ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rat protiv islama smo već izgubili

Page 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 02:41

Seks je precijenjen. Evo reci cu vam šta vam je seks. Dva uma. Svaki ima svoje znanje. Napravi da je tvoje znanje njeno i obratno. Sad imate ovo : znanje ste podigli maksimalno a kad ste to podigli i komunikacija je podignuta maksimalno a kad je to podignuto onda je i razina između vas mala.

Uprevodu najbolji seks je s nekim u cije postole možeš uci ( postati on / ona ).

A najlakše ulaziš u one postole koje ti pašu , nisu ti ni pretjesne ni prevelike.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 02:49

No ja ne mogu uc u emanicpirani um jer su mi to egoisti pa mi se bljuje a to je danas večina ženski ( cast iznimkama ) pa onda mi wombat više paše.


Zato vam se nitko ni ne ženi i nema djecu tj imate bijelu kugu.

Ne mogu muškarci postat one.

Prenisko im je to i povraca im se biti one.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 04:40

Popravit će se situacija na ovoj planeti u budućnosti al sada je ženska samovolja uzela previše maha i muškarci ( dobar dio njih ) na to ne može pristati ni da oće.

Ovo će dovesti do bijele kuge a ista do rata uzrokovana prevelikom kolicinom došljaka u srazmjeru sa domačim stanovništvom koje nestaje.

Upravo taj rat biti će promjena sistema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Sora 18/7/2016, 07:03

marcellus wrote:kod kozojeba je malo drukčije, islam je izgovor, a njihova kultura je... pa, nazovimo to kulturom, jelda. Ono pećina afganistan i to.

Kak ti sebe marcelko nemilice sramotis.
Bez blage veze sastvarnoscu, pukas iz svoje guzice misli o kulturama .
One su uvijek jedino i samo kulture .
Tko sto u njima vidi , njegov je idiotski problem .
Islam je takoder samo religija.
Nema ovito kod krscanskih kozojeba sloge sa tom drugom religijom. :cry

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Yehudi 18/7/2016, 07:16

Leviathan2 wrote:bolje da se neka forumasica zrtvuje da konacno nesto okine


  :^0

Je ali strah je vrag.

 Jer rupa možda ima zube  drunken
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 09:50

Murina živi unutra.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 09:53

Prestanite se igrati. Vidite i sami da puno znam. Buducnost događaja na ovoj planeti okvirno npr.

Znao sam šta me zanimalo al ženska zashrala i ono sad me ne zanima ništa i to je to i sve ok.

Samovolja žena pa pusti ih u kuraz i nemam s njima posla i sve je ok.

Ja se sigurno smijem više nego vi jer cisto sumnjam da se vi non stop smijete.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Sora 18/7/2016, 09:54

Usne Stjepana Gnječa wrote:
veber wrote:
marcellus wrote:
udba wrote:Ovako nisko, politički nekorektno vrijeđanje jedne religije koja je izdala jednog od rijetkih vrsnih intelektualaca i kulturnih ličnosti u Hrvata je potpuno neprihvatljivo.

Šta bi čovjek reko da vas čita osim da ste posrbice.

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 H20160121000732hasanbegovic

hase se izjasnio protiv imigracije i kozojeba, naš domaći dečko, musliman koji bolje razumije građansku i kršćansku kulturu od većine ovdje a i više je cijeni
bogtejebo, daj mijenjaj dilera pod hitno.

Evo ja se nudim da postanem diler. Kad Marčelo proba moju drogu ostat će mrtav hladan.

E razvalila sam cvalje od smjeha
:tss
Mrni nije samo jasno kak Marcelko s vremena na rijeme ubode temu
Ili mu zena pise tekstove ?
Tu na corumu lupeta ko dijete malo

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23727
2014-04-29


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Guest 18/7/2016, 09:55

Sora wrote:

E razvalila sam cvalje od smjeha
:tss
Mrni nije samo jasno kak Marcelko s vremena na rijeme ubode temu
Ili mu zena pise tekstove ?
Tu na corumu lupeta ko dijete malo

to smo već zaključili...čeka pa prepisuje
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 10:00

Sora wrote: 
Islam je religija.
...zla.

Mocno sauronovo oko , srž zla i svih problema zapada na ovoj planete.

Guba se ne zna pogledat u ogledalo i vidjet gdje je stvarni problem u njihovoj vlastitoj civilizaciji pa je onda islam krivac.

Stoka.


Last edited by RayMabus on 18/7/2016, 10:01; edited 1 time in total
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Guest 18/7/2016, 10:01

Na zapadu protestantski svećenici sve češće govore da nam treba šerijat, aktivisti da nam treba više džamija

Ne samo da to govore aktivisti nego i politički vrh, bar u HR, jer kak drugačije protumačit ono turčenje u HNK od prije koji mjesec. Cijela Vlada, na čelu s debelom, bila se naguzila Erdoganu za malo turskih lira. Odvratno i sramotno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 10:09

wehabizam nostradamus
Long before these happenings the people of the East, influenced by the Moon,
Ljudi sa istoka pod utjecajem Mjeseca ( Islama ). Prije ovog dijela prica o 21 stoljecu pa se vraca par stoljeca unazad , tocnije u godinu 1700-u
in the year 1700 will cause many to be carried away, and will almost subdue the Northern area.
Islamska osvajanja u 1700--oj godini odnosno tim stoljecima ali je jako bitno primjetit da ce se odma spomenuti da je u tim godinama rođen i neki lik tj daje mu godinu rođenja
From the three water signs will be born a man who will celbrate Thursday as his holiday.
Sa tri strane okruženo morem je : poluotok. Saudijska Arabija je poluotok. Bit ce tada rođen neki covjek koji ce slaviti cetvrtak kao praznik. Saudijska Arabija je jedina zemlja u svijetu u kojoj je cetvrtak dio vikenda. Inace taj obicaj pocima od Wehabizma kojeg je osnovao Wahab koji je rođen u jednom selu u središnjoj Arabiji tamo neke godine 1700 i nešto vrlo malo sitno , mislim oko 1703.
His renown, praise, rule and power will grow on land and sea, bringing trouble to the East.
Ocito on je reformator religijski. Inace Nostradamus je živio 1500 tako da on cak i ovdje prica o necemu šta je njemu dvista godina u buducnosti.
The head of Aries, Jupiter and Saturn. Eternal God, what changes !
Velike promjene.
Then the bad times will return again after a long century; what turmoil in France and Italy.
I nakon nekoliko stoljeca opet loša vremena ce se vratiti i napraviti nerede u Francuskoj i Italiji.
http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 10:11

I nakon nekoliko stoljeca opet loša vremena ce se vratiti i napraviti nerede u Francuskoj i Italiji.
http://www.nostradamus.org/q_en_c1.php#q1


Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Z



lol!


Vremensko prostorni kontinum.

Znam vam događaje unaprijed bar onako okvirno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 10:20



Ja ću se smijati smijat i smijati. Onaj truli centar odakle svo shranje pocima na evropskom kontinentu a to je stara Evropa će propasti.

Gledat ću na tisuće i tisuće krvopolića a da ništa nisam napravio po tom pitanju.

Sjećam se kad sam jednom tj u više navrata rekao da ako mi nedate njihove glave da ću ja uzeti vaše.

Napravili ste harakiri.

Trebali ste pobiti emanicpirane i one koji taj sistem podržavaju i ostali bi živi.



lol!


Vremensko prostorni kontinum.

Znam vam događaje unaprijed bar onako okvirno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by RayMabus 18/7/2016, 10:32

Možda vam je najbolje da pređete na moju stranu pa se skupa smijemo ovome.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Rat protiv islama smo već izgubili - Page 19 Empty Re: Rat protiv islama smo već izgubili

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 19 Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum