ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Informatičarka

Go down

Informatičarka  Empty Informatičarka

Post by Yehudi Mon 18 Jul - 21:54

Informatičarka Nives C. (35), inače majka četvero djece te njezin prijatelj Goran R.(43), strojarski tehničar po zanimanju, nepravomoćno su na splitskom Općinskom sudu osuđeni zbog krađe i pokušaja teškog ozlijeđivanja.
Nives je sankcionirana s godinom dana zatvora uz petogodišnji rok kušnje, dok je Goran osuđen na osam mjeseci uvjetno na pet godina.
Optužnica ih tereti da su još 13. rujna 2010. godine oko jedan sat iza ponoći u splitskoj Zagrebačkoj ulici zamolili B.K. za prijevoz do benzinske crpke Pojišan. Sjeli su u njegov VW Golf te ga pokrali za vrijeme vožnje.
Uzeli su iz njegove putne torbe novčanik s dokumentima i 800 kuna, a prisvojili su i Motorolu V500 oštetivši ‘taksista’ za 1200 kuna.
Osim toga, Nives je i mjesec prije toga bila aktivna pa je 25. kolovoza oko 17 sati u splitskoj Glagoljačkoj ulici odlučila mokriti pred tuđim ulazom u zgradu. To je vidio stanar Z. B. i upozorio ju, a ona mu je uzvratila šakom u oko pa je završio na operaciji.


[size=40]Pijana mokrila na ulici pa susjeda udarila šakom u oko[/size]

-----------------UPUSTILA SE I U KRAĐU


http://www.jutarnji.hr/vijesti/crna-kronika/pijana-mokrila-na-ulici-pa-susjeda-udarila-sakom-u-oko/4537625/



- Istina je da nas je B.K. svojim kombijem prevezao do benzinske Pojišan kako bi kupili alkohol. Po dolasku na benzinsku kupio je sebi alkohol, a kad se vratio, novčanik je stavio u putnu torbu na dnu vozila ispred nas. Iskoristila sam trenutka, uzela novčanik i dala ga Goranu. Uzeli smo 800 kuna, ali ne i mobitel. Iskrcao nas je u Đardinu, a novac smo potrošili. Istina je i da sam u kolovozu otišla jedne večeri mokrila iza jednog auta. S prozora me vidio neki čovjek koji je vikao što radim, psovao mi je majku i govorio da će me udariti. Uzvratila sam mu psovkom, pa je rekao da će sići dolje i udariti me. I doista, sišao je i pokušao me opaliti. Izmaknula sam se pa me nije udario, ali sam ja zato njega šakom u oko nakon čega je otišao. Žao mi je zbog svega. Bila sam pijana i alkohol je pridonio svemu - posvjedočila je Nives u sudnici.
Njezin prijatelj Boris, pak, ustvrdio je da se ne sjeća samog čina krađe, ali da se sjeća osobe koja ih je vozila i koja je potom od Nives tražila pružanje seksualnih usluga.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 Eto na  HR  informatičarka sa dodatnim poslom 


 Ja sam mislio da informatičarke dobro zaradjuju
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Informatičarka  Empty Re: Informatičarka

Post by Regoč Mon 18 Jul - 22:42

Informatičarka ko i Sirijci inženjeri.

_________________
Informatičarka  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum