???


Dakle, Ohandza malo igra jer više ne može,pa s toga ga igrači Dinama mogu malo po nogama, to oćeš reći? :^0:

Koji je tebi kurac? O Ohandzi, njegovim problemama s ozljedama koje je ima i to kako nije proša pripreme sam sve već reka. Ne znam šta bi još tija, i ne znam kakve to veze ima s startevima na njega. Reka sam ti i zašto sam se na to osvrnija...

Šta se tiće ugovora nisam ti odgovorija jer je totalno nebitno u raspravi koju smo vodili. A kad već inzistiraš, koliko ja znam nije još potpisan ugovor. I nije stvar premišljanja nego dogovora s njegovim zastupnicima. Sve je stvar njegovog zdravlja,ali i pitanje koliko traže zastupnici. Da se mene pita, u skladu s mogućnostima Hajduka ponudija bi mu ugovor do 150 tisuća eura, uz bonuse ako bude nastupija u 80% službenih utakmica, bonuse s kojima bi mu ugovor doša na najvišu granicu kakvu ima Kalinić - 220 tisuća eura. Da se klub koiko toliko osigura. Sad je pitanje što traže njegovi zastupnici...
zašto bi udaranje protivnika po nogama bilo samo tovarsko pravo?
zapravo su vam igrači pičkice samo takve jer kad nekoga mlatnu po nogama čudom se isčuđavaju što se izudarani buni, a kad njih netko opizdi onda slijedi previjanje i glumatanje.
benković pošteno oplete ohandzu i pošteno prizna bez drame, Kožulj uđe džonom u fernandesa i umjesto da je sretan što nije popio crveni karton i on i cijelo krdo tovara sa svih kontinenata nasrnu na suca.
u svojoj nemoći evoluirali ste u glumački cirkus, da ne kažem nešto grublje.

što se tiče ugovora pitao sam te jer pokušavaš biti pametan pa ne odgovarati na pitanje u kojem se krije i odgovor o ohandzi: da je stručni stožer siguran kako im se ohandzu isplati i dalje plaćati već bi se dogovorili, ali i oni znaju kako je ohandza roba s greškom i boje se riskirati s ugovorom koji će poslije morati platiti.
samo ti još uvijek misliš kako je ohandza igrač s perspektivom...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 12:32

sitting_bull wrote:



zašto bi udaranje protivnika po nogama bilo samo tovarsko pravo?
Pa budaletino, tko se prvi uskodakao oko starteva i pričao o tome tko je kome bio meta?!? Jesam ja pričao prvo startevima na Ohandzi ili si ti i još netko počeo o Fernandesu i kako je bio meta?!?
Btw. naravno da će bolji igrači biti češće faulirani, čisto razumljivo. Ako je Fernandes bio meta hajdukovaca onda je i Ohandza bio meta dinamovaca. Kraj priče...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 12:42

sitting_bull wrote:

što se tiče ugovora pitao sam te jer pokušavaš biti pametan pa ne odgovarati na pitanje u kojem se krije i odgovor o ohandzi: da je stručni stožer siguran kako im se ohandzu isplati i dalje plaćati već bi se dogovorili, ali i oni znaju kako je ohandza roba s greškom i boje se riskirati s ugovorom koji će poslije morati platiti.
samo ti još uvijek misliš kako je ohandza igrač s perspektivom...
A šta se tiće ovog, ne znam šta bi ti reka. Ili su glup ili se praviš glup. Već ti jedno 8-i puta ponavljam da sam svoje o Ohandzi reka, Nisam priča o nikakvoj perspektivi, priča sam o tome da je klasa. No isto tako klasa s velikim problemima s ozljedama (a budimo realni da nije ima sve te probleme s ozljedama nebi sad bija ni u Hajduku ni HNL-u). Koliko su one iza njega ili će se ponavljati, ja jebiga to ne znam. Ne zna to 100 % nitko, ali eto liječnička služba sigurno ima neke bolje podatke. S toga je to tvoje pitanje sasvim nebitno u toj raspravi koja se tu vodila (utakmcia zadnjeg kola)

A što se tiće Hajduka, predsjednika i sportskog direktora, pa to pitanje je njima bilo i postavljeno. Sve je na kraju stvar novaca, ništa drugo. Da smatraju kako je mačak u vreći nebi ga čekali toliko dugo nakon ozljede, a s druge strane klub se mora osigurati. Uglavnom žele ga zadržati, ali ovisi što će sve tražiti njegovi zastupnici...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 10 Oct - 17:35

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:



zašto bi udaranje protivnika po nogama bilo samo tovarsko pravo?
Pa budaletino, tko se prvi uskodakao oko starteva i pričao o tome tko je kome bio meta?!? Jesam ja pričao prvo startevima na Ohandzi ili si ti i još netko počeo o Fernandesu i kako je bio meta?!?
Btw. naravno da će bolji igrači biti češće faulirani, čisto razumljivo. Ako je Fernandes bio meta hajdukovaca onda je i Ohandza bio meta dinamovaca. Kraj priče...
razlika je jedino u tome što se na fernandesa išlo s namjerom onesposobljavanja, a na ohandzu s namjerom onemogućavanja.

razlika je i u tome što su hajdukovi igrači pičkice u odnosu na plave dečke...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by sitting_bull Mon 10 Oct - 17:44

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:

što se tiče ugovora pitao sam te jer pokušavaš biti pametan pa ne odgovarati na pitanje u kojem se krije i odgovor o ohandzi: da je stručni stožer siguran kako im se ohandzu isplati i dalje plaćati već bi se dogovorili, ali i oni znaju kako je ohandza roba s greškom i boje se riskirati s ugovorom koji će poslije morati platiti.
samo ti još uvijek misliš kako je ohandza igrač s perspektivom...
A šta se tiće ovog, ne znam šta bi ti reka. Ili su glup ili se praviš glup. Već ti jedno 8-i puta ponavljam da sam svoje o Ohandzi reka, Nisam priča o nikakvoj perspektivi, priča sam o tome da je klasa. No isto tako klasa s velikim problemima s ozljedama (a budimo realni da nije ima sve te probleme s ozljedama nebi sad bija ni u Hajduku ni HNL-u). Koliko su one iza njega ili će se ponavljati, ja jebiga to ne znam. Ne zna to 100 % nitko, ali eto liječnička služba sigurno ima neke bolje podatke. S toga je to tvoje pitanje sasvim nebitno u toj raspravi koja se tu vodila (utakmcia zadnjeg kola)

A što se tiće Hajduka, predsjednika i sportskog direktora, pa to pitanje je njima bilo i postavljeno. Sve je na kraju stvar novaca, ništa drugo. Da smatraju kako je mačak u vreći nebi ga čekali toliko dugo nakon ozljede, a s druge strane klub se mora osigurati. Uglavnom žele ga zadržati, ali ovisi što će sve tražiti njegovi zastupnici...
morali su ga čekati jer ima važeći ugovor pa bi, igrao ohandza, ili ne, ugovoreno morali isplatiti.

misliš li ti kako bi dinamo ispustio ohandzu samo tako i misliš li kako dinamovi liječnici nisu znali ohandzine mogućnosti: 2.hnl i hajduk. možete se vi tješiti i paliti na ohandzu, ali čim ste počeli kalkulirati ni frane zolja nije više onako veseo kao što je bio. očigledno su ga vaši odjebali premda mu to još nisu rekli.

ante rukavina je slobodan i ne misli se profesionalno više angažirati pa uzmite njega i svi sretni i zadovoljni...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by jalnirajko Mon 10 Oct - 17:44

muckodjubre wrote:ANTE RUKAVINA, nekad jedan od najtalentiranijih hrvatskih nogometaša, sa 30 godina je odlučio iznenada završiti karijeru.


"Istina je, neću više igrati nogomet. Za nogometnu igru moraš imati spremno tijelo, a moje više ne može izdržati napore koje traži profesionalni angažman", rekao je Rukavina za Sportske novosti.
jel hajduk napokon našao žiro račun šibenika pa isplatio za rukija?  :roll
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 20:27

muckodjubre wrote:ANTE RUKAVINA, nekad jedan od najtalentiranijih hrvatskih nogometaša, sa 30 godina je odlučio iznenada završiti karijeru.


"Istina je, neću više igrati nogomet. Za nogometnu igru moraš imati spremno tijelo, a moje više ne može izdržati napore koje traži profesionalni angažman", rekao je Rukavina za Sportske novosti.

Kakav propali potencijal. Malo igrača je koji te na prvu oduševe uživo ko on još u dresu Šibenika. Ne znam jel mu bio problem u glavi ili lošem odabiru menadžera, ali trebao je postići puno više.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre Mon 10 Oct - 20:28

Tommy Ramone wrote:
muckodjubre wrote:ANTE RUKAVINA, nekad jedan od najtalentiranijih hrvatskih nogometaša, sa 30 godina je odlučio iznenada završiti karijeru.


"Istina je, neću više igrati nogomet. Za nogometnu igru moraš imati spremno tijelo, a moje više ne može izdržati napore koje traži profesionalni angažman", rekao je Rukavina za Sportske novosti.

Kakav propali potencijal. Malo igrača je koji te na prvu oduševe uživo ko on još u dresu Šibenika. Ne znam jel mu bio problem u glavi ili lošem odabiru menadžera, ali trebao je postići puno više.
vjerojatno je bilo svega navedenoga
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 20:31

Ostaje zapisano da je spasio Čačkea i preko Ludogoreca odveo Dinamo u LP. Ali i da je imao zicera za vodstvo protiv Reala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by bafalo Mon 10 Oct - 20:33

jel još ima peglicu

_________________
Dinamo Zagreb - Page 37 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest Mon 10 Oct - 20:37

bafalo wrote:jel još ima peglicu

Dok je vozio peglicu igrao je najbolji nogomet u životu. Čim mu je šošo kupio BMW otišao je u kurac ko igrač.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko Mon 10 Oct - 21:17

amper1950 wrote:Kopiranje posta ti ne bu pomoglo. Tabletica, tabletica... ;)
A moga bi i otići na službeni put, kojih pola godine... cheers :rofl
Ti uopće nisi svjestan koliki si idiot i majmun pička ti materina preglupa. Ti ovdje izmišljaš svađe sa svima majmune glupi preglupi, isto kao što i tvoj jajduk izmišlja svađe sa HNS-om i sa cijelom ligom. Valjda je to takvo podneblje dolje i tamo možeš na prste jedne ruke izbrojati ljude s kojima možeš normalno komunicirati. Ti si jedan isprdak kokošjeg abortusa i tako se i ponašaš jebo ti Mamićev isprdak mater koja te takvog odgojila.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 37 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum