ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Guest Mon 1 Aug - 11:20

udba wrote:
tre911 wrote:
udba wrote:Želite dokrajčiti antifašizam? Glasajte za HSP, ne za HDZ. Jer HDZ samo u kampanji osuđuje antifašističke zločine, a čim dođu na vlast trče u Jasenovac radit kolut naprijed pred onim spomenikom. Treba reći popu bob be bop a lula she s my baby
Ma nek idu u jasenovac, ali kakve ima to veze danas sa antifašizmom? Koji su to fašisti protiv kojih se trebamo boriti kada smo svi antifašisti?
Vako, svi znamo da svaki šef adezea mora reć da je antifašist inače će ga optužit da mu je u programu spaljivanje djece u Jasenovcu. A ja da sam na vašem mjestu pakiro bi Manoliću šurovanje s ustašama pa nek se brani kako zna.
Pa najveći antifašista je mesić a taj je i ustaške pjesme pjevao pa mu niko ništa ne kaže, matić i kotromanović također pa bili čak i ministri u milanovićevoj vladi...jebeš ga ništa mi više nije jasno ko je tu fašist a ko antifašist , ko je sad naš a ko njihov i čiji sam sad ja i protiv koga se borim i ko se protiv mene bori.. scratch

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by udba Mon 1 Aug - 11:24

tre911 wrote:Pa najveći antifašista je mesić a taj je i ustaške pjesme pjevao pa mu niko ništa ne kaže, matić i kotromanović također pa bili čak i ministri u milanovićevoj vladi...jebeš ga ništa mi više nije jasno ko je tu fašist a ko antifašist , ko je sad naš a ko njihov i čiji sam sad ja i protiv koga se borim i ko se protiv mene bori.. scratch
HDZ je integralna snaga i jednih i drugih. Tuđman je htio napraviti veliki spomenik u spomen svim žrtvama i lijevim i desnim. To je temelj HDZ-a, ustaško-partizansko zajedništvo. Kome ne odgovara ta platforma ima na jednoj strani HSP, na drugoj SDP.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Ringo10 Mon 1 Aug - 11:45

marcellus wrote:
Ships&Chips wrote:
Ringo10 wrote:
A nacionalni minimum bi bio stav prema ovakvima popout MB.
Threshold je nizak. Uzjebali su se oko Glavaša pravomoćno osuđuenog za ratne zločine.

zato je manolić moralna vertikala antifašizma

rezao ženama sise zarobljenicima uši i noseve i pritom se grohotom smijao
Da, čuo sam za to.

I kažu posebna poslastica su mu bile dinstane hrvatske bebe u sosu.

Koja si tu budaletina to za ne povjerovati. Ove tvoje budalaštine ozbiljno konkuriraju onim bajkama o natjecanjima ustaša u klanju i baladi o starcu Vukašinu.

Hrvati i Srbi, vrlo sličan je to  mentalni sklop.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Guest Mon 1 Aug - 11:53

Viš, Marcellus (tribute to Janez od Križa) kanibalizmom do dugovječnosti. Joža u 97-oj ševi i ženi se. Koji car!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by marcellus Mon 1 Aug - 11:56


Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Antifa+faction

_________________
Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by marcellus Mon 1 Aug - 11:58

zna se što riječ "antifa" znači na zapadu, militantnu nasilju i totalitarizmu sklonu te fašistima nalik organizaciju

_________________
Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by udba Mon 1 Aug - 12:15

marcellus wrote:zna se što riječ "antifa" znači na zapadu, militantnu nasilju i totalitarizmu sklonu te fašistima nalik organizaciju
Dočim u Hrvatskoj ti znači "NE" Hitleru i Musoliniju, svrstavanje uz bok Britancima, Amerikancima, Rusima, Njem... ček.. njemcima ne.. i ostalim pobjednicima ww2 uz realno sagledavanje i negativnih pojava u pokretu otpora. U konačnici treba raditi na pomirenju Dimnjačara, Riđana, Prleta i Tihoga s Luburićem i Šicerom, i što Karamarko reče, okrenuti se budućnosti. To je uvijek bio temelj HDZ-a.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by marcellus Mon 1 Aug - 18:56

udba wrote:
marcellus wrote:zna se što riječ "antifa" znači na zapadu, militantnu nasilju i totalitarizmu sklonu te fašistima nalik organizaciju
Dočim u Hrvatskoj ti znači "NE" Hitleru i Musoliniju, svrstavanje uz bok Britancima, Amerikancima, Rusima, Njem... ček.. njemcima ne.. i ostalim pobjednicima ww2 uz realno sagledavanje i negativnih pojava u pokretu otpora. U konačnici treba raditi na pomirenju Dimnjačara, Riđana, Prleta i Tihoga s Luburićem i Šicerom, i što Karamarko reče, okrenuti se budućnosti. To je uvijek bio temelj HDZ-a.

temelj HDZ-a je da je HDZ kurac na biciklu, a jedina svrha postojanja te stranke kao i sestrinske joj je zbrinjavanje neukih i glupih po državnim tvrtkama

_________________
Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Ringo10 Mon 1 Aug - 18:59

marcellus wrote:
udba wrote:
marcellus wrote:zna se što riječ "antifa" znači na zapadu, militantnu nasilju i totalitarizmu sklonu te fašistima nalik organizaciju
Dočim u Hrvatskoj ti znači "NE" Hitleru i Musoliniju, svrstavanje uz bok Britancima, Amerikancima, Rusima, Njem... ček.. njemcima ne.. i ostalim pobjednicima ww2 uz realno sagledavanje i negativnih pojava u pokretu otpora. U konačnici treba raditi na pomirenju Dimnjačara, Riđana, Prleta i Tihoga s Luburićem i Šicerom, i što Karamarko reče, okrenuti se budućnosti. To je uvijek bio temelj HDZ-a.

temelj HDZ-a je da je HDZ kurac na biciklu, a jedina svrha postojanja te stranke kao i sestrinske joj je zbrinjavanje neukih i glupih po državnim tvrtkama
Ovdje bih se morao usuglasiti s tojim misljenjem.
Ringo10
Ringo10

Posts : 21566
2015-09-24


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by marcellus Tue 2 Aug - 0:16

Eva wrote:So far ja sam prezadovoljna razvojem događaja u HDZ-u. Ni u snovima nisam očekivala da bu tutlek riknul prije ljeta. Odlično, odlično. Godina za poželjet. Ustavne dorade samo su dodatna višnjica na švarcvaldici.

dobro, ti ćeš bit najsretnija kad hrvatska crkne i nestane s karte jer si srpsko četničko đubre...

_________________
Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by marcellus Tue 2 Aug - 0:43

Ringo10 wrote:
marcellus wrote:
Ships&Chips wrote:
Ringo10 wrote:
A nacionalni minimum bi bio stav prema ovakvima popout MB.
Threshold je nizak. Uzjebali su se oko Glavaša pravomoćno osuđuenog za ratne zločine.

zato je manolić moralna vertikala antifašizma

rezao ženama sise zarobljenicima uši i noseve i pritom se grohotom smijao
Da, čuo sam za to.

I kažu posebna poslastica su mu bile dinstane hrvatske bebe u sosu.

Koja si tu budaletina to za ne povjerovati. Ove tvoje budalaštine ozbiljno konkuriraju onim bajkama o natjecanjima ustaša u klanju i baladi o starcu Vukašinu.

Hrvati i Srbi, vrlo sličan je to  mentalni sklop.

to je navedeno u optužnici, i dobro dokumentirano

druga stvar što udbaško pravosuđe neće svom sudit

boljkovcu se pak trebalo suditi za nešto silovanja i ubojstava, nikad nije

ali dobro nije ni sindičić ubio malu rosemary nije imala ni devet godina, jelda... udba ne postoji

_________________
Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Guest Tue 2 Aug - 7:58

marcellus wrote:
Eva wrote:So far ja sam prezadovoljna razvojem događaja u HDZ-u. Ni u snovima nisam očekivala da bu tutlek riknul prije ljeta. Odlično, odlično. Godina za poželjet. Ustavne dorade samo su dodatna višnjica na švarcvaldici.

dobro, ti ćeš bit najsretnija kad hrvatska crkne i nestane s karte jer si srpsko četničko đubre...

Ma ja to zbog Jodice, on čeka bankrot da sve kupi za kunu, dve. A kaj njega veseli, veseli i mene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Guest Tue 2 Aug - 8:01

No, kak to da još nisi prebolel tutleka? Više tuguješ za njim neg za komadima kad su te ostavljale. Si ti latentni?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by epikur37 Tue 2 Aug - 8:04

Plekovc je hdz bratio iz pavaskog iscasenja na tudjanovu linijU
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Guest Tue 2 Aug - 8:09

Plenki je pravi čovjek za HDZ. Zgodan, visok, pametan i Hrvat. Ja ne znam koji klinac im ne paše? Neki formaši bi radije malog i rahitičnog Muju, mora da su poturice Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 1f60e
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu - Page 20 Empty Re: Plenković: Politika HDZ je antifašizam koji je i u ustavu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 20 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum