ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by vuksadinare 18/8/2016, 09:29

http://www.kurir.rs/vesti/politika/nikolic-za-kurir-spomenik-slobi-bi-nas-ujedinio-ali-mene-niko-nista-ne-pita-clanak-2403017
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by vuksadinare 18/8/2016, 09:30

...samo naprijed..sa slobom opet u nove 'pobjede'... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by vuksadinare 18/8/2016, 09:35

...nije dobro....stvari sve vise postaju kompliciranije...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by Regoč 18/8/2016, 09:59

Srbija se nije maknula iz devedesetih niti se odrekla četništa, sad vide i SDP-ovci, uskoro će progledati i Epi, samo Jastreb nikada.

_________________
(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by vuksadinare 18/8/2016, 10:05

Regoč wrote:Srbija se nije maknula iz devedesetih niti se odrekla četništa, sad vide i SDP-ovci, uskoro će progledati i Epi, samo Jastreb nikada.
....ma nije problem toliko srbija..oni su to sto jesu...problem je međun.zajednica koja se opet pravi 'gluha i slijepa' kao i pocetkom devedesetih...misleci kako ce popustanjem srbiji ova se odvratiti od rusije....snubivanjem srbiji međun.zajednica prvenstveno eu tj brisel...sebi navlaci probleme sa hravtskom,bh-a....navlaci  otpor i sve vise antieu raspolozenje...mislim totalni je apsurd surađivati i iamte ok odnose sa nekim tko hoce gradit spomenike slobodanu milosevicu...tko zmiri na sve vece velikosrpske ispade najvisih srbijanskih politickih duznosnika...ocito ej da prvenstveno u eu nisu nista ili vrlo malo naucili iz ratova devedesetih vjerujuci da ej srbija neki faktor ili mozebitno 'svemocna'....mogli bi se opet itekako opeci ali onda vise nema morate ovo morate ono..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by Guest 18/8/2016, 10:07

Srpski intelektualci su otišli bestraga, čim se pojavi koji, oni ga "overe".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by vuksadinare 18/8/2016, 10:10

..jednom je dobro rekao dusko korac..'duh slobodona milosevica i onog vremena nije izasao iz vecine srpskih politicara'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99159
2015-09-08


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by jastreb 18/8/2016, 15:55

vuksadinare wrote:..jednom je dobro rekao dusko korac..'duh slobodona milosevica i onog vremena nije izasao iz vecine srpskih politicara'
Ako i nije,opet se pojavio malo kasno.

Slobo je bio lik jednog vremena. I samo tog vremena.

Da se pojavio deset godina prije ,nitko ga ne bi vidio.

Da se pojavi danas,ostao bi obični bankarski činovnik.

Ni da je živ,danas bi Srbi od njega imali slabe vajde,a kamo li od mrtvog.

Sve u svemu,još jedno nostalgičarsko prisjećanje Srba na "slavne" dane srbovanja,mitingašenja, podizanja barikada, zatvaranja Albanaca... ili pak podizanje andrenalina kod nekih Derivata i pravaša,koji bi opet malo u rat,ili bi rat promatrali pred zaslonim ekrana.

Niš od toga.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by Stanojko 18/8/2016, 15:59

Ovaj majmun je sve gluplji i glupli...

_________________
(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by marcellus 18/8/2016, 16:05

Stanojko wrote:Ovaj majmun je sve gluplji i glupli...

pa ako ćemo iskreno, toma grobar nikad nije ni bio najoštriji nož u ladici...

_________________
(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by jastreb 18/8/2016, 16:11

marcellus wrote:
Stanojko wrote:Ovaj majmun je sve gluplji i glupli...

pa ako ćemo iskreno, toma grobar nikad nije ni bio najoštriji nož u ladici...
Pa ako ćemo iskreno ni Šešelj,ni Tomo,ni Vučić nisu nešto od čega bismo mi,ili bilo tko trebali strijepiti.

Po meni su to obične lude koje zavaravaju narod i žive u 90-tima.

Po meni je Tadić bio puno opasniji. Iako je Srbija u njegovo doba bila u najbljim odnosima sa susjedima nakon ratova.

Kad Srbija ustoliči,ili čak i prije nego li ustoliči nekog novog Vožda,taj će vrlo brzo biti prepoznat i procijenjen.

Ove maškare poput Šešelja,Tome,Vulina ili Vučića služe samo za cimanje lakovjernih s onu stranu Drine (Pižon) ili sa ove strane (Vuk sa Dinare sinuće sloboda).
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by Guest 18/8/2016, 17:56

vuksadinare wrote:...nije dobro....stvari sve vise postaju kompliciranije...

Naprotiv....postaju sve jasnije i jasnije :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by jastreb 18/8/2016, 18:38

Ne znam čemu protivljenje Slobinom spomeniku.

Mogli i mu podići jedan i usred Zagreba.

Jer upravo je Slobo i ujedinio i mobilizirao sve Hrvate.

Da nije Slobe bilo,mislite li da bi Tuđman mogao sprovesti u djelo svoje bedastoće o nekakvoj pomirbi i sl.?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

(Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita' Empty Re: (Slobo slobodo)Nikolić:'Spomenik Slobi bi nas ujedinio,ali mene nitko ništa ne pita'

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum