ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UDBA osnovala hdz

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by kaya 4/8/2016, 16:22

Of.Fender wrote:
abraham wrote:Bilo kako bilo udba je smakla preko 80 osoba.......
Koliko je ljudi diljem svijeta smakla CIA? Koliko NSA? Koliko Shin Bet? Koliko Mosad? Koliko KGB? Koliko GRU (za koji vjerojatno nisi ni čuo)? Koja je ono šifra Jamesa Bonda? 007 - licence to kill. Navedi neku obavještajnu službu koja imalo drži do sebe, a da nije kokala urbi et orbi ...
Poanta nije u ubijanju nego u motivu, je li  CIA mozda ubijala one koji su nezavisnu Ameriku ili mosad za Izrael? Znaci oni su se borili takoreći 50 godina protiv bilo kakve ideje nezavisnosti.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by marcellus 4/8/2016, 16:33

Of.Fender wrote:
bogomdani wrote:
Eroo wrote:
Of.Fender wrote:
Eroo wrote:

Svi su ubijali u ratu i  Hitler također. Jebiga, šta se može, rat i je za to, a?
Kaj ti opet bulazniš (retoričko pitanje, jer: a kad ti nisi bulaznio)? Sve tajne službe kokaju u miru.
Ja uvijek bulaznim, ovisno tko me i kako čita.
Sve tajne službe ne ubijaju zbog drugačijeg mišljenja i napisanih knjiga.
Mosad ne ubija Židove samo zato što malo manje od pola Židova ima drugačije mišljenje od druge polovice Židova.
Slično je i sa  tajnim službama u ostalim državama, koje pripadaju našem civilizacijskom krugu.
One druge mi i nisu reper...Zapravo jesu.
sve zavisi..Recimo Marcelus da krene aktivno pisati protiv vlasti i gledati dajoj istinski zapapri,odnosno pocne se baviti istrazivackim novinarstvom,a ne ovim cim se bavi,kakogodsezvalo,da vis kako bi nam se poceo povjeravati,kako su neki cudni ljudi poceli mu se vrzmati u njegovoj blizini..i onda odjedared..muk...nema nam Marcelusa..Crvenkasti u dubokoj tuzi.. jocolor
Čmarčelus je možda pizda, svinja, pokvarenjak i općenito smeće od polučovjeka, ali sumnjam da bu taj stal' gojzericom na papak nekom papku kojem nije uputno po papkima gazit. Tak' da...dream on

da, naravno, ja nisam nikad pisao protiv manolića, šeksa, i trenutno se ne sudim s jednim likom što je radio za udbu i jednom ženskom koja je u ovoj državi manje više na svim funkcijama i u pet sukoba interesa, ne sudim se s mesićem itd.

oni su svi bezazleni



_________________
UDBA  osnovala  hdz - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Ringo10 4/8/2016, 17:31

Sora wrote:to ti je zahvalnost.  Po rvacki.
Uz pomoc perkovica odnujes drzavu i tajne sluzbe i onda ga izrucis stranoj drzsvi da mu sudi .
Casna rijec , bljuje mi se.
Svaka druga rijec osim bljuje mi se je nepotrebna.
Ne da revolucije jedu svoju djecu , one jebu i svoje oceve.
Hrvati bili i ostali revnosni pušači švapskih kuraca. I ponose se s time. I meni se bljuje.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Of.Fender 4/8/2016, 21:40

Hajde mališa, pa bogamu, nemoj se sramotiti pred svijetom takvom maloumnom, neću reći logikom, jer nikakve logike tu nema, budalaštinom za budalaštinom koje ti škrabaš :P Netko bi to mogao pročitati i dovesti u pitanje tvoj kredibilitet  Suspect 

Međutim, šalu sad na stranu. Jer apelirati na sram nekoga tko piše za opskurni, ekstremno desni, ustaški portal, čiji je vlasnik (a što si svojedobno poricao da znaš da se o njemu radi) istovremeno vlasnik i opskurnog, ekstremno desnog četničkog portala, se može samo iz zajebancije. Da ni ne spominjem paranoidno šizofreničke uratke jedne debeljuce, koja vam, po tvom vlastitom priznanju, priskrbljuje većinu klikova.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Nj10

Ali da počnemo redom.


daj ne seri majketi. UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske. 

Kao što dobro znamo, ti sam imaš spisak Hrvata koje smatraš da treba ubiti, te njihovu djecu (a za svaki slučaj i unuke), jer su po tvom sudu neprijatelji Hrvatske.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Djecu_10

To je dakle prvi pokazatelj tvoje čarličaplinštine. Pojeo si naime vlastitu raskiseljenu gojzericu jer iz tvojeg "UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske" slijedi da Hrvat ne može biti neprijatelj Hrvatske. Dok iz tvoje želje za ubijanjem Hrvata koji su bili u Udbi (i njihove djece i njihovih unuka) slijedi da ima mnogo Hrvata koji su neprijatelji Hrvatske. Da ti sad ne kažem: - Dogovori se sam sa sobom, jer tvoja paranoično šizofrenična osoba (kao i osoba maloprije spomenute debeljuce) ne mari za logičke kontradikcije s obzirom da su tvoja piskaranja namjenjena ljudima nedevoljne inteligencije i obrazovanja da bi uočile pogreške mišljenja.


a što se licence to kill bonda tiče, on se borio protiv SPECTRE, a trojica od 18 operativaca spectre su bili iz, kako je Fleming doslovce napisao u romanu Thunderball, "Titove tajne policije". 

Ovdje ti moram otkriti jednu malu tajnu: (name is) James, James Bond je fikcionalni karakter koji sa stvarnošću ima jako malo dodirnih točki, od koji je vjerojatno jedna jedina ta da određeni broj tajnih agenata svih svjetskih špijunskih organizacija (GRU, NSA, MI6...) ima dozvolu za ubijanje. Michael Hayden, bivši direktor NSA sam kaže: We kill people based on metadata’

Svaka, dakle, ozbiljna državna, tajna špijunska služba vrijedna svog zrna soli ubija svakog onoga koga smatra opasnim za državu ili jednostavno za svoje osobne interese. I da, Udba nije bila jedina koja je ubijala vlastite građane. Vlado Putin je to više nego jednom učinio. A da ne spominjemo Nixonovu crnu listu.

Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by debotoijusto 4/8/2016, 22:10

Of.Fender wrote:Hajde mališa, pa bogamu, nemoj se sramotiti pred svijetom takvom maloumnom, neću reći logikom, jer nikakve logike tu nema, budalaštinom za budalaštinom koje ti škrabaš :P Netko bi to mogao pročitati i dovesti u pitanje tvoj kredibilitet  Suspect 

Međutim, šalu sad na stranu. Jer apelirati na sram nekoga tko piše za opskurni, ekstremno desni, ustaški portal, čiji je vlasnik (a što si svojedobno poricao da znaš da se o njemu radi) istovremeno vlasnik i opskurnog, ekstremno desnog četničkog portala, se može samo iz zajebancije. Da ni ne spominjem paranoidno šizofreničke uratke jedne debeljuce, koja vam, po tvom vlastitom priznanju, priskrbljuje većinu klikova.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Nj10

Ali da počnemo redom.


daj ne seri majketi. UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske. 

Kao što dobro znamo, ti sam imaš spisak Hrvata koje smatraš da treba ubiti, te njihovu djecu (a za svaki slučaj i unuke), jer su po tvom sudu neprijatelji Hrvatske.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Djecu_10

To je dakle prvi pokazatelj tvoje čarličaplinštine. Pojeo si naime vlastitu raskiseljenu gojzericu jer iz tvojeg "UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske" slijedi da Hrvat ne može biti neprijatelj Hrvatske. Dok iz tvoje želje za ubijanjem Hrvata koji su bili u Udbi (i njihove djece i njihovih unuka) slijedi da ima mnogo Hrvata koji su neprijatelji Hrvatske. Da ti sad ne kažem: - Dogovori se sam sa sobom, jer tvoja paranoično šizofrenična osoba (kao i osoba maloprije spomenute debeljuce) ne mari za logičke kontradikcije s obzirom da su tvoja piskaranja namjenjena ljudima nedevoljne inteligencije i obrazovanja da bi uočile pogreške mišljenja.


a što se licence to kill bonda tiče, on se borio protiv SPECTRE, a trojica od 18 operativaca spectre su bili iz, kako je Fleming doslovce napisao u romanu Thunderball, "Titove tajne policije". 

Ovdje ti moram otkriti jednu malu tajnu: (name is) James, James Bond je fikcionalni karakter koji sa stvarnošću ima jako malo dodirnih točki, od koji je vjerojatno jedna jedina ta da određeni broj tajnih agenata svih svjetskih špijunskih organizacija (GRU, NSA, MI6...) ima dozvolu za ubijanje. Michael Hayden, bivši direktor NSA sam kaže: We kill people based on metadata’

Svaka, dakle, ozbiljna državna, tajna špijunska služba vrijedna svog zrna soli ubija svakog onoga koga smatra opasnim za državu ili jednostavno za svoje osobne interese. I da, Udba nije bila jedina koja je ubijala vlastite građane. Vlado Putin je to više nego jednom učinio. A da ne spominjemo Nixonovu crnu listu.

Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?

lijepo
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Eroo 4/8/2016, 23:32

Of.Fender wrote:Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
U svakom slučaju oni koji su indetificirali, uhitili i transferirali gen. Gotovinu su sad na pravom mjestu.
I ne radi se o Marcelusu, dakako. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by darth_vader 4/8/2016, 23:46

Jesmo ....i?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Of.Fender 4/8/2016, 23:53

Eroo wrote:
Of.Fender wrote:Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
U svakom slučaju oni koji su indetificirali, uhitili i transferirali gen. Gotovinu su sad na pravom mjestu.
I ne radi se o Marcelusu, dakako. jocolor
Tomicu Karamrleta su strpali u zatvor? Prvi glas  Suspect
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Serbinho-3 5/8/2016, 00:17

Nama realno desnicari sa tri zuba u vilici odgovaraju.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26480
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Eroo 5/8/2016, 00:22

Of.Fender wrote:
Eroo wrote:
Of.Fender wrote:Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
U svakom slučaju oni koji su indetificirali, uhitili i transferirali gen. Gotovinu su sad na pravom mjestu.
I ne radi se o Marcelusu, dakako. jocolor
Tomicu Karamrleta su strpali u zatvor? Prvi glas  Suspect
Kasniš, ima i zadnji glas...a najzadnji tek stiže. jocolor
Eroo
Eroo

Posts : 74892
2016-07-22


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by darth_vader 5/8/2016, 09:43

Eroo wrote:
Of.Fender wrote:
Eroo wrote:
Of.Fender wrote:Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
U svakom slučaju oni koji su indetificirali, uhitili i transferirali gen. Gotovinu su sad na pravom mjestu.
I ne radi se o Marcelusu, dakako. jocolor
Tomicu Karamrleta su strpali u zatvor? Prvi glas  Suspect
Kasniš, ima i zadnji glas...a najzadnji tek stiže. jocolor

Ono što pouzdano znam iz prve ruke...nema veze s medijski planiranim tezama o djelovanju dotičnog...al nek se vesele...vlastitoj zloći...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Guest 5/8/2016, 09:56

Of.Fender wrote:Hajde mališa, pa bogamu, nemoj se sramotiti pred svijetom takvom maloumnom, neću reći logikom, jer nikakve logike tu nema, budalaštinom za budalaštinom koje ti škrabaš :P Netko bi to mogao pročitati i dovesti u pitanje tvoj kredibilitet  Suspect 

Međutim, šalu sad na stranu. Jer apelirati na sram nekoga tko piše za opskurni, ekstremno desni, ustaški portal, čiji je vlasnik (a što si svojedobno poricao da znaš da se o njemu radi) istovremeno vlasnik i opskurnog, ekstremno desnog četničkog portala, se može samo iz zajebancije. Da ni ne spominjem paranoidno šizofreničke uratke jedne debeljuce, koja vam, po tvom vlastitom priznanju, priskrbljuje većinu klikova.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Nj10

Ali da počnemo redom.


daj ne seri majketi. UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske. 

Kao što dobro znamo, ti sam imaš spisak Hrvata koje smatraš da treba ubiti, te njihovu djecu (a za svaki slučaj i unuke), jer su po tvom sudu neprijatelji Hrvatske.

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Djecu_10

To je dakle prvi pokazatelj tvoje čarličaplinštine. Pojeo si naime vlastitu raskiseljenu gojzericu jer iz tvojeg "UDBA je ubijala hrvate, ne neprijatelje hrvatske" slijedi da Hrvat ne može biti neprijatelj Hrvatske. Dok iz tvoje želje za ubijanjem Hrvata koji su bili u Udbi (i njihove djece i njihovih unuka) slijedi da ima mnogo Hrvata koji su neprijatelji Hrvatske. Da ti sad ne kažem: - Dogovori se sam sa sobom, jer tvoja paranoično šizofrenična osoba (kao i osoba maloprije spomenute debeljuce) ne mari za logičke kontradikcije s obzirom da su tvoja piskaranja namjenjena ljudima nedevoljne inteligencije i obrazovanja da bi uočile pogreške mišljenja.


a što se licence to kill bonda tiče, on se borio protiv SPECTRE, a trojica od 18 operativaca spectre su bili iz, kako je Fleming doslovce napisao u romanu Thunderball, "Titove tajne policije". 

Ovdje ti moram otkriti jednu malu tajnu: (name is) James, James Bond je fikcionalni karakter koji sa stvarnošću ima jako malo dodirnih točki, od koji je vjerojatno jedna jedina ta da određeni broj tajnih agenata svih svjetskih špijunskih organizacija (GRU, NSA, MI6...) ima dozvolu za ubijanje. Michael Hayden, bivši direktor NSA sam kaže: We kill people based on metadata’

Svaka, dakle, ozbiljna državna, tajna špijunska služba vrijedna svog zrna soli ubija svakog onoga koga smatra opasnim za državu ili jednostavno za svoje osobne interese. I da, Udba nije bila jedina koja je ubijala vlastite građane. Vlado Putin je to više nego jednom učinio. A da ne spominjemo Nixonovu crnu listu.

Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
O ebote stratokasteru,kako ti se dalo kopati ovo iz 150k Marcovih upisa..dobro..sa 50 000 je odjedared skocio na 150 000... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by debotoijusto 5/8/2016, 10:20

Stoga, mislim da sa sigurnošću možemo kazati: nije Tuđman radio za Udbu, nego ona za njega

http://www.index.hr/vijesti/clanak/je-li-franjo-tudjman-bio-suradnik-udbe/910772.aspx

ae
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30631
2014-04-12


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Of.Fender 5/8/2016, 12:10

bogomdani wrote:
Of.Fender wrote:
Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
O ebote stratokasteru,kako ti se dalo kopati ovo iz 150k Marcovih upisa..dobro..sa 50 000 je odjedared skocio na 150 000... jocolor
Mislim ono, čega tu sve nije bilo, kad bi mu nakon koje kapljice malo zaštekali filteri auto cenzure, pa bi ponekad napisao i ono što stvarno misli. Imam samo screen shot par tih njegovih bisera jer je net.hr forum ionako odavno otegnuo papke.
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Guest 5/8/2016, 22:07

Of.Fender wrote:
bogomdani wrote:
Of.Fender wrote:
Također, niti jedna jedina tajna služba s makar i gramom samopoštovanja neće izručivati vlastite tajne agente stranoj sili. Nikad! To rade samo izdajice vlastite države, a upravo to si ti: neprijatelj i izdajica Hrvatske. Jasno?
O ebote stratokasteru,kako ti se dalo kopati ovo iz 150k Marcovih upisa..dobro..sa 50 000 je odjedared skocio na 150 000... jocolor
Mislim ono, čega tu sve nije bilo, kad bi mu nakon koje kapljice malo zaštekali filteri auto cenzure, pa bi ponekad napisao i ono što stvarno misli. Imam samo screen shot par tih njegovih bisera jer je net.hr forum ionako odavno otegnuo papke.
dobro,ne mozemo zamjeriti likovima koji zive od poslovicnog Pera&Rijeci..moraju i oni jesti..samo,kakogod se izvrtao i savijao kicmu,nikako da se mogu zamisliti u ulozi nounara,ne samo Marcelusa,nego i inace..ebeno zaguljeno... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UDBA  osnovala  hdz - Page 3 Empty Re: UDBA osnovala hdz

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum