ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by n_razbojnik 1/8/2016, 19:20

Bili deda i ja, neznamo riječi ali sve kurabe oko nas bile, kaže vukao ih njegov IQ

n_razbojnik

Posts : 11432
2014-04-15


Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by Of.Fender 1/8/2016, 19:21

pizzon wrote:
Profesionalan odrađen posao, svaka čast.  Jedini problem, presofisticirano je to za pravu cajku:D 

Nema tu do dobre stare Mice: - Uteraj mi kola u garažuuuuuuuuuu!!!  :20



Last edited by Of.Fender on 1/8/2016, 19:23; edited 1 time in total
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by kic 1/8/2016, 19:22

n_razbojnik wrote:Bili deda i ja, neznamo riječi ali sve kurabe oko nas bile, kaže vukao ih njegov IQ

jesu rješavali IQ test, jel položila koja?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by n_razbojnik 1/8/2016, 19:28

Par njih iznad prosjeka, nastavili u revijalnom tonu o Higgsonovom bozonu i lateralnim vježbama za triceps, ja o'šo sa ispodprosječnima

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by Of.Fender 1/8/2016, 19:30

n_razbojnik wrote:Par njih iznad prosjeka, nastavili u revijalnom tonu o Higgsonovom bozonu i lateralnim vježbama za triceps, ja o'šo sa ispodprosječnima
Higgsov zozon je so last Tuesday :D Daj nešto novije.
Of.Fender
Of.Fender

Posts : 274
2016-07-24


Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by n_razbojnik 1/8/2016, 19:35

Na cajkama je sve novo

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11432
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by kic 1/8/2016, 19:49

ja čitam da je sve poprazno bilo, više konobara i hostesa nego gostiju..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu - Page 2 Empty Re: Orjunaši i bajamontovci uživali u srpskom ringešpilu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum