ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Kermit 28/7/2016, 14:20

https://twitter.com/intlspectator/status/758623381432377344
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Kermit 28/7/2016, 14:21

BREAKING: Angela Merkel says Germany will not abandon its principles and will continue to grant asylum to those who deserve it
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Kermit 28/7/2016, 14:21

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Cover_300716_landscape
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by RayMabus 28/7/2016, 14:24

Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by prckov 28/7/2016, 14:33

trpaj :D
 još je markel dobra kakvi su im muški političari

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34145
2014-04-19


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by epikur37 28/7/2016, 14:38

Trpaaaaaaj!

Liberalna atlantska europa mora propasti, tr-paj!
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by RayMabus 28/7/2016, 14:38

'žele širiti strah i mržnju'
Merkel poručila: Njemačka neće mijenjati politiku prema izbjeglicama unatoč napadima
- Napadi u Njemačkoj, zajedno s onima u Francuskoj imaju namjeru raširiti strah i mržnju među kulturama i religijama - istaknula je Merkel.

Njemačka kancelarka Angela Merkel obranila je danas svoju politiku prema izbjeglicama u svjetlu posljednjih napada koji su zadesili zemlju te je poručila kako promjene te politike neće biti.

Neke napade počinili su tražitelji azila za koje je Merkel rekla da su posramili zemlju koja ih je primila. Dodala je da oni koji bježe od progona i rata imaju pravo na zaštitu.
Njemačka kancelarka poručila je da će se Njemačka držati svojih principa u davanju zaštite onima koji to zaslužuju. Rekla je da su napadi pokazali da su 'tabui civilizacije' razbijeni. - Napadi u Njemačkoj, zajedno s onima u Francuskoj imaju namjeru raširiti strah i mržnju među kulturama i religijama - istaknula je Merkel.
- Osim organiziranih terorističkih napada bit će novih prijetnji od počinitelja koji nisu poznati sigurnosnim službama. Poduzet ćemo potrebne mjere i osigurati sigurnost naših građana. Ozbiljno ćemo prihvatiti izazov integracije - izjavila je Merkel u Berlinu.

http://www.vecernji.hr/svijet/merkel-porucila-njemacka-nece-mijenjati-politiku-prema-izbjeglicama-unatoc-napadima-1102542
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by udba 28/7/2016, 14:57

RayMabus wrote:'žele širiti strah i mržnju'
Merkel poručila: Njemačka neće mijenjati politiku prema izbjeglicama unatoč napadima
- Napadi u Njemačkoj, zajedno s onima u Francuskoj imaju namjeru raširiti strah i mržnju među kulturama i religijama - istaknula je Merkel.
Komandiru, milina te je čitat dok te ne ufati B faza. Kad ćeš mi pripisati onaj apartman od Pusićke? Tvom prvom oficiru flote?

Uz naš pozdrav:
Ni zrno žita Emančipačiji!
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by RayMabus 28/7/2016, 15:04

U mirovinu - tek sa 73 godine?

Novih naraštaja - nema
Drugi čimbenik je natalitet, koji je u ovoj zemlji još od sedamdesetih u prosjeku pao ispod 2,1 djeteta (ma koliko takvo računanje zvučala glupavo) po jednoj Njemici. A to je granica ispod koje onda i čitavo stanovništvo zapravo odumire i broj se smanjuje.

Treći je povezan sa činjenicom nataliteta, jer sad su već na rubu mirovine posljednji građani rođeni u takozvanom "baby-boom" naraštaju u pedesetima i šezdesetima. To znači da će se u najskorije doba dogoditi da će mnogo građana otići u mirovinu, a da na njihovo mjesto neće doći nitko tko će uplaćivati u mirovinski fond.

http://www.dw.com/hr/u-mirovinu-tek-sa-73-godine/a-19428030
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Guest 28/7/2016, 15:27

RayMabus wrote:Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
Opet te Darlica bude upozorila da trolaš... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by udba 28/7/2016, 15:29

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
Opet te Darlica bude upozorila da trolaš... jocolor
Ne mogu oni nas iz Galatičke Flote uništiti. Mi iz GF smo ko HDZ, smakneš jednog šefa u roku dva dana izraste novi.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Guest 28/7/2016, 15:32

E bas tako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by RayMabus 28/7/2016, 15:33

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
Opet te Darlica bude upozorila da trolaš... jocolor
Dobro objasni mi šta je ovdje točno trolanje kad se :

- držim teme

- napisao sam istinu

- napisao sam post kao i svaki drugi korisnik foruma i to nevjerovatno jednostavan post .....i debelo istinit.

Jel se nekome istina ne sviđa ? NJEGOV PROBLEM A NE MOJ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by IL Risorto 28/7/2016, 16:25

Uopće mi nije žao kretenskih Švaba,dabogda ih islamisti tamanili kao Vindija piliće,jer taj kretenski narod to zaslužuje,inače bi se svi digli i skinuli tu shizofreničnu babu i sudili je za veleizdaju.Ako nakon ovog ta ludača ostane na vlasti,onda Švabe zaslužuju sve što im se dogodi.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Guest 28/7/2016, 18:24

RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
Opet te Darlica bude upozorila da trolaš... jocolor
Dobro objasni mi šta je ovdje točno trolanje kad se :

- držim teme

- napisao sam istinu

- napisao sam post kao i svaki drugi korisnik foruma i to nevjerovatno jednostavan post .....i debelo istinit.

Jel se nekome istina ne sviđa ? NJEGOV PROBLEM A NE MOJ.
Nista moj Longi..samo9 primjecujem da onima koji su gradili ovaj forum,se prijeti trajnim baniranjima,nabijem ih na Kitonju,jerbo smo i izgradili sav sadrzaj unakrsno,i sve sto dobiva klikove svodi se na nas nesto forumasa...

Sad doveli ovu pittbulku,kao da zavede red... jocolor

Po mom ne trolas,cak niti ne spamas,samo mantras u inerciji,a to po meni nije kaznjivo..Morlai bi ti noge ljubiti a ne ti prijetiti..meni narocito.. farao farao farao
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Guest 28/7/2016, 18:25

Iknar je gay wrote:Uopće mi nije žao kretenskih Švaba,dabogda ih islamisti tamanili kao Vindija piliće,jer taj kretenski narod to zaslužuje,inače bi se svi digli i skinuli tu shizofreničnu babu i sudili je za veleizdaju.Ako nakon ovog ta ludača ostane na vlasti,onda Švabe zaslužuju sve što im se dogodi.
Kastrirana telad..Khozojebi ih naguruju ramenima,sprdaju omalovazavaju i ponizavaju..o kakvoj ti pobuni protiv Lajpciske Šlampe govoris??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by IL Risorto 28/7/2016, 20:12

bogomdani wrote:
Iknar je gay wrote:Uopće mi nije žao kretenskih Švaba,dabogda ih islamisti tamanili kao Vindija piliće,jer taj kretenski narod to zaslužuje,inače bi se svi digli i skinuli tu shizofreničnu babu i sudili je za veleizdaju.Ako nakon ovog ta ludača ostane na vlasti,onda Švabe zaslužuju sve što im se dogodi.
Kastrirana telad..Khozojebi ih naguruju ramenima,sprdaju omalovazavaju i ponizavaju..o kakvoj ti pobuni protiv Lajpciske Šlampe govoris??
Pa,ako ponovno izaberu kravetinu,onda neka im sve ono što ih snađe.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Leviathan2 28/7/2016, 20:31

bogomdani wrote:
RayMabus wrote:
bogomdani wrote:
RayMabus wrote:Liberalna mašinerija podmazana trulim kapitalizmom kojemu ocajno treba jeftine radne snage.

To je to.
Opet te Darlica bude upozorila da trolaš... jocolor
Dobro objasni mi šta je ovdje točno trolanje kad se :

- držim teme

- napisao sam istinu

- napisao sam post kao i svaki drugi korisnik foruma i to nevjerovatno jednostavan post .....i debelo istinit.

Jel se nekome istina ne sviđa ? NJEGOV PROBLEM A NE MOJ.
Nista moj Longi..samo9 primjecujem da onima koji su gradili ovaj forum,se prijeti trajnim baniranjima,nabijem ih na Kitonju,jerbo smo i izgradili sav sadrzaj unakrsno,i sve sto dobiva klikove svodi se na nas nesto forumasa...

Sad doveli ovu pittbulku,kao da zavede red... jocolor

Po mom ne trolas,cak niti ne spamas,samo mantras u inerciji,a to po meni nije kaznjivo..Morlai bi ti noge ljubiti a ne ti prijetiti..meni narocito.. farao farao farao
zanimljivo, darla se okomila na longija a longi samo ima svoj stil pisanja, na prvi pogled izgleda nepovezano ali koga zanima taj i shvati sto longi pise, i osim ashtar federacije svi su mu postovi na mjestu, mozda nekad malo grubo izrazeni al ovo je ipak forum i ovdje se svi znamo godinama tako da to nebi trebalo uzimati kao neko ometanje rada foruma, umolio bih admine da imaju malo vise senzibilnosti, niko jos nije poceo vikat alahuekser Suspect

_________________
Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by jastreb 28/7/2016, 20:41

Možda je ovo što se u Njemačkoj događa dobro,jer će se njemačka raspasti iznutra,pa nećemo više kao 1945 morati prolijevati onoliko krvi da bismo na zgradu Reichstaga istakli crveni barjak.

Nijemcima smo previše puta davali šansu za novi početak,nijednom to nisu iskoristili kako treba.

Sada ih treba prepustiti islamisima,a onda jednim udarcem uništiti i jedne i druge.

Druge situacije nema. :tw
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by jastreb 28/7/2016, 20:43

Žao mi je samo što su istočni Nijemci 1990-te pali na kartu nacionalizma i pristali na ujedinjenje sa ovim papcima sa zapadne strane,te su se tako nesvjesno uvalili u vir iz kojeg će se teško izvući.

Da su ostali samostalni danas bi bili slobodni od islamističkog sranja.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije Empty Re: Merkel unatoč pokoljima ne odustaje od masovne migracije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum