ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by Brain32 18/7/2016, 17:57

Nitko ne krade u Veličanstvena Narodna Republika Kroatistan!

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by kic 18/7/2016, 17:59

Brain32 wrote:Nitko ne krade u Veličanstvena Narodna Republika Kroatistan!

Republika Bezgrešna :bless
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by Brain32 18/7/2016, 18:19

Ma ja mislim da mi te političare pogrešno optužujemo jer nam je mozak isprala udba. 
Vidi kako drže ruku nasrcu dok svira himna, evo skoro suzu gorku kanu od domoljoblja, čovjekoljublja, bogoljublja. To je pošten svijet ne mogu nikako oni biti krivi.
Ja mislim da u nas klima ne valja, možda je premalo vlage u zraku pa ako pare ne vakumiraš onda ishlape.
Nema jadan Ježić npr. šta vračat, samo se ćaća vrača ali ishlapljele pare nemoš, to ko kad jamnicu ostaviš otvorenu, ishlapi gotovo je to.
To udba sa HAARP-om isuši zrak, onda kako pare lete uzrak tako ih kemtrejlsi pokupe i adio. To je u atmosferi onda, 'ko će to brat pare tamo gore, nemamo mi para za svemirski program ali bi ih imali da ne ishlape zato treba vakumirat!
Tetrapakom kontra UDBE!
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by mutava baštarda 18/7/2016, 19:12

Istina je voda duboka

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by abraham 18/7/2016, 20:31

Jebi ga kada su slucaj dali krivom sucu. Nisu ni doveli Jezica kao svjedoka . Cemu su se nadali. Sta zagorci kazu ako je do svjedoka(dodam i do suca) krava je nasa.

_________________
But I'm near the end and I just ain't got the time
And I'm wasted and I can't find my way home.
abraham
abraham

Male
Posts : 14089
2014-04-14


Back to top Go down

Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke - Page 2 Empty Re: Nitko nije kriv za izvlačenje 400 milijuna kuna iz Podravke

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum