ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Eroo Sat 6 Aug - 9:36

epikur37 wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:No kibidabi, eto vam ga dzaba..svatko ima svoje peferencije.

Neki preferiraju Stazića, drugi opet dr Hasanbegovića...Tako je to u demokraciji, naviknit ćete kroz izvjesno vrijeme. :)

PS: Nego, ne reče  po čemu je to on šehid i mučenik?
     Osobno bih teško  naslov okarakterizirao kao glup, mislim da je niže od toga.

Demokracija iznad svega :) Zato idu sada izbori, novi ;)

A naslov, neam pojma...nije moja ideja.
Čudno mi da ti nije zapelo za'oko. Osobno, ako primijetim tako grubu laž već u naslovu, onda ne čitam dalje od naslova.
Pokazalo se da su barem upitne tvrdnje glupog Provocatora u ostatku teksta (tumačenje original IZJAVE).

Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Eroo Sat 6 Aug - 10:00

Eroo wrote:Pa pogledajmo što je točno izjavio dr Hasanbegović.

„Ustaško znakovlje  2016. godine nigdje nije dobrodošlo“

:D 

Radio sam takav posao gdje sam koji put trebao  reći(napisati) istinu tako,
da  sam u profesionalnom smislu bio čist kao suza, a druga strana je to 
pročitala na savim drugi način, njoj poželjan - potpuno oprečan onome što je
stvarno bilo napisano....Jesam li zbog toga bio prevarant? Ne mislim, sve je
bilo napisano kako treba, samo je druga strana (njen mozak) bila prebrza 
i prelijena prilikom čitanja moga teksta... Neću o etaljima. B-)

Dr Hase koristi istu tehniku. Moram priznati da me šije za tri koplja.
Zato i  djeluje presporo dok odgovara na neko neugodno pitanje. 
Jednostavno si uzme vrijeme za proigravanje varijanti.


Sad polako pročitajte smisao onoga što je gore dr Hase stvarno izjavio. :] :^0

Pomoć, za početak:

Ne bi ruku dao za 2015.-u ili 2017.-u. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Eroo Sat 6 Aug - 10:12

Ne bavim se Hasnbegovićevim političkim stavovima, kao ni Stazićevim ili Pusićevim.
Uopće me ne zanimaju kao takvi. Pratim ih samo kroz ono kako djeluju i funkcioniraju u
javnom životu. Stazić i Pusić su za mene notorni niškorisni krpelji, koji  koriste moć
partijskih ćelija iz kojih potiču oni i njihovi bliski ukućani. Nemaju mi ništa za reći, što bi 
bilo vrijedno moje pažnje. 
S dr Hasanbegovićem je nešto drugačije, barem što se mene tiče.
Nisam u prilici pročitati  ijedne njegove knjige, tako da o tome ne mogu ništa preciznije reći.
Da noviju povjest treba pročešljati, to bih se s njim mogao složiti.
Kako-nemam pojma, jer nisam povjesničar. 
Ono zbog čega sam sklon reći da se mi dr Hase sviđa je njegov stil komunikacije..
Neki njegove izjave ispravno razumiju tek drugi dan, a neki nikada.
Radi se o IQ 180+, u to sam siguran. Neponovljiv je.
Kao što volim reći, ponavljam: -Jedan je dr Hase. :D
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Guest Sat 6 Aug - 10:55

Eroo wrote:
Ships&Chips wrote:
Eroo wrote:
epikur37 wrote:No kibidabi, eto vam ga dzaba..svatko ima svoje peferencije.

Neki preferiraju Stazića, drugi opet dr Hasanbegovića...Tako je to u demokraciji, naviknit ćete kroz izvjesno vrijeme. :)
Ti nas pouči putevima demokracije od Širokog Brijega do Triglava.
Iz koje pripizdine si ti dopuzo, mangupe nepismeni? :)
Bodi tiho, drobni pritlikavec. flower
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by neva Sat 6 Aug - 11:15

Eroo wrote:Samo ti jezikaj i dalje...
Dr Hasini odgovori na neugodna pitanja su uvijek višeznačni.
Pošto je čovjek sklon čuti ono što mu je poželjno, naš  Provo je čuo ono što mu ograničen mozak priželjkuje.
tragikomična stvar u ovoj priči je što uopće nisi svjestan da to isto vrijedi i za tebe :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by neva Sat 6 Aug - 11:37

jasambrend wrote:Molim te reci nam tko ti je hakirao profil zadnjih nekoliko mjeseci...
a zašto misliš da mi je netko hakirao profil?ako to misliš, onda se ne sjećaš ili nisi pratio moj lik & djelo :P još na starom forumu


Hasanbegović nije napravio ništa što se već niz puta nije dogodilo s raspoređivanjem novca za kulturu, jer to uvijek jednim dijelom ide po crti političkih simpatija i kupovanja podrške.. animoziteti 'kulturnjaka' s lijeve strane potaknuti su uskraćivanjem sredstava, a ne Hasinim mladenačkim pravaštvom

Hrvatska ima zilijun udruga koje izmišljaju nepotrebne projekte od navodne važnosti za društvo, a iza kojih i s desne i s lijeve strane zapravo stoje samo osobni interesi i motivi, poput onih koji su javno otkriveni kod obitelji Puhovski
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by neva Sat 6 Aug - 11:51

epikur37 wrote:To sto nije glup nije nesto za posebno pohvaliti, kao dakazes antipatican je ali nema prehladu. Hasanve nije nesto posebno ni pametan, rekao bih i da je ispod akademskog nivoa koji nominalno ima .
njegovu akademsku razinu ne mogu procijeniti, ništa njegovo nisam čitala osim onih mladenačkih zanosa ustaškim šehidima iz nekog časopisa koji su dospjeli u medije

ali za razliku od većine političara s desne strane, Hasanbegović mislim pokazuje pozitivno odsustvo dnevnopolitičke demagogije, budući da je jedini od konzervativno-pravaškog političkog okruženja koji se dosta jasno i nedvosmisleno (bez obzira na Erina smiješna sanjarenja) negativno odredio prema ustaškim zločinima.. desni političari uglavnom izbjegavaju takvo izjašnjavanje, kako bi zadržali radikalnije desno biračko tijelo

ukaratko, Hasanbegović mi uopće ne djeluje 'ekstremno', naprotiv, djeluje mi dosta razumno, realno i stabilno :)
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Ulpijan Sat 6 Aug - 12:02

Hasanbegović je ok lik, u nekom drugom kontekstu bi kao sekularni musliman, pripadnik manjinske zajednice u kršćanskoj zemlji, koji je još k tome i za legalnost pobačaja, bio idealna akvizicija i za neku lijevo-liberalnu vladu Kanade ili Nizozemske.
Ovako je to kod nekih u Hrvatskoj poticaj za psihotične epizode. Nekima naime ustaše trebaju, to je njihova ideološka i duhovna hrana.
Ulpijan
Ulpijan

Posts : 81
2016-07-04


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by provocator Sat 6 Aug - 13:31

Eroo wrote:Dr Hase je peniScilin za antifu. :D
Jadan je Hase... Mrtav! Nikome više ne treba. A jadan!

_________________
Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Eroo Sat 6 Aug - 13:37

Neve wrote:
Eroo wrote:Samo ti jezikaj i dalje...
Dr Hasini odgovori na neugodna pitanja su uvijek višeznačni.
Pošto je čovjek sklon čuti ono što mu je poželjno, naš  Provo je čuo ono što mu ograničen mozak priželjkuje.
tragikomična stvar u ovoj priči je što uopće nisi svjestan da to isto vrijedi i za tebe :D
Možebit i da si u pravu, dok se javljam na tvoje upadice.
Samo ti uživaj, moja pleća su podnijela i teže stvari... :D
Eroo
Eroo

Posts : 75059
2016-07-22


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Guest Sat 6 Aug - 13:39

Eroo wrote:
Neve wrote:
Eroo wrote:Samo ti jezikaj i dalje...
Dr Hasini odgovori na neugodna pitanja su uvijek višeznačni.
Pošto je čovjek sklon čuti ono što mu je poželjno, naš  Provo je čuo ono što mu ograničen mozak priželjkuje.
tragikomična stvar u ovoj priči je što uopće nisi svjestan da to isto vrijedi i za tebe :D
Možebit i da si u pravu, dok se javljam na tvoje upadice.
Samo ti uživaj, moja pleća su podnijela i teže stvari... :D
ono..skakanje tvoje zene po tebi...cccc...nevoljo,.nevoljo.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Regoč Sat 6 Aug - 17:11

Eroo wrote:
Neve wrote:
Eroo wrote:Dr Hase je peniScilin za antifu. :D
da nisi stalno toliko egzaltiran kao da si na speedu, onda bi vidio da Hase nije napravio ništa što drugi već prije njega nisu napravili
preusmjero je novac malo više desno, pa one Puhovski glupače neće moći ići na trekking po Uskršnjim otocima i na jahanje u Mongoliju
koja šteta :coffee
A ti si (kao i obično) pomalo bezobrazna.
Ništa osobno, samo konstatiram....jedan je dr Hase! :)
Ero, što te ždere? Neva ti je liepo rekla da Zlatko nije nikakav ustaša, nego da je preraspodjelom novca taknuo u džepove ljevičarskih kulturnjakah.

_________________
Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje - Page 3 Empty Re: Šehid i mučenik Hasanbegović osudio ustaško znakovlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum