ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 8/8/2016, 09:56

salate iz lidla u onim providnim zdjelicama ...sataras...kiseli kupus salate u tegli ...i svakih par dana jabuke kruske sljive ...to ti je moj mjesecni opus balastnih stvari ..

EstebanEnrique

Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 8/8/2016, 10:02

modric mislim da sam jos uvjek duplo tezi od tebe ,105 ...imo bi manje da mi kosti nisu teske i glava manja :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 8/8/2016, 10:09

pratim ovu olimpijadu ...samo malo se potrudi
...ih kad bi se ovako sredila  :)

http://www.klix.ba/sport/amina-kajtaz-mostarka-koja-je-zadivila-svijet-nisam-ocekivala-ovakav-bum/160807073

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:19

Dobro jutro....zadnji dan danas kod kuce....:coffee

Osijek je meni prilicno daleko za izlaske.,niti se uopce snalazim u njemu....ali cu jednom odvest necakinju tamo....hvala nell na prijedlogu.... ;)

Rekle smo obje da u to orasje vise ne
idemo...podsjetio me taj izlazak na jedini odlazak na babogredski kirbaj.....:D




Mici tvoja patnja za nekim nivoem je preocita...kompleksi su ocito duboki....:W
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:20

Ziil Los Dii ! wrote:Opet je Del Potro bio koban za Djokovica 
Bas mi je žao argentinca ,  još uvijek se vidi sirovi talent koji su ozlhede uništile,poprilučno sam uvjeren da bi imao više titula od murraya 

Zanimljivo jučer je zapeo u liftu na skoro sat vremena pa je objavljivao selfije dok se dosadjivao ^^


đoković se posle RG-a previše opustio i mislim da mu nije više prisutna ona fokusiranost na tenis kao pre...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:22

klerko wrote:jebote da se neko trga za šiptarima to mi nije jasno.... umjesto da im i otpremninu date...


poznajem šiptare iz albanije, makedonije i crne gore.
niko ova govna sa kosova od njih ne voli, kažu da žele da priština bude gl. grad svih albanaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 8/8/2016, 10:38

Braćala wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:Opet je Del Potro bio koban za Djokovica 
Bas mi je žao argentinca ,  još uvijek se vidi sirovi talent koji su ozlhede uništile,poprilučno sam uvjeren da bi imao više titula od murraya 

Zanimljivo jučer je zapeo u liftu na skoro sat vremena pa je objavljivao selfije dok se dosadjivao ^^


đoković se posle RG-a previše opustio i mislim da mu nije više prisutna ona fokusiranost na tenis kao pre...

Ne vjerujem.porazi su dio igre, nemoguce je non stop pobjedjivati..zakon velikih brojeva kaze...

Jednostavno dosao je na razinu samprasa i federera kada su u sezoni imali po 5-6 poraza ..i svaki poraz je senzacija,ali jednostavno se dogodi...pa pogle sereninu proslu godinu i onu nesretnu talijanku u polufinalu us opena

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 8/8/2016, 10:39

Braćala wrote:
klerko wrote:jebote da se neko trga za šiptarima to mi nije jasno.... umjesto da im i otpremninu date...


poznajem šiptare iz albanije, makedonije i crne gore.
niko ova govna sa kosova od njih ne voli, kažu da žele da priština bude gl. grad svih albanaca...

Iskreno, nije me briga , ali sami ste si krivi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 8/8/2016, 10:43

Moxy wrote:

Mici tvoja patnja za nekim nivoem je preocita...kompleksi su ocito duboki....:W
?  O cem ti pricas? 

Nemam nikakve komplekse,za razliku od tebe vodim pristojan zivot :) 

Samo komentiram da ne poznajem osobu tvojih godina koja bi tamo isla s obzirom da se tamo idu balavci napiti za sitne pare, a ove malo starije eventualno zaraditi

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:48

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 20160813

U potrazi za malinama nabrah se samo blata.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:49

Ziil Los Dii ! wrote:
Moxy wrote:

Mici tvoja patnja za nekim nivoem je preocita...kompleksi su ocito duboki....:W
?  O cem ti pricas? 

Nemam nikakve komplekse,za razliku od tebe vodim pristojan zivot :) 

Samo komentiram da ne poznajem osobu tvojih godina koja bi tamo isla s obzirom da se tamo idu balavci napiti za sitne pare, a ove malo starije eventualno zaraditi

Da si čitao vidio bi da sam tamo isla po zelji 16-god. necakinje....kojoj je isto jedan posjet bio dovoljan....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 8/8/2016, 10:52

Onda joj ti kao senior kazes da je to zabava za primitivce
Pustoji nesto sto je odgoj cak i u toj dobi
 
Al ugl zaboravi. Do tebe se ionako ne moze doprijeti , nist ne shvacas na nacin na koji bi trebala

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 10:55

Slazem se...od tebe ne....


Avaj opet pakovanje...moram i na groblje baki otici i u polje malina za sejk ubrati.....popodne krećemo za vojvodinu.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 11:04

Ja smoothie volim
Natrackam svakakvo voce unutra

Mama donijela malina i kupina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 8/8/2016, 11:12

PLAZAAAAAAAA ! :)
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 12:00

Menga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 12:21

Lejduša wrote:Menga


nema nista od seksa...  :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 8/8/2016, 12:53

A dobro sad je pri kraju tako da
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 8/8/2016, 15:19

jebeš ga ko ne vozi kroz crveno...
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 8/8/2016, 15:20

Moxy wrote:UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 20160813

U potrazi za malinama nabrah se samo blata.....
fora čizme.... :D
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by klerko 8/8/2016, 15:21

Braćala wrote:
klerko wrote:jebote da se neko trga za šiptarima to mi nije jasno.... umjesto da im i otpremninu date...


poznajem šiptare iz albanije, makedonije i crne gore.
niko ova govna sa kosova od njih ne voli, kažu da žele da priština bude gl. grad svih albanaca...

nije govno nego se pas posro....
klerko
klerko

Posts : 2144
2014-10-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 45 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 45 of 50 Previous  1 ... 24 ... 44, 45, 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum