ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

lukina tragedija

Go down

lukina tragedija Empty lukina tragedija

Post by FRANK Thu 28 Jul - 21:38

Njegovi roditelji radili su u obrovačkim socijalističkim poduzećima, sve do početka srpske agresije naHrvatsku. Modrići su se 1991. godine našli na teritoriju na kojem su pripadnici srpske vojske radili strašan teror nad hrvatskim stanovništvom. Žrtva je srpske agresije 18. prosinca 1991. tako postao i Modrićev djed Luka, koji je kao civil ubijen od četničke paravojske

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by FRANK Thu 28 Jul - 21:38

sreca sto je i pobjegao jer ti beboznici nisu birali izmedju djece i staraca da je ostao tko zna mozda bi danas bili uskraceni za luku modrica ...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by FRANK Thu 28 Jul - 21:39

neka se znade sta je luka prozivio i sa kakvim se ciganskim okotom kao dijete morao nositi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by bafalo Thu 28 Jul - 22:11

luka da upozna bracalu pljunuo bi mu u lice i onda bi imali članak kao onaj o messiju da dijete plače

_________________
lukina tragedija Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by Guest Mon 1 Aug - 11:05

bafalo wrote:luka da upozna bracalu pljunuo bi mu u lice i onda bi imali članak kao onaj o messiju da dijete plače


da upozna mene, pusio bi mi kurac kao svaka poslusna hrvatska kujica... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by Guest Mon 1 Aug - 15:08

modrić da upozna bracalu zabio bi gol došao do tribine i rekao puši mi kurac raspala gluperdo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by Guest Mon 1 Aug - 15:33

operw wrote:modrić da upozna bracalu zabio bi gol došao do tribine i rekao puši mi kurac raspala gluperdo


dabome, to bi tebi rekao... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by Guest Mon 1 Aug - 22:11

modric mene da ugleda, vidio bi svog najvećeg idola. c.ronaldo bi postao broj 2 u njegovu životu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

lukina tragedija Empty Re: lukina tragedija

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum