ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 18/8/2016, 21:04

modra wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nikoga ne vrijeđam, naučite čitati po n-ti put

ahahahaaaa, ma tješi se.. da da

ti si lik ko moj tata - nikad si ne priznaje svoje mane, i on je nabolji

Sorry ali ne, previše ljudi brkaju osjećaj inferiornosti sa vrijeđanjem 

gdje sam te vrijeđao, citiraj, gdje ima ikoja pogrdna riječ kojom te opisujem i vrijeđam ?

crno na bijelo,


inače ljudi obožavaju iskrivljavati činjenice

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/8/2016, 21:05

dobro ajd...
nema veze ionako....

sve je OCKEJ!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 18/8/2016, 21:06

betty.boop wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nikoga ne vrijeđam, naučite čitati po n-ti put

gle cuda, ja znam citat

nemoj biti bahat, nego se lijepo razgovaraj ... ponasas se ko razmazeno deriste

Bahato je sve što je u koliziji sa vašim uvjerenjima

razmaženo derište '? potraži u rječniku, definiraj si pojam toga pa pogledaj što sam napisao pa usporedi pokriva li to definiciju

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 18/8/2016, 21:07

modra wrote:dobro ajd...
nema veze ionako....

sve je OCKEJ!

Nije okej, vi pljuckate, kada vam se kaže da griješite , ja sam taj koji je bahat, ovakav i onakav, sorry ali nisam ja taj koji iznosi gnjusne optužbe na račun mnogih

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 18/8/2016, 21:13

Zašto mi gospođo administrator ne daš ban ako nekoga sada vrijeđam ?

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 18/8/2016, 21:15

ma sta grijesim kad kazem da sam iz iskustva vidjela kako se ponasa osoblje u nekim bolnicama kod nas ?

ne kazem da su svi i svugdje, shvacam da je i njima tesko i sve, al neki minimum yebene humanosti zahtijevam i amen
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 18/8/2016, 21:17

Ziil Los Dii ! wrote:Zašto mi gospođo administrator ne daš ban ako nekoga sada vrijeđam ?

daj mici, nemoj zayebavat

ako ne mozemo o ozbiljnim temama pricat bez nekog glupog prepucavanja, onda bolje da ne pricamo
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/8/2016, 21:18

Ziil Los Dii ! wrote:
modra wrote:dobro ajd...
nema veze ionako....

sve je OCKEJ!

Nije okej, vi pljuckate, kada vam se kaže da griješite , ja sam taj koji je bahat, ovakav i onakav, sorry ali nisam ja taj koji iznosi gnjusne optužbe na račun mnogih
pa nisam ja nikoga bez razloga napala
ja nisam zaista netko tko bi bez veze optuživao nekoga.. meni se to ne da i nemam baš maštu za to, i zapravo često imam previše tolerancije i živaca općenito u svim životnim situacijama, da nekad znam ispast glupačica naivna (radim na smanjenju tolerancije zapravo)
isto tako i ostatak moje obitelji, nismo jednih od onih napadača agresivnih neodgojenih :D samo nismo mutavi, bar ne oni :D

tata mi godinama ima problema s bolnicama, doživio je stvarno svašta, a išao je baš često što zbog sebe, što zbog dede.. al eto, nisam to doživljavala, nego sad kad priča ponukan bakinim slučajem,  tek me sad dotiče sve to
bilo je vrlo glupih poteza s njihovih strana


ma ova tema je nezahvalna..  
za početak samo želim saznat da li je puknuto il napuknuto.  tražim li previše? :_|
......


bila sam s bebi ritinom mamom na slatkaču i sad sam nekako strgana sva.. nešto me grlo zeza.. valjda neću morat kod DR. :^0 :^0 :^0 1

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 18/8/2016, 21:21

i ja shvaćam da se greške moraju događat... i da svi griješimo... i da ne može sve bit onako perfektno
i sama previše griješim, valjda zato toliko opraštam ljudima i ne uzimam lako za zlo

ali to je druga priča... ovo je točno neka nemarnost. ili čekanje love.. micici nemoj me ubit geek

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:35

Mici je forumski sheldon.....mnogo superioran....malo ga jebe socijalna nekompetentnost ... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:38

betty.boop wrote:ne promijenit covjeku plahtu i ne pomaknut ga tjedan dana i da mu obitelj otkrije dekubitus nakon operacije kuka je u najmanju ruku nehumano, boli me qrac kakvi su im uvjeti za rad
To je ono o cemu na pricam.

A ne pricam o necemu sto nisam vidjela, dozivjela...

Covjek bez obzira sto ce sutra umrijet, ne bi trebao umrijet u bolovima, jecajuci...i govnima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:39

modra wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Nikoga ne vrijeđam, naučite čitati po n-ti put

ahahahaaaa, ma tješi se.. da da

ti si lik ko moj tata - nikad si ne priznaje svoje mane, i on je nabolji
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/8/2016, 21:43



ajmo svi \o/
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 18/8/2016, 21:45


jedu mi se krempite
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:49

Spava mi se
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic 18/8/2016, 21:49

meni čupavci..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:56

Može pomoc?

Ima netko od vas instagram?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 21:59

Ne volim kolače



Sto mrzim kad pogrijesim i znam da sam kriva,i dok to preradim,pojedem se živa....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 18/8/2016, 22:00

prelijena za instagram

a i ne kuzim cemu to uopce sluzi

i fejs mi je previse
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 22:05

Može li mi netko provjeriti vidi li moje Beauty day slike na instagramu pod tagom #bipabeautyday ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 18/8/2016, 22:06

Ma zapravo jedna velika drustvena platforma za reklamiranje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum