ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by Leviathan2 31/7/2016, 17:16

http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/tako-je-govorio-nato-2004--terorizam-1766


Na krvave terorističke napade od 2001. do danas, ključne zapadne sile su redovito odgovarale ograničavanjem građanskih sloboda, povećanom kontrolom stanovništva i stalnim ograničavanjem djelovanja oporbenih snaga.
Stanovništvu Sjedinjenih Država i Francuske u prvom redu, ali i svim ostalim zemljama NATO pakta, rečeno je da, ako žele spasiti demokraciju, moraju podnijeti i neke žrtve. Izvanredno stanje u mnogim zemljama može postati normalno i neograničeno se produžavati.
Ali kada se odmaknemo od Zapada, bolje rečeno od zemalja NATO pakta, glazba se mijenja i reakcije vlada na terorističke napade postaju "potvrda njihove autoritarne naravi".
No, kako bi bolje razumjeli o čemu je riječ, vratimo se 12 godina unatrag, .........................

_________________
Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by mutava baštarda 31/7/2016, 21:23

Po Zapadnim metropolama na snazi je izvanredno stanje, vojska na ulicama se viđala, svi sretni... da to Putin napravi mediji bi ga izneredili gore nego Trumpa...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by Leviathan2 31/7/2016, 21:34

mutava baštarda wrote:Po Zapadnim metropolama na snazi je izvanredno stanje, vojska na ulicama se viđala, svi sretni... da to Putin napravi mediji bi ga izneredili gore nego Trumpa...
na zapadu je to demokratski, putin je diktator, zli diktator,  isto kao i assad gadafi i bilo tko,
u biti na pocetku putinove karijere i ja sam mislio da je to neki aparatcik koji se docepao moci,
medjutim, procitao sam nedavno jedan komentar,  koji ide otprilike ovako, zamislite kud je otisla zapadna demokracija kad ljudi na zapadu vide putina kao izbavitelja

_________________
Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by mutava baštarda 31/7/2016, 21:38

Leviathan2 wrote:
mutava baštarda wrote:Po Zapadnim metropolama na snazi je izvanredno stanje, vojska na ulicama se viđala, svi sretni... da to Putin napravi mediji bi ga izneredili gore nego Trumpa...
na zapadu je to demokratski, putin je diktator, zli diktator,  isto kao i assad gadafi i bilo tko,
u biti na pocetku putinove karijere i ja sam mislio da je to neki aparatcik koji se docepao moci,
medjutim, procitao sam nedavno jedan komentar,  koji ide otprilike ovako, zamislite kud je otisla zapadna demokracija kad ljudi na zapadu vide putina kao izbavitelja
Kurac izbavitelj, a to da je Zapad otiša u kurac stoji...
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by Leviathan2 31/7/2016, 21:44

mutava baštarda wrote:
Leviathan2 wrote:
mutava baštarda wrote:Po Zapadnim metropolama na snazi je izvanredno stanje, vojska na ulicama se viđala, svi sretni... da to Putin napravi mediji bi ga izneredili gore nego Trumpa...
na zapadu je to demokratski, putin je diktator, zli diktator,  isto kao i assad gadafi i bilo tko,
u biti na pocetku putinove karijere i ja sam mislio da je to neki aparatcik koji se docepao moci,
medjutim, procitao sam nedavno jedan komentar,  koji ide otprilike ovako, zamislite kud je otisla zapadna demokracija kad ljudi na zapadu vide putina kao izbavitelja
Kurac izbavitelj, a to da je Zapad otiša u kurac stoji...
stoji, ali ljudi uvijek traze izbavitelja, vjeruj mi da na zapadu hrpetina ljudi gleda putina kao nekog ko ce biti predvodnik neke promjene nabolje, evo imam recima neke frenchove, dvojica, putinisti do jaja i kolju se non stop sa ukropima oko toga, onda gigi i talijanska skvadra, cak i austrijanci ga simpatisu a za svabe da ne pricam, svabe bi merkelicu poslali u raku na odmor kod isisa,  obambu pljuju svi pa cak i ukropi, gigi se jedno vrijeme furao okolo sa putinovom slikom na majici i glumio rusa, ljudi ga po birtijama castili
mislim halo, koliko su zapadni politicari zaglibili da im jedino i vojska i policija preostaje da ih neko ne objesi

_________________
Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by mutava baštarda 31/7/2016, 21:46

Ljudi na zapadu vide kako je uspješno odjeba pederluk, i ostala liberalna sranja od kojih zapad truli... a sad da će biti spasitelj... neka hvala, bolje da se sami spasimo..

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala" Empty Re: Tako je govorio NATO 2004. – Terorizam, dvostruki moral i licemjerje zapadnih "liberala"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum