ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Serbinho-3 Thu 4 Aug - 20:03

Beloruska vojska takodje sa SU-27.

Serbinho-3

Posts : 26449
2014-08-25


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:11

RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:


Ja ne vidim iskreno ni jedan ozbiljan scenario u kojem Srbija se nalazi na nekoj fronti sukoba. Ili je sukob sa muslimanima juznije, znaci Turska i sl (Srbija eventualno moze u Raskoj oblasti i na Kosovu ali to je vec interno pitanje odavno) ili ako je Nato vs Rusija to je na istoku kao Ukrajina i sl.
Evropske zemlje nece ratovati jedan protiv druge pa cak ni Srbija vs Hrvatska i sl...
Ja vidim. Imigrantska kriza , lokalni sukobi ekonomski iscrpljuju Balkna tj dakle Srbiju u najvecoj mjeri. Takitika druge strane je ipak onda da te oslabljuje.

Jutros sam razgovarao sa mojim prijateljem, Englez, blizu 7 banki,,nazvao sma ga da ga pitam nesto u vezi nevezanog za politiku ali uglavnom kaze on meni nakon sto smo se dotakli cene kuca u UK i koliko se radi samo da se drzi krov nad glavom.."nije mi jasna danasnja omladina...ocigledno je da im elita dere kozu s ledja a oni ni ne misle na dizanje revolucije koja je preko potrebna..."


E sad ja tebe pitam, zar se ne osecas nekada (ne samo ti nego i svi ostali ovde pa i ja) dok raspravljas o nekoj geostarteskoj politici, opredeljujes se za neku stranu, podrzavas je i sl a istovremno znas da se to sve radi 100% zbog love da bi nekolicina koja ju vec ima samo imala jos vise i to nekolicina koju absolutno ne jebe koje je ko nacionalnosti...
Mislim, jel se bar upitas nekada ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by kic Thu 4 Aug - 20:14

dzmrdz wrote:
RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:


Ja ne vidim iskreno ni jedan ozbiljan scenario u kojem Srbija se nalazi na nekoj fronti sukoba. Ili je sukob sa muslimanima juznije, znaci Turska i sl (Srbija eventualno moze u Raskoj oblasti i na Kosovu ali to je vec interno pitanje odavno) ili ako je Nato vs Rusija to je na istoku kao Ukrajina i sl.
Evropske zemlje nece ratovati jedan protiv druge pa cak ni Srbija vs Hrvatska i sl...
Ja vidim. Imigrantska kriza , lokalni sukobi ekonomski iscrpljuju Balkna tj dakle Srbiju u najvecoj mjeri. Takitika druge strane je ipak onda da te oslabljuje.

Jutros sam razgovarao sa mojim prijateljem, Englez, blizu 7 banki,,nazvao sma ga da ga pitam nesto u vezi nevezanog za politiku ali uglavnom kaze on meni nakon sto smo se dotakli cene kuca u UK i koliko se radi samo da se drzi krov nad glavom.."nije mi jasna danasnja omladina...ocigledno je da im elita dere kozu s ledja a oni ni ne misle na dizanje revolucije koja je preko potrebna..."


E sad ja tebe pitam, zar se ne osecas nekada (ne samo ti nego i svi ostali ovde pa i ja) dok raspravljas o nekoj geostarteskoj politici, opredeljujes se za neku stranu, podrzavas je i sl a istovremno znas da se to sve radi 100% zbog love da bi nekolicina koja ju vec ima samo imala jos vise i to nekolicina koju absolutno ne jebe koje je ko nacionalnosti...
Mislim, jel se bar upitas nekada ?

:)
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:16

dzmrdz wrote:


E sad ja tebe pitam, zar se ne osecas nekada (ne samo ti nego i svi ostali ovde pa i ja) dok raspravljas o nekoj geostarteskoj politici, opredeljujes se za neku stranu, podrzavas je i sl a istovremno znas da se to sve radi 100% zbog love da bi nekolicina koja ju vec ima samo imala jos vise i to nekolicina koju absolutno ne jebe koje je ko nacionalnosti...
Mislim, jel se bar upitas nekada ?
Neki ljudi su knjige a neki su biblioteke.

Dok citaš jednu knjigu pažnja ti je tu i istina je ono šta je istina za tebe.

Kad digneš pogled od citanja ugledat ceš biblioteku.

Zbog nemogucnosti ljudskog uma da proguta toliku kolicinu podataka ( bar ne odjednom ) i šta je bitno zahebavati se kombinacija je moguca da ti netko izgleda kao knjiga i to jako ratoborna i prgava a u suštini je biblioteka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:17

ako cemo posteno, nemci, austrijanci I italijani
najvise nas vade. ekonomski.
msm na srbiju, ili gresim ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:21

pizzon wrote:ako cemo posteno, nemci, austrijanci I italijani
najvise nas vade. ekonomski.
msm na srbiju, ili gresim ?
Ne igra ti to razmišljanje sad kad je Njemačka u ovoj fazi ok i normalna a imaš Ruse , Turke i Brite koji imaju neke svoje geopliticke ciljeve a svi oce Balkan a ako ga ne mogu imat radije ce ga razhebat nego da ga onaj drugi dobije.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Winter is coming Thu 4 Aug - 20:22

poslije vjezbe stize i Posiljka iz Rusije 1) faza

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Winter is coming Thu 4 Aug - 20:26

ovaj dio mi je posebno interesantan:

Крајем септембра у Београд долази руски премијер Дмитриј Медведев те се очекује да ће бити потписан споразум о специјалном статусу руских снага које су стациониране у бази у Нишу.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:26

Izvini, ja ne smatram da si ti glup a niti vecina ljudi ovde i bas zato mi nije jasno da se nekako niko ne usudi reci pa cak nisu voljni ni raspravljati o tome.
Da li se ljudi plase priznati da se mogu jedino kurciti nad slabijima iako prividno su jako hrabri pa cak i svasta u stanju da urade?
Zasto niko ne jebe mater onima koji ove ratove kreiraju jer sada nema opravdanja da neko kaze ja ne znam da li se ratovi vode zbog interesa elite, to je jebote ocigledno!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:26

Winter is coming wrote:poslije vjezbe stize i Posiljka iz Rusije 1) faza
Radi Erdogana ocekujem opskrbljivanje VS od strane Putina necim. Bez obzira šta su se oni sad kao pomirili ipak je Turska malo se distancirala od NATOa i sad je Balkan ostao na neki nacin i oslabljne od utjecaja NATO pakta a to znaci i da je i Erdoganu i Putinu lov ovdje lakši i sad se oni tam odruže a na Balkanu gledaju kako ce šta više proširit svoj utjecaj svaki za sebe.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Winter is coming Thu 4 Aug - 20:28

nema to puno veze sa serdoganaom longi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:28

Serbinho-3 wrote:Beloruska vojska takodje sa SU-27.

Seliš u Belorusiju?...a ne, setio sam se...oni nemaju Evro.  :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:29

Srbija pod hitno da odbaci Evro i Dolar.  Bratski rubalj je rešenje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:30

Winter is coming wrote:nema to puno veze sa serdoganaom longi
Ima. Upravo zato šta je NATO oslabljen baš i ovdje na Balkanu jer se Turska otela kontroli i ta ista Turska želi svoj utjecaj na Balkanu Rusima to baš nije interes a žele i oni proširit utjecaj. Anatomija problema je : interes protiv interesa. Turska ima jaku avijaciju a Putinu se ne ostavlja Srbija bez obrane.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:34

dzmrdz wrote:Izvini, ja ne smatram da si ti glup a niti vecina ljudi ovde i bas zato mi nije jasno da se nekako niko ne usudi reci pa cak nisu voljni ni raspravljati o tome.
Da li se ljudi plase priznati da se mogu jedino kurciti nad slabijima iako prividno su jako hrabri pa cak i svasta u stanju da urade?
Zasto niko ne jebe mater onima koji ove ratove kreiraju jer sada nema opravdanja da neko kaze ja ne znam da li se ratovi vode zbog interesa elite, to je jebote ocigledno!!!
Geopolitiku ne možeš promijeniti na stazi vremena jer je to širi kontekst od jedne duše i njene slobodne volje tj ima 8 miljardi ljudi na planeti. Možeš mjenjati male stvari. Ja sam danas uplatio 300 kuna siromašnoj obitelji s tri curice jer nemaju za hranu. To sad nije bitno al ocito pričanje o boljem svijetu ne znači ništa ako u praksi ništa ne radiš .....onda bolje u tišini raditi a zahebawati se wirtualno. Žiwot je igra.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Guest Thu 4 Aug - 20:37

RayMabus wrote:
dzmrdz wrote:Izvini, ja ne smatram da si ti glup a niti vecina ljudi ovde i bas zato mi nije jasno da se nekako niko ne usudi reci pa cak nisu voljni ni raspravljati o tome.
Da li se ljudi plase priznati da se mogu jedino kurciti nad slabijima iako prividno su jako hrabri pa cak i svasta u stanju da urade?
Zasto niko ne jebe mater onima koji ove ratove kreiraju jer sada nema opravdanja da neko kaze ja ne znam da li se ratovi vode zbog interesa elite, to je jebote ocigledno!!!
Geopolitiku ne možeš promijeniti na stazi vremena jer je to širi kontekst od jedne duše i njene slobodne volje tj ima 8 miljardi ljudi na planeti. Možeš mjenjati male stvari. Ja sam danas uplatio 300 kuna siromašnoj obitelji s tri curice jer nemaju za hranu. To sad nije bitno al ocito pričanje o boljem svijetu ne znači ništa ako u praksi ništa ne radiš .....onda bolje u tišini raditi a zahebawati se wirtualno. Žiwot je igra.

Da, pojedinac je nista i pojedinac je sve..u svakom slucaju svaka cast na tom humanom gestu. Ja verujem da tvoj gest ce imati jedan puno veci efekat nego sto se cini na prvi pogled. Nije to samo rucak u pitanju za par dana.. cheers
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:45

dzmrdz wrote:

Da, pojedinac je nista i pojedinac je sve..u svakom slucaju svaka cast na tom humanom gestu. Ja verujem da tvoj gest ce imati jedan puno veci efekat nego sto se cini na prvi pogled. Nije to samo rucak u pitanju za par dana.. cheers
Ma ....mali gest al ono bitno je podignit ekonomiju i da ljudi imaju di radit. Zato smo i glasali za MOST i to pa tražimo neku trecu opciju da se pocme bavit ekonomijom i tim stvarima. Tako je i zbacen Karamarko. Sad su opet izbori. Naglasak na sposbnosti. NIje poanta davati ljudima ribu nego ih nauciti da sami love. Svijet nikad nece biti savršen cak ni kad sve bude naizgled idealno jer je karakteristika materijalne ravni da nikad ne bude savršeno jer onda bi se svi opustili i nebi evoluirali al ono uvijek se nešto može napravit vezano uz to da bude bolje. I to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by dzango Thu 4 Aug - 20:51

KOji ste vi kurac ako vam smeta Slovensko nratstvo? Arapi?

_________________
 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 20:57

dzango wrote:KOji ste vi kurac ako vam smeta Slovensko nratstvo? Arapi?
A koji ste vi kuraz kad se mješate u obranu druge zemlje i k tome još NATO clanice ( koji obraz jbte , odhebite više s tim komlpeksom da je Hr vaša kujica i da Jugoslavija još postoji ) kad mi nabavljamo rakete koje mogu pogodit kera u Bg u tri sata ujutro po mrklom mraku u roku odmah.

Drugim rijecima glavna zracna baza VS Batajnica na aparatima.

Malo licemjerno zar ne ? Kao šta vama smeta a nismo nikavu protesnu notu uputili nego samo komentirali da ce vam to odmoc u EU Integracijama a s druge strane vi se mješate u obranu jedne NATO clanice i to na najvišoj politickoj razini i propinjete se na zadnje noge ko opareni.

---


No, razina ruskog utjecaja u Srbiji je sve veća i Srbiji mora biti jasno da tako ne može postati članica EU”, tvrdi sugovornik Jutarnjeg iz hrvatskih diplomatskih krugova.
“Oni moraju biti svjesni da s ovakvim ruskim vojnim utjecajem nikad neće završiti pregovore iz Poglavlja Obrana, vanjska i sigurnosna politika”, kaže naš sugovornik.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by dzango Thu 4 Aug - 21:02

Mi se mešamo u vaše a vi pizdite zbog vežbi pod nazivom Slovensko bratstvo? KOji ste bre vi kurac?

_________________
 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by RayMabus Thu 4 Aug - 21:07

dzango wrote:Mi se mešamo u vaše a vi pizdite zbog vežbi pod nazivom Slovensko bratstvo? KOji ste bre vi kurac?
Pa ne pizdi nitko. Jedino je Kolinda dala izvješće o stanju u regionu al to joj je dužnost kao NATO clanici. Od tog vašeg vježbanja sa Rusima ima samo : politicko dizanje elite u Bg tzv kurcenje , malo vojne suradnje , problematika oko EU poglavlja obrana i sigurnost a s Hr ima malo veze tj jedino nas prisiljavate da jacamo vojsku za svaki slucaj i to je sve.

Da Hr stvarno zanima napad na Srbiju tamo onda bi vam poslala mornaricu na Dunav.

Splitski dvojac uredio jugoslavensko ratno plovilo pa sad njime vode turiste na izlete

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Sveti_damjan3-290716

http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/mozaik/clanak/id/322026/splitski-dvojac-uredio-staro-jugoslavensko-ratno-plovilo-pa-sad-njime-vode-turiste-na-izlete

Možda vas s ovim napadnemo.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176054
2014-04-11


Back to top Go down

 U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske - Page 2 Empty Re: U Srbiju na vježbu stižu elitne ruske postrojbe, 30 km od Hrvatske

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum