ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by IL Risorto 8/22/2016, 19:41

Regoč wrote:
Iknar je gay wrote:
Regoč wrote:
Iknar je gay wrote:
Regoč wrote:Ne, hrvatska neovisnost vezana je isključivo za 8. listopada 1991., ZAVNOH nije proglasio nikakvu neovisnu hrvatsku državu. Što se ZAVNOBiH-a tiče, on jest obnovio bosansku državnost pa je red slaviti 25. listopada.
Nije,ali,da nije bilo ZAVNOH-a,nebi bilo ni današnje Hrvatske,ili tako nekako.
Tako je. Da Tito nije uništio NDH, ne bismo se imali od koga oslobađati 1990., niti bi bilo razloga obilježavati 8. listopada. To je poviesna zasluga ZAVNOH-a, AVNOJ-a i druga Tita te antifašizma.
Sve si izokrenuo.Čekaj dok dođe provocator,neka ti on objasni,ja nemam volje,ni živaca gnjaviti se s tim.
Nisam ništa izokrenuo, samo se nadovezujem na tvoj upis i potvrđujem ga: da nije bilo ZAVNOH-a, ne bi bilo ni Domovinskoga rata. Ovo će potvrditi svi antifašisti, Tita mi!
pa da nije bilo antifašizma,ne bi bilo niti Domovinskog rata,kao što da nije bilo fašizma,ne bi bilo niti antifašizma,sve je to uzročno-posljedično isprepleteno.

IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by Regoč 8/22/2016, 19:51

Eto kako se razumni ljude brzo sporazume, a ne kao s onom Sorom, godinama joj svi tumačimo, a ona i dalje samu sebe pokopava. Tito se u grobu okreće kad se pozove na njega. Čudi me da ju Saša Broz nije već tužila zbog sramoćenja dede.

_________________
Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by IL Risorto 8/22/2016, 19:56

Regoč wrote:Eto kako se razumni ljude brzo sporazume, a ne kao s onom Sorom, godinama joj svi tumačimo, a ona i dalje samu sebe pokopava. Tito se u grobu okreće kad se pozove na njega. Čudi me da ju Saša Broz nije već tužila zbog sramoćenja dede.
Bojim se kako se drugarici stanje pogoršava.Već sam joj rekao neka se makne s foruma,samo sramoti nas poštene antifašiste.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by lobo1 8/22/2016, 20:57

Iknar je gay wrote:
Regoč wrote:Eto kako se razumni ljude brzo sporazume, a ne kao s onom Sorom, godinama joj svi tumačimo, a ona i dalje samu sebe pokopava. Tito se u grobu okreće kad se pozove na njega. Čudi me da ju Saša Broz nije već tužila zbog sramoćenja dede.
Bojim se kako se drugarici stanje pogoršava.Već sam joj rekao neka se makne s foruma,samo sramoti nas poštene antifašiste.
:D ote u ku.. obadva,
ajme  puče od  smjeha. :ziri

_________________
Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Hos10
Za  Dom  spremni !
lobo1
lobo1

Male
Posts : 701
2014-04-18

Age : 71
Lokacija: : münchen

Back to top Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by Regoč 8/22/2016, 23:03

Bolje ti nego guma, jer kad pukne guma strada kuma.

_________________
Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi.. - Page 2 Empty Re: Jesu li Srbi u BiH uopće ljudi..

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum