ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by Guest 16/8/2016, 09:27

RayMabus wrote:Evo sad ce oni ratovat ....samo da Njemačka zavapi treba nam još radne snage i ode 200 - 300 tisuca mladih iz Bosne put Minkena ....Bože cuvaj Srpsku i Federaciju odo ja u Njemačku.
Baš...

Guest
Guest


Back to top Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by crvenkasti 16/8/2016, 09:48

Starhemberg wrote:
RayMabus wrote:Evo sad ce oni ratovat ....samo da Njemačka zavapi treba nam još radne snage i ode 200 - 300 tisuca mladih iz Bosne put Minkena ....Bože cuvaj Srpsku i Federaciju odo ja u Njemačku.
Baš...

Što kaže Čanak o ovome?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28808
2014-04-17


Back to top Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by RayMabus 16/8/2016, 09:51

Ovaj vučina je starno debil. Lijepo mu ja objasnim koja sam ja kategorija u društu : frustrirani muškarac kojemu je pun kuraz emančipačije i on meni opet prijeti sa nowačnom kaznom i kaznom zatwora.

Gospođa uhljeb emaničipačija miss če meni slat poziwe da ja ginem za nju i njene interese ....pa brajo samo ču pogledat čije je ime na toj prisilnoj mobilizačiji ......to su prwi mrtwi koji če bit kad isti meni daju nasilu pušku u ruku.

Okanime se čoiče jer si prwi na mojoj listi ako ja dobijem oružje u ruke.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by RayMabus 16/8/2016, 10:10

Već sad su mi živci skočiii od same pomisli da mene netko prawi budalom i nasilu gura na prwu liniju fronete da izgubim glawu il budem ranjen za uhljeb emančipačiju. Već sad sam u stanju pucati i na tu vojnu poliiju i na swakoga tko to pokuša a kamo li da se netko to stwarno usudi uraditi.

Pa biram zatwor jbte. Samo wi ginite. Meni u zatworu super.

Izrešeta bi was ko dobar dan. Hebete me dwa desetlječa u zdraw mozak i onda kad zagusti bori se za nas. Pa čoiče daj mi tu pušku ja odma rokam swe oko sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176392
2014-04-11


Back to top Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by Riplex 16/8/2016, 10:16

Kakva poslastica za dobar dan. Hvala Longi!

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen - Page 2 Empty Re: Izetbegović:Mir u BiH ozbiljno ugrožen

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum