ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Turska, pozar, NATO baza...

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by RayMabus 25/7/2016, 17:42

Vruce je. U Iraku je 50 i nešto stupnjeva. Ljeto , špica sezone , zapalilo se nsiko raslinje.

RayMabus

Posts : 176915
2014-04-11


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by Guest 25/7/2016, 17:46

Dobro...to znamo, jel ima sta novog!?
Jesu ameri digli sidro!?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by jastreb 25/7/2016, 18:41

darla wrote:Koliko god mi Ameri nisu dragi, ali ako je ovo uvod u to da se oni kupe iz Turske, posljedice toga su po nas puno pogubnije, tako da ne vidim bas razloga za veselje.
Ne znam što bi po nas bilo pogubno ako se Ameri pakuju iz Turske?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by Leviathan2 25/7/2016, 19:51

melkior wrote:
darla wrote:
asilovski wrote:
Pa sve što se dogodilo od 2001.g. na ovamo (a vjerojatno i ranije) je bilo usmjereno ne protiv Iraka, Sirije, Libije već upravo EU i upravo od SAD-a to jest tadašnjih (a i sadašnjih) oligarskih elita tu nam apsolutno niakve sumnje cijela destabilizacija pojasa oko Evrope ima za cilj destabilizaciju srca kontinenta, a ti plačeš jer možda (iako ne) oni koji to sve rade odlaze pa stvarno žene i politika...

Jebo vas muske i slijepe logike, ne placem ja nista, samo vam govorim da cemo se kupati u krvi, pitanje je samo kada, ako su rijesili ici onda odma, ako nisu, onda malo kasnije.
U pravu si, Europa ima problem  s Turskom i islamom, neovisno o tome što je SAD samo dodatno potencirao taj problem. Rješenje je jednostavno:
1. Organizirati novi vojni udar u Turskoj.
2. Ako ne uspije vojni udar u Turskoj, baciti neutronsku bombu na Tursku. Tursku podijeliti između Grčke, Rusije, Kurda i Irana.
3. Baciti 3 atomske bombe na Saudijsku Arabiju.

Ovo sve treba učiniti Europa. Dakle, Europa.
zasto samo 3 na arabiju, bar 10, bila bi to lijepa staklena povrsina cheers

_________________
Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by Leviathan2 25/7/2016, 19:56

melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:
melkior wrote:
EUROPA NEMA VREMENA. Jednom kad Erdogan nabavi nuklearno oružje, onda je gotovo.

Ima ga doma treba ga samo zaplijeniti.
Blitzkrieg ili ništa.
nema Erdo mooda za stvarni fajt,inace bi ga pokrenuo protiv Israela kad im je IL razbucao onu brodicu,pa je Erdo najavio posjet "gazi",i preomislio se pa osao na caj u Kairo,i tamo jaukao.. jocolor
Za razliku od trule Europe, Izrael ima nuklearno oružje i još važnije, volju da sprži Tursku.
nemas brige, ja sam sve sigurniji da ce rusi da sprze turke, obrati paznju ako pocnu kuhat protiv grka onda budi siguran u ovo 100%

_________________
Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Images?q=tbn:ANd9GcQRqnLHscWsIZTkjqYrSt1h-A1RiF9_dMbyrQ&usqp=CAU
Leviathan2
Leviathan2

Male
Posts : 21431
2015-10-04

Lokacija: : Međurečje

http://www.uzaludnipokusaj.org

Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by melkior 25/7/2016, 23:04

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
bogomdani wrote:
melkior wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:

Ima ga doma treba ga samo zaplijeniti.
Blitzkrieg ili ništa.
nema Erdo mooda za stvarni fajt,inace bi ga pokrenuo protiv Israela kad im je IL razbucao onu brodicu,pa je Erdo najavio posjet "gazi",i preomislio se pa osao na caj u Kairo,i tamo jaukao.. jocolor
Za razliku od trule Europe, Izrael ima nuklearno oružje i još važnije, volju da sprži Tursku.
nemas brige, ja sam sve sigurniji da ce rusi da sprze turke, obrati paznju ako pocnu kuhat protiv grka onda budi siguran u ovo 100%
Riječi ti se pozlatile...
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by melkior 25/7/2016, 23:05

Leviathan2 wrote:
melkior wrote:
darla wrote:
asilovski wrote:
Pa sve što se dogodilo od 2001.g. na ovamo (a vjerojatno i ranije) je bilo usmjereno ne protiv Iraka, Sirije, Libije već upravo EU i upravo od SAD-a to jest tadašnjih (a i sadašnjih) oligarskih elita tu nam apsolutno niakve sumnje cijela destabilizacija pojasa oko Evrope ima za cilj destabilizaciju srca kontinenta, a ti plačeš jer možda (iako ne) oni koji to sve rade odlaze pa stvarno žene i politika...

Jebo vas muske i slijepe logike, ne placem ja nista, samo vam govorim da cemo se kupati u krvi, pitanje je samo kada, ako su rijesili ici onda odma, ako nisu, onda malo kasnije.
U pravu si, Europa ima problem  s Turskom i islamom, neovisno o tome što je SAD samo dodatno potencirao taj problem. Rješenje je jednostavno:
1. Organizirati novi vojni udar u Turskoj.
2. Ako ne uspije vojni udar u Turskoj, baciti neutronsku bombu na Tursku. Tursku podijeliti između Grčke, Rusije, Kurda i Irana.
3. Baciti 3 atomske bombe na Saudijsku Arabiju.

Ovo sve treba učiniti Europa. Dakle, Europa.
zasto samo 3 na arabiju, bar 10, bila bi to lijepa staklena povrsina cheers
Ma što ja znam ,razmišljao sam o atomskoj na Riyad, na Meku i na Medinu, ali vidim da si u pravu, 10 je ipak 10 ;) :beer
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by Riplex 25/7/2016, 23:31

bogomdani wrote:
Usne Stjepana Gnječa wrote:Comparisons of World Military Strengths Results

Military power comparison results for Turkey vs. Greece.


http://www.globalfirepower.com/countries-comparison-detail.asp?form=form&country1=Turkey&country2=Greece&Submit=Compare+Countries
dobro sad,ovo mi je nerealno cisto po nabrajanju elemenata,koji nikako nisu objektivni..fitman power je glupost..
najbrutalnije je moguce okupiti 2 milijuna piplova pod oruzje,jer je logistika za takvo nesto monstruoztna i to mogu postici samo Kina,Rusija,mozda _USA..nitko vise..

možda USA...hehehe

_________________
Novinari crvi
Riplex
Riplex

Posts : 1845
2015-07-27


Back to top Go down

Turska, pozar, NATO baza... - Page 6 Empty Re: Turska, pozar, NATO baza...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum