ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 20:45

jastreb wrote:
pizzon wrote: 
nisam upoznao bilo koga, u srbiji,  da se zove ibro, a da se predstavio kao srbin  king
takvi ne postoje !
Ali si čuo za Srbina Mešu,za Srbina Emira,ili za Srbina Sinana i Šekija.
dopustam mogucnost da ima srba medju muslimanima, i to je njihovo pravo.
ali su grupa bez uticaja medju muslimanima.

Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by L'âme Wed 17 Aug - 22:58

crvenkasti wrote:Vama Srbima nije važno tko je Srbin, a tko Hrvat zato jer ste vi oni koji su ostali Srbi.
E, vidjeli biste da ste postali Hrvati ili muslimani, kako bi vam onda bilo važno tko je što.
ostavila sam
ti poruku na chatu B-°

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by vuksadinare Wed 17 Aug - 23:08

maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Vama Srbima nije važno tko je Srbin, a tko Hrvat zato jer ste vi oni koji su ostali Srbi.
E, vidjeli biste da ste postali Hrvati ili muslimani, kako bi vam onda bilo važno tko je što.
ostavila sam
ti poruku na chatu B-°
daj odjebi tog kretena u t.p.m...bolesnik...citam srpske medije i srbe koji se natjecu u pljuvanju po nama..kad me je pitao danas kolega da li ponekad navijam za srbe...odgovorio sam...ni mrtav a ni tada
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99388
2015-09-08


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 23:18

vuksadinare wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Vama Srbima nije važno tko je Srbin, a tko Hrvat zato jer ste vi oni koji su ostali Srbi.
E, vidjeli biste da ste postali Hrvati ili muslimani, kako bi vam onda bilo važno tko je što.
ostavila sam
ti poruku na chatu B-°
daj odjebi tog kretena u t.p.m...bolesnik...citam srpske medije i srbe koji se natjecu u pljuvanju po nama..kad me je pitao danas kolega da li ponekad navijam za srbe...odgovorio sam...ni mrtav a ni tada
vidis da se opet milanovic  aktivirao :)
preti nekim sukobom, evo drhtim :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 23:19

Braćala wrote:
michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
Braćala wrote:
michaellcmacha wrote:
dobrovoljno jel....


nikada turcin dobrovoljno ovde nista nije dobio, mogao je samo na silu... B-)
Hahahahahaahahahahahahahaqahahaahahaahahahaahaahaha
jes ti vidio lika... ja se ne mrem ni smijat, jebo te.......... da me opet strefi... ;):)

Pokaži mi redom viteze tvog roda,
Što balčakom sruku slomiše ti lance,
Gde je Karadjordje tvojega naroda,
Pokaži mi tvoje termopilske klance.


B-) 
kosovska bitka 1389
bitka kod nikopolja 1396

Jel ti treba crni tomo još nešto pored ovoga B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 23:20

michaellcmacha wrote:
tre911 wrote:
Braćala wrote:
michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
a kad vas prči, prije cuclanja ili posle...
dobrovoljno jel....


nikada turcin dobrovoljno ovde nista nije dobio, mogao je samo na silu... B-)
Hahahahahaahahahahahahahaqahahaahahaahahahaahaahaha
jes ti vidio lika... ja se ne mrem ni smijat, jebo te.......... da me opet strefi... ;):)
Ma ludilo brale, ono nije bilo većih podanika u cijelom otomanskom carstvu ali eto to su turci sve na silu :DD
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 23:20

vuksadinare wrote:
maggie13 wrote:
crvenkasti wrote:Vama Srbima nije važno tko je Srbin, a tko Hrvat zato jer ste vi oni koji su ostali Srbi.
E, vidjeli biste da ste postali Hrvati ili muslimani, kako bi vam onda bilo važno tko je što.
ostavila sam
ti poruku na chatu B-°
daj odjebi tog kretena u t.p.m...bolesnik...citam srpske medije i srbe koji se natjecu u pljuvanju po nama..kad me je pitao danas kolega da li ponekad navijam za srbe...odgovorio sam...ni mrtav a ni tada

ti se ili drogiras pa haluciniras ili si bolestan, pa haluciniras. 
u kom, relevantnom (da nije kurir, svinjformer ili telegraf) mediju si ti procitao da vas bilo ko pljuje? 
to da nas ne stavlja u istu ravan sa nama je sasvim legitimno i relevantno, jerbo medalje i rezultati poslednjih godina potkrepljuju takav stav...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Guest Wed 17 Aug - 23:22

pizzon wrote:
Braćala wrote:
pizzon wrote:
jastreb wrote:
michaellcmacha wrote:
pitaj ti pizona za rječice i potoke uokolo daruvara ili pakraca e tu je bio domaći... ;))
Pakra,Česma...šta još ondje ima?

dabome, Ibro   to je pravo srbijansko ime !


osecam susramlje koliko si ti glup, boze dragi...

nosi muju, i ne kenjaj mi vise.
vidim koliko si srbin
:popcorn
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Serbinho-3 Thu 18 Aug - 0:23

Vucic ide na onu stvar sa tim Albancima, koji su usrecili Srbiju i region.
Vidim na autoputu jedan Touareg na KS tablice i neki bus raspad Gnjilane.
Ne priznajes Kosovo a ovamo siptarija po Srbiji.
Morao nazad za Italiju, inace bi ja to sve postrojio usred granice pred policijom a Vucic neka ih vodi svojoj kuci.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26592
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Winter is coming Thu 18 Aug - 0:39

https://www.youtube.com/watch?v=82UDKt_mXFg


https://www.youtube.com/watch?v=tB-pYKomwyE
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat - Page 14 Empty Re: Jedinu olimpijsku medalju za Srbiju osvojio - Hrvat

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 14 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum