ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by Guest Mon 1 Aug - 9:41

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

http://www.index.hr/vijesti/clanak/britanski-imam-tvrdio-da-su-seksualne-ropkinje-prihvatljive-u-islamu-pa-podigao-buru-u-javnosti/909933.aspx

BRITANSKI muslimanski propovjednik u Cardiffu podigao je buru u javnosti nakon što je u svojim radikalnim propovijedima kazao kako je u sklopu islama dozvoljeno uzimati zarobljenike i seksualne robove.

U svojim propovijedima, koje su često slušala i djeca od 13 i 14 godina, Hammuda je slao brojne poruke srodne onima ISIS-a, uključujući i onu o tome kako je "sudnji dan blizu", piše Daily Mail.

Hammuda i danas propovijeda u džamiji Al-Manar, dvije godine nakon što su tri mlada člana te muslimanske zajednice otputovala u Siriju kako bi se pridružili teroristima.

Tajna snimka

Novinar Rizwan Syed snimio je u tajnosti snimku s okupljanja grupe koja proučava Kuran u toj džamiji, a snimku je poslao Daily Mailu. Snimka je napravljena u listopadu 2014. godine, a na njoj se čuje niz kontroverznih poruka.

Među njima se nalazi i ona koja je osobito potresla britansku javnost, ona o ropstvu.

"Neposredno pred sudnji dan bit će mnogo ratova, poput onih koje vidimo danas. Zbog tih ratova žene će biti uzimane kao ropkinje. Njihovi gospodari ulazit će u odnose s njima jer je to dozvoljeno u sklopu islama, u redu je ulaziti u odnose sa ženom koja ti je rob", kazao je.

Ono što Hammuda nije kazao je to da je robovlasništvo ilegalno - kako u islamu, tako i diljem svijeta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Re: Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by Guest Mon 1 Aug - 9:43

deda gulenist wrote:
Ono što Hammuda nije kazao je to da je robovlasništvo ilegalno - kako u islamu, tako i diljem svijeta.

ovaj čovjek nema pojma o Islamu, ne razumije, nije pravi musliman
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Re: Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by Guest Mon 1 Aug - 10:12

Jao, tek sad vidim Deda gulenist Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Re: Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by Guest Mon 1 Aug - 10:16

Britanski Hasanče!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Re: Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by gargamel0101 Mon 1 Aug - 10:32

Doner kebab i šerijat za VB.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu Empty Re: Britanski imam propovjedao da su seksualne robinje dozvoljene u islamu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum