ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by Guest 21/7/2016, 10:54

vuksadinare wrote:
Eva wrote:Delikventski kvart.
..a ni's bas posebno za razliku od drugih kvartova..tad ej znas i sama dubrava bila zajebana..janjevci...trnje...trnsko...sam sto su ovi iz zapruđa imali dobru navijacku ekipu pa su zato bii na glasu..inace ni's posebno da su bile neke zesce frke...vise dobra zajebancija

Bila sam par puta tam na tulumu, baš u onom srednjem neboderu je stanoval tadašnji dečko moje frendice. I uvijek nas je zezal da nam treba viza za NZG.
Pa bila je opasna nekad i Martićeva. Ja imam susjeda koji je danas prek 50 godina i koji je traume proživjel od Martićevaca, bile u bolnici koliko su ga istukli. Nas klince je slal prek ceste po cigarete jer se ni usudil preć cestu do trafike.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by vuksadinare 21/7/2016, 10:55

čuj prijatelju ja ne šetam..ja lovim... Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 1f602 


..a tovara njega prvo pošaljem po ribu pa ga ispoham kao lignju Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by Guest 21/7/2016, 10:57

jasambrend wrote:Taj kvart treba poravnati...one limenke samo čekaju malo jači vjetar, A sve osam plus jedan katova imaju....

Limenke su bile privremeno rješenje nakon poplave 1964. i nisu ni planirane za duži boravak, a eto traju i danas.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by Guest 21/7/2016, 10:57

Imaš ih i u Remetincu i Botincu, a i na Borongaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by vuksadinare 21/7/2016, 10:59

...evva...da je buba na forumu bilo bi valjanja od smijeha..jbg samo jedan buba..'kud ja prođem tu trava ne raste'... Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 1f602 ..malo je srao a u biti dobrica od covjeka...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by vuksadinare 21/7/2016, 11:00

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:Delikventski kvart.
..a ni's bas posebno za razliku od drugih kvartova..tad ej znas i sama dubrava bila zajebana..janjevci...trnje...trnsko...sam sto su ovi iz zapruđa imali dobru navijacku ekipu pa su zato bii na glasu..inace ni's posebno da su bile neke zesce frke...vise dobra zajebancija

Bila sam par puta tam na tulumu, baš u onom srednjem neboderu je stanoval tadašnji dečko moje frendice. I uvijek nas je zezal da nam treba viza za NZG.
Pa bila je opasna nekad i Martićeva. Ja imam susjeda koji je danas prek 50 godina i koji je traume proživjel od Martićevaca, bile u bolnici koliko su ga istukli. Nas klince je slal prek ceste po cigarete jer se ni usudil preć cestu do trafike.
..da i marticeva je bila zajebana...od tam ti je i zlatko maric vlasnik sokola
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by vuksadinare 21/7/2016, 11:03

sve u svemu bila dobra vremena i dobra zajebancija i ekipe...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by vuksadinare 21/7/2016, 11:04

..'tak me zbombaju pa me zavezu ko špagetu' Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 1f602
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99101
2015-09-08


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by darth_vader 21/7/2016, 11:11

Eva wrote:
jasambrend wrote:Taj kvart treba poravnati...one limenke samo čekaju malo jači vjetar, A sve osam plus jedan katova imaju....

Limenke su bile privremeno rješenje nakon poplave 1964. i nisu ni planirane za duži boravak, a eto traju i danas.

Znam, znam... čeka se da stvar riješi Kalinicev potres...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by darth_vader 21/7/2016, 11:11

Eva wrote:Imaš ih i u Remetincu i Botincu, a i na Borongaju.

Folka...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by darth_vader 21/7/2016, 11:17

vuksadinare wrote:
jasambrend wrote:Taj kvart treba poravnati...one limenke samo čekaju malo jači vjetar, A sve osam plus jedan katova imaju....
.....nisu lose kvalitete te limenke u zapruđu..za razliku od onih u folci ili na borongaju...bas mi ej ejdan frend prije par godina tamo kupio stan...ne bi kupovao on samo tako da su lose kvalitete...

A živio sam u Trumbicevoj i jednu godinu u Balokovicevoj...mogu samo potvrditi da su one na Borongaju i Folki veći očaj, a ove da su samo očaj...dok neboderi na Lojenovom imaju pak tako dobru zvučnu izolaciju da ne čuješ vodokotlic na jedanaestom katu ako si u prizemlju...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by kaya 21/7/2016, 12:09

Nepismenim komunjarama i oficirskoj deci?! Da. Mislim da je tako.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač? - Page 2 Empty Re: Kome smeta dr,Zlatan Hasanbegović-navijač?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum