ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:03

http://www.index.hr/vijesti/clanak/novi-detalji-tinejdzera-koji-je-u-munchenu-ubio-9-osoba-inspirirao-je-breivik/908234.aspx

Sve žrtve 18-godišnjeg mladića rođenog u Njemačkoj živjele su u blizini centra te među njima nije bilo stranaca. Žrtve su bile starosti između 15 i 45 godina, a troje je bilo s Kosova.

"Povezanost s pokoljem u Norveškoj se nameće sama po sebi", rekao je predsjednik Policijske uprave Muenchen Hubertus Andrau ukazujući na to da se jučerašnji pokolj dogodio na petu godišnjicu atentata u Oslu kada je desničarski ekstremist Andreas Breivik ubio 77 osoba.


Last edited by deda born again on 23/7/2016, 12:08; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:05

Iranac Ali Somboly je arijevac, neonacist poput Breivika, koji ubija lijevo liberalne osobe radi promicanja ciljeva europske bijele rase

- povezanost se nameće sama po sebi kako kaže policija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 12:35

Mediji i policija ........nebitni faktori.

Izdao sam naredbu : Neće biti muslimana u MInkenu. NITI JEDNOGA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:37

Izgleda da su većina žrtava šiptari , turci, uglavnom suniti muslimani

Rekao sam da ih ovi šiti muslimani ne podnose,
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by gargamel0101 23/7/2016, 12:38

Ali je plavi arijevac, plavih očiju i plave boje krvi.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:39

neam nis reci...odoh zderati..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:41

gargamel0101 wrote:Ali je plavi arijevac, plavih očiju i plave boje krvi.
arijci su europsko pleme koje je iz pra-domovine europljana(područje između crnog mora i kaspijskog jezera) provalilo na područje današnje indije, irana, te čak dublje u aziji gdje su se.. utopili i pomješali..

U iranu čak ima i genetskih dokaza, oko 30-40% iranaca ima R1a (koja se zove slavenska) haplogrupu

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik 800px-R1a_distribution_Eurasia
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:43

Uglavnom sukob sa bliskog istoka se prenosi u Europu, šiti protiv sunita
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 12:48

Neće biti muslimana u MInkenu. NIt jednog jedinoga. Ne zanima me kako ih neće biti oće li ih pobit , protjerat , oće li sami otići .....nisam zainteresiran za to al niti jedan musliman neće postojat u Minkenu.

To je naredba.

Izdana je dušama s druge rawni koje su inkarnirane i dušama s druge rawni koje nisu inkarnirane a u orbiti su Zemlje.

Fokus je na MInkenu.

Swi čete tamo a tko ne posluša nabit ču ga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 12:51

RayMabus wrote: posluša nabit ču ga.
bilo bi i vrime da natakneš nešto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by marcellus 23/7/2016, 12:53

deda born again wrote:Iranac Ali Somboly je arijevac, neonacist poput Breivika, koji ubija lijevo liberalne osobe radi promicanja ciljeva europske bijele rase

- povezanost se nameće sama po sebi kako kaže policija.

a iran je u europi?

_________________
Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 12:54

dva brata wrote:
RayMabus wrote: posluša nabit ču ga.
bilo bi i vrime da natakneš nešto
Njih ću nataknit a oni jako dobro znaju kakvi sam na astralu prema onome tko ne posluša moje naredbe :

2. Spirits of Error:
In this plane the spirits are contentious and have enormous lust of power, they have an increased EGO and Karmas. Most of the paranormal phenomena are produced by the spirits that inhabit in this plane (Poltergeist, Apparitions, Haunted houses, Ghostly visions etc). These spirits are like prisoners who only want to contend and harm everyone.

http://unveiledsecretsandmessagesoflight.blogspot.hr/2009/04/spiritual-planes.html

Idete swi na MInken i inkarnirani i neinkarnirani : Neće biti muslimana u Minkenu niti jednog.

To je naredba , nije zamolba.


RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by crvenkasti 23/7/2016, 12:57

marcellus wrote:
deda born again wrote:Iranac Ali Somboly je arijevac, neonacist poput Breivika, koji ubija lijevo liberalne osobe radi promicanja ciljeva europske bijele rase

- povezanost se nameće sama po sebi kako kaže policija.

a iran je u europi?

nije zemljopisno, ali je genetski, neznalico
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28762
2014-04-17


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 13:27


MInken će postati ukleta kuca.


Ukleta kuća
Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik 250px-Farnam_Mansion
Kuća Farnam u gradu Oneida, New York oko koje kruže glasine da se u njoj odvijaju paranormalne aktivnosti
Ukleta kuća je kuća ili neka druga građevina za koju se vjeruje da je nastanjena duhovima umrlih koji uznemiruju stanare. Takve kuće su obično stare s dugom poviješću naseljenosti. Uz tzv. uklete kuće vezuju se nadnaravne pojave određenih prikaza, najčešće u ljudskom obliku. Primjeri za to su Bijela dama u kraljevskom dvorcu u Berlinu i u dvorcu u Schönbrunnu, Crna dama u Norfolku ili Siva dama u dvorcu Windsoru. Manifestacije nanaravnih pojava u ukletim kućama kreću se od pojave i bljeskanja svjetla, neobičnih zvukova, pojave tamnih ili svjetlih prikaza, predmeta koji padaju ili lebde sami od sebe i sl.
Stručnjaci za paranormalno neobične i uznemirujuće pojave u kućama koje imaju zlokobnu reputaciju pripisuju uglavnom nemirnim dušama koje ne mogu naći mir nakon smrti, bilo da su ostavile neki neobavljeni zadatak ili da su umrle nasilnom smrću s čime se ne mogu miriti i traže osvetu. Znanstvenici, pak, tvrde kako se većina takvih pojava može objasniti nekakvim racionalnim interpretacijama, svodeći uglavnom takva iskustva na posljedicu straha ili prevladavanje iracionalnosti kod svjedoka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 13:33

Cijeli grad će postati ukleta kuca. Navikli ste se da se ovi javljaju na manjim mjestima ....uklete kuce , groblja , crkve .......sad će cijeli Minken postat njihovo dvorište.

Stanovci će postajat sve luđi i luđi.

Žive u ukletoj kuci jer je to od sada pa nadalje cijeli grad.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 13:51

Zlodusi.

Jedni takwi su ušli u Hitlerow um.....doduše i on sam je bija psihopata weć al owi su dodatno asistirali.

Miken mi je preblizu.

Neće biti muslimana u MInkenu , niti jednog jedinoga.

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Porec-Minhen
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Guest 23/7/2016, 13:54

Jedino na sta je mene Breivik inspirirao je to....da ako mi ikad padne na pamet da napravim nekakvu krupnu pizdariju....da cu gledat da to bude u Norveskoj. Jebote....apartman u zatvoru,spiza po izboru. Moze ti doc zena,djevojka...playstation,igrice....tuzis drzavu ako ti ne daju nove igrice. Sokovi,svjeze voce,povrce....pravo na ljetni premjestaj na ljetnu zatvorsku koloniju na otoku s plazama i slobodnim kretanjem pod nadzorom itd.....picku licku...ludilo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 14:00

Hebe me se za Norvešku , Beć , London , Pariz , Rim ....ne hebe mi se za MInhen jer je to logistika Hrvatske.

Ne smije pasti.

Neće biti niti jednog muslimana u MInkenu , niti jednog jedinog.


Od davnina su postojali vraćevi koji su znali za postajanje svijeta duhova , koliko su oni svaki za sebe znali šta o tome ne znam al znam koliko ja znam.

Minken postaje ukleta kuća.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 14:18

A psihopati nit me fasciniraju nit me zanimaju al ova planeta je na jako niskoj vibraciji i puna zloduha šta inkarniranih šta ne inkarniranih pa ono njihova gustoća po kvadratnom kilometru je npr 10 komada recimo za primjer i negdje ih ima više a negdje manje jer ih nešto privlaci i postoji naćin da ih se hrpa nabije u jednu točku .....poput ovoga šta sam ja sad napravio s Mikenom.

Prvo im zabiješ svijetlo koje vibrira na takvoj frekvenciji koje ih privlaći ko muha na ghovno ....zabiveno u centar Minkena no ne dolaze svi i onda demoni poput pasa ovcara ostale crne ovce lovaju i grizu dok ih ne natjeraju u tor .....da opet ste pogodili : MInken.

BUON APETITO.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by RayMabus 23/7/2016, 14:27

Ako bi se mentalno zdravlje rangiralo od jedan do deset i ono u prosjecnom evropskom gradu cim ste iznad dva vi ste kao normalna osoba a ispod toga tj dva i jedan ste psihijatriski slucaj sada u ovom slućaju a to će biti Minken tj već je jer to dijeluje odma ćim se ovako šta naredi je ljestvica podignuta jer je sve puno zloduha koji lunjaju uokolo i tu su zarobljeni i ako ste i tri i četri šta bi u nekom drugom gradu prošlo i ništa vam se nebi desilo ovdje u Minkenu ćete sad završit na psihijatriji.

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik The-crow-film-poster-by-brentonpowell-d39hwdu
RayMabus
RayMabus

Posts : 175890
2014-04-11


Back to top Go down

Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik Empty Re: Mediji i policija - Iranca koji je ubio 9 osoba i ranio još 10ak inspirirao Breivik

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum