ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by vuksadinare 12/8/2016, 13:39

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/mesic-krece-u-kampanju-financirat-ce-ga-jedan-od-najbogatijih-hrvata-ima-zanimljiv-slogan-945914
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Re: Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by vuksadinare 12/8/2016, 13:40

..bog nehebo koga je taj sve zaduzio...mislim ono burdus bi izvukao lovu i od rockfellera
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Re: Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by marcellus 12/8/2016, 13:41

taj će živjet ko manolić sto godina i dulje


_________________
Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Re: Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by vuksadinare 12/8/2016, 13:42

..interesantno sa sve su mu 'frendovi' bogatuni oni koji su se okoristili u privatizaciji 90-tih i u ratu...toliko o 'transparentnosti i poštenju' burduša..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Re: Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by vuksadinare 12/8/2016, 13:44

....a kad mu proceprkaju po poslovima njega i njegovih 'frendova'..onda burduš ima vjecni izgovor...'ja sam tog covjeka vidio jedan put u zivotu'...ili..'posudio sam lovu od prijatelja'...nevjerojatno kako netko pusi takve djecje izgovore
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe) Empty Re: Mesić ne može bez bogatih frendova(frende posudi mi nešto 'sitnog' da se nađe)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum