ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:02

ali meni veci gust kako rusi jebu srbiju na finjaka da ej to nevjerojatno...ono kao poklanjaju im sest migova ali jbg...moraju u generalku koja ce kostat vise nego da su ih kupili....plus migovi nisu letjeli nekoliko godina..valjda se i golubovi ugnjezdili u njima..a ovi skacu happy..'bravo nasa braca rusi..daju nam za đabe migove ej migove'...ili ono damo vam đabalesku plin..ovi odmah skocise od veselja..ali rus po obicaju uz ono ali..ako platite prethodno onaj dug od 30 milijuna dolara...

vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:03

Braćala wrote:
vuksadinare wrote:....vuckone gleda bajdena vec gleda dolare u njegovom đepu..zato je i spustio glavu...


amerikanci su slavinu zavrnuli davnih dana, vec 15 godina.
pa bas zato a vucko si misli..'daj malo bajdene...'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:05

..ali najjaca mi ej ona ruska fora....dat cemo vam akumulatore za migove....srbi opet ko lazari poskocise..'bravo bravo to su nasa braca'..a onda rus po n-ti put nadoda...ali kablove za akumulatore...ahahahahah...pocepao sam se :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:07

..koliko sam sam cuo sad navodno im rujo i buk-ove obeco...ovi odmah od srece u nesvijest pali..ali opet ce doci ono rusko 'ali'...evo vam lansere rakete si sami nabavite.. :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:09

....a evo nema tako davno rujo im poklonio cini mi se tri transportna helikoptera..od kojih su dva vec nakon prvog leta umalo se srusise i odmah na generalku....e jeste lazari cicvaru vam vasu...pa koliko se ponizavate ruji da ej to za ubit se....a ovi vas jebu i vuku za usi da ej za nepovjerovati..pa to ne bi zelio ni najgorem neprijatelju...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:11

talijani vam uvalise proizvodnju fiata u zastavu...da je pizzon tu od srece padao u nesvijest i hitna se morala zvati...a zastava sad pred bankrotom jer su talijani ko talijani lukavi uvalise proizvodnju srbiji od koje bi sami bankrotirali..pa si mislise bolje oni lazarui nego mi..za njih manja steta...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 12:19

ka'k napreduje beograd na vodi?.... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by Guest 17/8/2016, 13:23

Braćala wrote:
kofein wrote:[size=34]Serbian PM calls top advocate of Yugoslavia NATO bombing Biden a ‘friend of country’[/size]


najveci izdajnik u istoriji srbije... 

moderni vuk brankovic
Vuk nije izdao, no vučić... afro
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by provocator 17/8/2016, 13:25

pizzon wrote:znaju oni sa kime razgovaraju i ko je ko.
recimo, 
Vucic  prilikom svake posete Americi 
bude primeljen od Bajdena, Kerija i t.d.
a Mileta vrate ko  štetnog !
toliko o tome !
Privlači ih vaginousni... Valjda dobro puši kurac.

_________________
Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by Serbinho-3 17/8/2016, 13:27

Hrvati znaju vise sajtova Srpskih i od mene.
Vucina postira sa Vesti-Online, recimo...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by vuksadinare 17/8/2016, 13:29

po meni vucica ne treba glorificirati izdajnikom....po meni vucic je vise lovac u mutnom.....tipican novovijeki politicar koji gleda prvo svopj probitak i naravnu sto puniji đep...realno je shvatio da moze vise zaradit i profitirat u odnosu prema zapadu nego rusiji a i budimo iskreni pokazatelj tzoga su strana ulaganja u srbiju gdje prednjaci zapad naspram rusije..koja stano nesto obecava a malo daje...ili ponizavajuce daje....zapad zanima samo bilanca i to vucic zna..i zato pogoduje zapadu....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by michaellcmacha 17/8/2016, 13:30

vuksadinare wrote:..koliko sam sam cuo sad navodno im rujo i buk-ove obeco...ovi odmah od srece u nesvijest pali..ali opet ce doci ono rusko 'ali'...evo vam lansere rakete si sami nabavite.. :D
preko albanskih dobavljača.... ;))))

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by Serbinho-3 17/8/2016, 13:33

Napreduje Vucino, sagradili i neki Kej ispred, vratio se pre neki dan.
Naravno, ostaju drugi problemi, koji drzavu drze na nivou devedesetih, pravosudje korumpirano, korupcija, svako radi sta hoce i tumaci to u skladu sa zakonom...
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by Serbinho-3 17/8/2016, 13:35

Rusi realno nista ne daju, samo uzimaju.
Tadic im je poklonio NIS, ali Rusi ne poklanjaju nista.
Vise smo mi ispali korektni, nismo sankcije uveli, dok je Jelcin uzimao pare da se hrane dok Srbiju bombarduju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26441
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku - Page 2 Empty Re: Vučić Bidena zove prijateljem, a Biden pomješao Srbiju i Hrvatsku

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum