ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by veber 30/7/2016, 20:48

jesi li znao zašto je avion sletio u zemunik?
nisi!
a, najavljeno već davno.

znam da si zabrijao da dolazi po kolindu, ali nakon vage poslali ju na teretni kolosjek, došao specijalni vlak po nju.

veber

Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by v_vlado 30/7/2016, 21:21

a biće to politika...helikopteri nisu đaba,i dobro ćemo ih platititi a kad se naši dečki obuće onda će za amere negdje u svijetu da ratuju......nato....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by Guest 30/7/2016, 21:23

Nije mi ovaj nešto...ja bi se provozala u onakvom ko iz Top Guna ..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by dijagram 30/7/2016, 21:25

Noor wrote:Nije mi ovaj nešto...ja bi se provozala u onakvom ko iz Top Guna ..
Ti su zastarjeli, ko i nasi migovi:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by Guest 30/7/2016, 21:28

dijagram wrote:
Noor wrote:Nije mi ovaj nešto...ja bi se provozala u onakvom ko iz Top Guna ..
Ti su zastarjeli, ko i nasi migovi:)

Joj pa ne u onom 25 godina starom...nego u novom, suvremenom jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by v_vlado 30/7/2016, 23:10

moš mislit...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu - Page 4 Empty Re: U zadarsku zračnu luku sletio jedan od najvećih vojnih aviona na svijetu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum