ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dnevnik Mire Bulja vol.2

Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by marcellus 8/8/2016, 09:59

Vako. Nemam puno vrimena jerbo se spreman za alku pa ću vam nabrzaka izbiflat štasamradijo zadnji dana. Malo sam se smuca okolokole, ovdekar po cetinskon krajinon i nisam iša nigdi dalje. Tija sanbit sa svojin narodon i da im objasnin neke stvari. Ustvari prvo davamkažen i date odobrenje da skinem s vejsbuk ove liste pajdu Vlahu. Puno mi ljudi govoru da neće glasatzanas sporadi pajde Vlahe jerbo on napada HOS-ovce a ja sam vazda priča da su to moji suborci i da ji cijenin. Kakoću ja onda ljudin objasnit te stvari. Ja ću siguro i dalje s njim bit pajdo ali ne bi tijo bit pajdo na ekranu di svi vide. Jamislin da bi to bilo pametno avikakooćete


Malo san agitira okokuće, Tu san se skoncentrira, na svon terenu kakobise reklo, di se osjećan ka Pupovac u hrvatskon saboru. Ima san i par sukoba i to van moran reć. Priđe ti meni jedan prika, znan ga iz viđenja, javin mu se ponekad i dođe on meni tudekarce i pita me. Miro vi kažete da niste ni livi ni desni i ja bi tija znat di ste vi da znan glasat štaćuikakoću. Eto to bi volijo znat i ljudina mi pruži ruku. Kao prvo, kažen ja njemu, ne moraš ti meni govorit vi, iako se znamo samo iz viđenja. I kao drugo di san, Kako disan blento evo me tu prid tobom i upravo ti stišćen ruku a ako ne osjećaš stisnit ću ja i jače, nti pasajarca ka da u Mira nema još žunte. More Miro još iscidit vodu iz suve drinovine. Još kad bi se nakrka suve kaštradine i kisalog kupusa, nokti bi ti otpali, kaženjanjemun. Ma, kaže meni čovik, ne pitan te ja di si ti ka ti, nego di ste vi ka stranka? Kako ste se pozicionirali, di ste na sceni politčkon? Ko se pozicionira dreknen ja, iskolačiin oči kao varen zec, ko se pozicionira, mi se ne borimo za pozicije, pobisnija ja. Kuva u meni ka u ekspres loncu. Liva mi znoj sa čela ka iz špine a zacrvenija se ki pomidor. Zamal ga nisam potega šakon u glavinu al me uvatijo rođo šta samnom vrši propagandu, zamahivam ja priko rođe da ga nekako dovatin šakon u potiljak al rođo upro , neda a jak ka bik i još mlađi. ,..jesi lud šapće on meni..čovik te pita ka di ste u političkon smislu. Jeste livica il desnica. Di je desnica saćumu pokazat, dreknem ja..saćebit na njegovoj nosini a ni livica neće visit džaba..a čovik pobiže. Strugnu ka zec. Biži ka manit. Tako sam ja rastra provokatora dok bi ispušio po cigare. Volin ja pričat i znan al nevolin provokatore. Šta si navalijo na čovika veli meni rođo, ubit ćeš čovika, ništa ti nije reka. Ma šta nije reka, ja još bisan, ja ću njega pozicionirat obatle. Ispuva se ja i pričan ljudima okolo, šute i gledaju. Jelviznate kažen ja njima da sam ja vladu srušijo radi one firme šta gorivo prodaje. Vi nebi srušili samar sa starog magarca a ja sam vladu srušijo. Jelznate vi koje Mirobulj. Oni šute i gledaju sve u stranu i nešto šapću, nesmijunaglas.


Al dosta me ljudi i udaralo po plećin, bravo Miro, iz straja ili iskreno neznan al mislim da je zbogoboje. Bravo ljudino nek si im pokaza i tad mi je bilo punodrago. Ima još i pošteni ljudi šta znaju kako stvari stoju. Eto sve van ja kažem bez ulipšavanja i ako imate šta zažugat na moje ponašanje ja ću sve primit s mostovskon kritikon u smislu da buden bolji i da napredujen u svin segmentin. Sadiđe alka, tu sam ja nekad bijo momak, šta momak, momčina, iako mi nije skroz jasno kako sam ja bijo momak a oženjen. Al nema veze volin ja kad me i sad nazovu momkon. Al nemora nimeni sve bit jasno. Kad bi čoviku sve bilo jasno o čemu bi duma i kako bi napridova, tako ja mislin a vi kakooćete


Javin se opet s aktivnostin kad uvatin vrimena avimistojte dobro i objasnit Vlahi ako pritisnen botun i skinenga spajdoliste al samo dok prođu izbori i onse siguro neće ljutit name.

MOST-ov manipulator za branitelje i ostale domoljube Miro Bulj sa završeni pet razreda osnovne glavon bradon i dolika s pečatonodstranke.

_________________
Dnevnik Mire Bulja vol.2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Re: Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by crvenkasti 8/8/2016, 10:33

Šta piše? Kome se to da čitati?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28804
2014-04-17


Back to top Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Re: Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by mutava baštarda 8/8/2016, 11:41

Nije poliglot kao Sanader, nije simpatičan kao Vidošević, posprdan kao Stazić, uncut kao Milanović, ali je bolji čovjek nego svi oni skupa. Vidilo se to jučer i na Alci gdje se Bulj nije bojao hoće li mu netko zviždati, doviknuti nešto, a budući premijer jest, pa je zbog toga i izbjegao dolazak...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Re: Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by mutava baštarda 11/8/2016, 19:55

Eo nakon sinočnji arambaša u bađe Joze jutros san polio vinograd i podnio kaznenu prijavu protiv Vesne Pusić http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=912225. Nije to ništa protiv koga san se ja sve rva. Najslađa mi je ona iz donjeg škafetina protiv Tedeskija zbog ratnog profiterstva... Bit će toga još...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Re: Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by Guest 11/8/2016, 19:57

crvenkasti wrote:Kome se to da čitati?
Možda Hasanbegoviću.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dnevnik Mire Bulja vol.2 Empty Re: Dnevnik Mire Bulja vol.2

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum