ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SAD i EU stoje iza puča?

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Brain32 17/7/2016, 15:21

Winter is coming wrote:de eskalacija? ne vidim kako je to moguce,bilo bi dobro ali mi izgleda vrlo malo vjerovatno,sta sad da dodje tu neki unprofor kurac palac i pokusa nesto neko primirje implementirati i razoruzati one fanaticne koljace ovi bi ih prvo izjebali pa zaklali,nema sanse,tu nema mira daok se to ne porazi na bojnom polju,a amerima bi bilo npr sa njihove tacke gledista dobro nahuskati tursku da se nafura protiv rusije jer eto jos jedan pas koji ce ujesti ruskog medvjeda a ameri bi ratovali sa rusima do zadnjeg janjicara,ukrajinca i gruzijca
Nisam mislio na treću stranu tipa UN, to nema šanse.
E sad ovo je fakat jebačka špekulacija i rastezanje do maksimuma ali...
Rusi nedaju Assada, Amerima je pun kurac Sirije kao i ISIL-a. Ni jedni ni drugi ne žele "čizme na tlu".
Ovako razjeban Erdogan bi to mogao pomoći, Sirija i Turska su povijesno prijateljski povezani i Turska retorika u Siriji je do sada bila uvjetovana američkom politikom. Ovako Erdogan i Rusi mogu dovesti Siriju u red, Ameri imaju dobru ispriku a i dodatnu retoriku da je najbitnija borba protiv ISILA. Izbjeglički val prestaje pa i EU odgovara. Turci pak mogu nalupat Kurde do neprepoznatljivosti a Erdogan postaje "Sultan". Kasnije se Ameri lako sližu sa Turcima i viola situacija sređena, svi igrači izlaze kao pobjednici.
Obzirom da je Turska faktor i na Crnom moru tu također može doći do de-eskalacije. Rusi puste Donbass Ukrajincima, zadrže Krim. Baltik se nakon toga raspetljava administrativno i stvar riješena. Pušaći: ISIL, Kurdi, Ukrajinci, Ukrajinski Rusi

Napominjem još jednom ovo je rastegnuto da maksimuma ali nije nemoguće.

Brain32

Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Guest 17/7/2016, 15:22

Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
pa svako malo sam u njemu...a u moru ide off drunken
Pao mi na pamet podvodini turizam, ne znam zašto scratch
Aaa sjetio sam se  :whistle
Izbjegavam ih..al ako koji izroni iz dubine, sta sad .....nije da vidi prvi put..nego to sto se uplasim drunken
Jel bude onda ono; uhvati me onesvjestiti ću se :evilgrin

Paaa ...tesko mi procijenit dok je u ronilackom odijelu isplati li se jocolor
Bolje s ovima na suhom ..;)
Na greškama se uči (reče jež i siđe sa četke) :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Brain32 17/7/2016, 15:23

gargamel0101 wrote:
Brain32 wrote:
marcellus wrote:
deda hipster wrote:
marcellus wrote:cia je morala znat za operaciju takvih razmjera da jebe rak raka, ako nije ništa javila erdoganu znači da podržavaju

CIA morala znat, a domaće Turske obavještajne službe nisu morale niš znat

ako je sve organizirano iz SAD... usto turska obavještajna služba je inficirana zavjerenicima kao i vojska, za pretpostaviti je, a i nije neko ludilo, više ko naša soa, kurac na biciklu od službe
Dobro, mi imamo ured ODC-a u zgradi Ministarstva Obrane  :^0
No shit?
No shit, mislim bio je sigurno sumnjam da su ga ukinuli.
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by gargamel0101 17/7/2016, 15:24

Brain32 wrote:
gargamel0101 wrote:
No shit?
No shit, mislim bio je sigurno sumnjam da su ga ukinuli.
lol!
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by kic 17/7/2016, 15:25

tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
tre911 wrote:
Noor wrote:
pa svako malo sam u njemu...a u moru ide off drunken
Pao mi na pamet podvodini turizam, ne znam zašto scratch
Aaa sjetio sam se  :whistle
Izbjegavam ih..al ako koji izroni iz dubine, sta sad .....nije da vidi prvi put..nego to sto se uplasim drunken
Jel bude onda ono; uhvati me onesvjestiti ću se :evilgrin

Paaa ...tesko mi procijenit dok je u ronilackom odijelu isplati li se jocolor
Bolje s ovima na suhom ..;)
Na greškama se uči (reče jež i siđe sa četke) :^0

hahaha
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by kic 17/7/2016, 15:26

Brain32 wrote:
Winter is coming wrote:de eskalacija? ne vidim kako je to moguce,bilo bi dobro ali mi izgleda vrlo malo vjerovatno,sta sad da dodje tu neki unprofor kurac palac i pokusa nesto neko primirje implementirati i razoruzati one fanaticne koljace ovi bi ih prvo izjebali pa zaklali,nema sanse,tu nema mira daok se to ne porazi na bojnom polju,a amerima bi bilo npr sa njihove tacke gledista dobro nahuskati tursku da se nafura protiv rusije jer eto jos jedan pas koji ce ujesti ruskog medvjeda a ameri bi ratovali sa rusima do zadnjeg janjicara,ukrajinca i gruzijca
Nisam mislio na treću stranu tipa UN, to nema šanse.
E sad ovo je fakat jebačka špekulacija i rastezanje do maksimuma ali...
Rusi nedaju Assada, Amerima je pun kurac Sirije kao i ISIL-a. Ni jedni ni drugi ne žele "čizme na tlu".
Ovako razjeban Erdogan bi to mogao pomoći, Sirija i Turska su povijesno prijateljski povezani i Turska retorika u Siriji je do sada bila uvjetovana američkom politikom. Ovako Erdogan i Rusi mogu dovesti Siriju u red, Ameri imaju dobru ispriku a i dodatnu retoriku da je najbitnija borba protiv ISILA. Izbjeglički val prestaje pa i EU odgovara. Turci pak mogu nalupat Kurde do neprepoznatljivosti a Erdogan postaje "Sultan". Kasnije se Ameri lako sližu sa Turcima i viola situacija sređena, svi igrači izlaze kao pobjednici.
Obzirom da je Turska faktor i na Crnom moru tu također može doći do de-eskalacije. Rusi puste Donbass Ukrajincima, zadrže Krim. Baltik se nakon toga raspetljava administrativno i stvar riješena. Pušaći: ISIL, Kurdi, Ukrajinci, Ukrajinski Rusi

Napominjem još jednom ovo je rastegnuto da maksimuma ali nije nemoguće.

meni ovo zvuči prilično razumno, nažalost po Kurde i Ukrajince..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48020
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber 17/7/2016, 15:26

hahahahahahahaha
jebote tre :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Guest 17/7/2016, 15:28

veber wrote:hahahahahahahaha
jebote tre :D
:beer ,znaš da toga imam u rukavu i kad sam u potkošulji  :h5
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber 17/7/2016, 15:31

tre911 wrote:
veber wrote:hahahahahahahaha
jebote tre :D
:beer ,znaš da toga imam u rukavu i kad sam u potkošulji  :h5
znam. jebote ti kada pričaš vic krepam od smijeha samo na tonalitet :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 15:40

darla wrote:
marcellus wrote:

meni to isto tako izgleda, ono mi smo se držali ta tane, vi ste imali šansu i zasrali ste, mi sad stojimo uz erdogana do iduće prilike da ga zamijenimo nekim pouzdanijim

Da, a usput je i njemu poruka da se stavi u okvire. Mislim da ljudi opcenito stvari gledaju previse crno-bijelo, oni imaju vise interesa i balansiraju ih. Tako da to sto ce oni sada njemu dati da pokoka sto on misli, ne znaci nista. Sto bi se reklo ima odredjenu dozu slobodne volje unutar njihove volje. Osima toga njima radikalizacija do odredjene mjere odgovara, treba pumpati ratnu industriju a i americke prosjecne glavurde.
ne znam baš da im treba rasap njhove politiek na bliskom istoku to isto da kežepš kako je SSSR sam plnairao sebe sjebati

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/turkey-coup-erdogan-barack-obama-us-tensions-air-space-isis-a7141151.html


[size=48]Turkey coup: Tensions between US and Erdogan administration rise after failed power grab[/size]
US Secretary of State John Kerry has denied the US played any part in Turkey's attempted coup, calling such claims 'utterly false and harmful'
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by marcellus 17/7/2016, 15:42

kako god činjenica je da su se SAD i EU držale po strani i čekale tko će prevladati, što upućuje da im je do saveznika Erdogana stalo ko do lanjskog snijega i njemu je to jasno, što opet znači da će se isti vjerojatno i dalje približavati rusiji i asadu, uostalom to što je zabranio letove iz indžirlika je de facto odjeb amerima

_________________
SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by marcellus 17/7/2016, 15:42

a kery božemoj šta će reć sigurno ne "mi smo ih pustili s lanca"

_________________
SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 15:45

kic wrote:
Brain32 wrote:
Winter is coming wrote:de eskalacija? ne vidim kako je to moguce,bilo bi dobro ali mi izgleda vrlo malo vjerovatno,sta sad da dodje tu neki unprofor kurac palac i pokusa nesto neko primirje implementirati i razoruzati one fanaticne koljace ovi bi ih prvo izjebali pa zaklali,nema sanse,tu nema mira daok se to ne porazi na bojnom polju,a amerima bi bilo npr sa njihove tacke gledista dobro nahuskati tursku da se nafura protiv rusije jer eto jos jedan pas koji ce ujesti ruskog medvjeda a ameri bi ratovali sa rusima do zadnjeg janjicara,ukrajinca i gruzijca
Nisam mislio na treću stranu tipa UN, to nema šanse.
E sad ovo je fakat jebačka špekulacija i rastezanje do maksimuma ali...
Rusi nedaju Assada, Amerima je pun kurac Sirije kao i ISIL-a. Ni jedni ni drugi ne žele "čizme na tlu".
Ovako razjeban Erdogan bi to mogao pomoći, Sirija i Turska su povijesno prijateljski povezani i Turska retorika u Siriji je do sada bila uvjetovana američkom politikom. Ovako Erdogan i Rusi mogu dovesti Siriju u red, Ameri imaju dobru ispriku a i dodatnu retoriku da je najbitnija borba protiv ISILA. Izbjeglički val prestaje pa i EU odgovara. Turci pak mogu nalupat Kurde do neprepoznatljivosti a Erdogan postaje "Sultan". Kasnije se Ameri lako sližu sa Turcima i viola situacija sređena, svi igrači izlaze kao pobjednici.
Obzirom da je Turska faktor i na Crnom moru tu također može doći do de-eskalacije. Rusi puste Donbass Ukrajincima, zadrže Krim. Baltik se nakon toga raspetljava administrativno i stvar riješena. Pušaći: ISIL, Kurdi, Ukrajinci, Ukrajinski Rusi

Napominjem još jednom ovo je rastegnuto da maksimuma ali nije nemoguće.

meni ovo zvuči prilično razumno, nažalost po Kurde i Ukrajince..
Nema šanse iza erdogana stoje ezani, salavati, tekbiri i đihadije, to jest nusra, isil, al shram, a sve financira Katar i KSA to mu je baza, to su ti koji su odmah rezali glave, uralali,m vikali i koji ga financiraju, jedino što je dobro što se Erdogan izgleda jako povadio sa amerima, sada ide protiv njih a to mu iskreno i nije tako zdravo, ali to je dobro za Siriju, jer sigurno niej toliko lud da ide i protiv ameria i rusa, iranaca, assada
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 15:48

marcellus wrote:kako god činjenica je da su se SAD i EU držale po strani i čekale tko će prevladati, što upućuje da im je do saveznika Erdogana stalo ko do lanjskog snijega i njemu je to jasno, što opet znači da će se isti vjerojatno i dalje približavati rusiji i asadu, uostalom to što je zabranio letove iz indžirlika je de facto odjeb amerima
tko će prevladfati a puča nije niti bilo, da su ameri bili uključeni barem bi locirali ovoga Erdogana pa bi ga netko ubio, a ne bi preuzimali gradski vodovod i most a mislili da idu na vojnu vježbu
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 15:49

da i šta je sa 3000 sudaca od kojih su svi iz vrhovnog i ustavnog uhićeni ono nema veze sa vezom, ovo je planirao duže vrijeme
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Yehudi 17/7/2016, 15:51

asilovski wrote:
marcellus wrote:kako god činjenica je da su se SAD i EU držale po strani i čekale tko će prevladati, što upućuje da im je do saveznika Erdogana stalo ko do lanjskog snijega i njemu je to jasno, što opet znači da će se isti vjerojatno i dalje približavati rusiji i asadu, uostalom to što je zabranio letove iz indžirlika je de facto odjeb amerima

da tko će prevladfati a puča nije niti bilo,

da su ameri bili uključeni barem bi locirali ovoga Erdogana pa bi ga netko ubio,


a ne bi preuzimali gradski vodovod i most a mislili da idu na vojnu vježbu


 A baš. Jadni oni ročnici koje je serdogan pobio a ni krivi ni dućni


  FALSE FLAG ----  rekao sam odmah
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 15:51

Turkey Islam: Top AKP politician calls for religious constitution

http://www.bbc.com/news/world-europe-36139169

ovo je vijest prije 3 mjeseca, pametnom dosta
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Brain32 17/7/2016, 15:51

marcellus wrote:kako god činjenica je da su se SAD i EU držale po strani i čekale tko će prevladati, što upućuje da im je do saveznika Erdogana stalo ko do lanjskog snijega i njemu je to jasno, što opet znači da će se isti vjerojatno i dalje približavati rusiji i asadu, uostalom to što je zabranio letove iz indžirlika je de facto odjeb amerima
Doduše: "General Bekir Ercan Van, the commander of Turkey’s Incirlik airbase, which is used both by the Turkish Air Force and NATO forces, has been detained by Turkish authorities accused of complicity in the attempted coup."
Brain32
Brain32

Male
Posts : 1394
2014-04-15


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Kermit 17/7/2016, 16:05

evogac erdogane gazije:


SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 CngNdrjWAAA2hZJ
SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 CngNeVQWYAAJYJ9

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 CngJ6quWcAA6HwP
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by marcellus 17/7/2016, 16:20

asilovski wrote:da i šta je sa 3000 sudaca od kojih su svi iz vrhovnog i ustavnog uhićeni ono nema veze sa vezom, ovo je planirao duže vrijeme

jednostavno koristi priliku

_________________
SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by veber 17/7/2016, 16:22

marcellus wrote:
asilovski wrote:da i šta je sa 3000 sudaca od kojih su svi iz vrhovnog i ustavnog uhićeni ono nema veze sa vezom, ovo je planirao duže vrijeme

jednostavno koristi priliku
ma da. jučer puč danas smjenjujem suce, sutra napadam grčku...

spontano

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

SAD i EU stoje iza puča? - Page 11 Empty Re: SAD i EU stoje iza puča?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum