ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by provocator Wed 24 Aug - 8:22

"U svakom slučaju, bilo kakva neprimjerena retorika ovakvog tipa zaslužuje ispriku i ja ju kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati", poručio je Plenković.

link

_________________
Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by marcellus Wed 24 Aug - 8:24

po čemu je poruka zapravo šovinistička...

_________________
Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by vuksadinare Wed 24 Aug - 8:26

..cudim se i tom culeju..jebote ovi ga siknu na 14 mjesto liste u svojoj izbornoj jedinici...a on nista...jebote onaj glasnovic je bar pokazao neku cast i moral i otisao je od hdz-a..jer nije zelio biti 6,7 na listi za dijasporu sto ej smatrao ponizavajuce...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Regoč Wed 24 Aug - 10:25

marcellus wrote:po čemu je poruka zapravo šovinistička...
Zato što srbski cigani ne lažu. :D

_________________
Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by sitting_bull Wed 24 Aug - 13:15

hoće li plenky isto lupati ručicama o stol?
taj se sve više prokazuje kao kompilacija plavuše i Sanadera: za sve su krivi drugi, a obećanja i ignorancija su na nivou dr.ive.

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Guest Wed 24 Aug - 14:01

Rekao je Kajtaziju da ''laze kao srpski cigan''.

Stevo se zaigrao, nije mu javni prostor forum, a on da je zasticen nickom. Naciizjava, a sad Plenkovic pokusava kapitalizirati kod biraca cenra (''vid' ga kak je samo fin'').

Nije nemoguce da nije dogovoreno, ali bi Plenkovic imao mrvu vjerodostojnosti da Stevu izbaci iz adezea. Nece, jer su predali izborne liste sa Stevom na njima.

Pa je dobio pec po rucicama od strogog, ali pravednog Plenkija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Guest Wed 24 Aug - 14:03

Ali to je stvarno dvokorak u Sanaderovoj maniri, udzbenicki primjer.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Kermit Wed 24 Aug - 14:08

kolerik wrote:Ali to je stvarno dvokorak u Sanaderovoj maniri, udzbenicki primjer.
Pa plenki je iz izstog gej MVP legla osim toga ima i pedigre, a i u HDZ je sasvim slučajno
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by vuksadinare Wed 24 Aug - 14:08

....dobro kajtazi niej nevinasce...najveci broj roma o njemu nema dobro misljenje...jer kako kazu gotovo nista ili malo ej ucinio za romsku zajednicu...a puno vise za sebe..lik je totalka mutan...neki smatraju da cak i niej pravi rom..vec mjesanac...odnosno vise albanac...uostalom i dolazi sa kosova...sto se tice culeja....ja se njemu cudim.trebao je postupiti kao glasnovic i otici iz hdz-a....jos je postavljen tek kao 14 na listi za svoju jedinicu...vjerojatno ga se plenkovic i oce na taj recimo profinjeniji nacin rjesiti..jer kao 14 definitivno nema sanse uci u sabor...da sam na culejevom mjestu izasao bi iz hdz-a i presaltao se nekoj pravaskoj opciji ili djelovao kao neovisni kandidat....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99203
2015-09-08


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Guest Wed 24 Aug - 14:13

asilovski wrote:
kolerik wrote:Ali to je stvarno dvokorak u Sanaderovoj maniri, udzbenicki primjer.
Pa plenki je iz izstog gej MVP legla osim toga ima i pedigre, a i u HDZ je sasvim slučajno

Dobro, od tamo nam se izlegao i Milanovic i Jandrokovic, svi u istom hodniku do dr. Mate.

Gdje si grome kad te treba...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by sitting_bull Wed 24 Aug - 15:28

veli plenky:
"Rekao sam gospodinu Culeju da se to ne smije ponoviti. Ja osobno izražavam žaljenje za takav njegov post. Ispričavam se gospodinu Kajtaziju, ukoliko se na bilo koji način našao povrijeđenim."
e, moj druže hdz-ejski, ne seri jer misliš isto što i culej, samo što ne smiješ govoriti kao culej.
i Sanader je imao svoje jastrebove koji su drečali, a onda ih je on, veliki bođa, lider i vožd korio i slao u kut.

e, Plenkoviću, Plenkoviću, i ti bi htio biti kapetan na belu hdz lađu...

_________________
država je 2009. godine hajduku oprostila 270 milijuna kuna duga.
danas je hajduk u dugu većem od 100 milijuna kuna.
drugovi tovari, čestitam! tako se upravlja klubom.
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati Empty Re: Plenković: Ja to kao predsjednik HDZ-a neću tolerirati

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum