ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Empty Re: POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji

Post by Guest 22/7/2016, 12:54

JOSIPOVIĆ POSLAO OTVORENO PISMO KOLINDI: 
Zaustavite histeriju prema Srbiji
POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Ivo-josipovic-kolinda-grabar-kitarovic-foto-beta-i-printscreen-1469170635-954395

NEDOPUSTIVA BLOKADA POREGOVORA BEOGRADA SA EU
08:57, 22.07.2016

Bivši predsednik Hrvatske Ivo Josipović pozvao je aktuelnu predsednicu Kolindu Grabar-Kitarović da "zaustavi nekonstruktivnu histeriju prema Srbiji" vezanu za blokadu pristupnih pregovora koje Beograd vodi sa EU.

http://www.kurir.rs/vesti/politika/josipovic-poslao-otvoreno-pismo-kolindi-zaustavite-histeriju-prema-srbiji-clanak-236446

Guest
Guest


Back to top Go down

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Empty Re: POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji

Post by Serbinho-3 22/7/2016, 12:56

Citao sam zahteve, bolje bi mu bilo da prodaje vatu onu na plazi, vise bi bio produktivan.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26443
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Empty Re: POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji

Post by veber 22/7/2016, 13:02

dva brata wrote:
RayMabus wrote:

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Znjan_plazal9-210716





bia sam ovdje na plaži danas..  ovaj put sam otiša sam na plažu gleda pičiće i iša uhvatit šta boje, ovi moji frendovi idu svaki dan ali sidnu u kafić, svaki dan na moru a blidi ko sir, jebeš to, meni je draže pržit se na suncu,

pičaka nikada više na žnjanu.. ove godine dominiraju, a koliko tek ima lokalnih isklesanih cura, ovdje u STu sada svako drugo cura fura teretanu/trčanje , doduše takve odu na plažu debele ostanu doma i plaču i jedu krafne
jebote žnjan, ko da se na jarunu kupam, bljak...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji - Page 2 Empty Re: POTVRĐENO Od četiri hrvatska uslova Srbiji

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum