ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Guest 15/7/2016, 18:23

Ero wrote:Ne dosađujete više s tom prokletom Jugom.
Kome nedostaje neka se preseli na Adu Ciganliju. drunken
Opet ti sa svojim sugestijama. Koga briga...

A što se preseljenja tiče, čudi me da oni koji su bili nezadovoljni u Jugoslaviji nisu emigrirali ili zatražili politički azil koji je u to vrijeme bilo lako dobiti. Kao i oni koji su nezadovoljni situacijom u Hrvatskoj. Neka isele ako imaju što za ponuditi na međunarodnom tržištu rada. Uglavnom nemaju pa pametuju i ventiliraju po forumu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Ero 15/7/2016, 18:24

jastreb wrote:
Jesu li građani Srbije u to doba živjeli bolje od građana Hrvatske?
Sve devize su najprije slane u Narodnu banku u Beograd, a onda si ih eventualno mogao kupiti po kursu kakvog su vam tamo odredili.
Sjeti se šta se desilo s onim milijardama dolara kad je zaratilo. Milišević je s njima organizirao mitinge istine, dijelio plaće i peMzije...
To ti treba? Slobodan si čovjek, a imaš i putovnicu pa komotno možeš preseliti kud god te duša vodi. Nikome Juga ne nedostaje osim
umnom bolesnim...Meni je ovako dobro. S osobnom iskaznicom i bez viza  putujem di me volja, zaradim onoliko koliko mi triba
i trošim ono što imam. Šta je to uopće bilo što smo imali u Jugi a da danas nemamo?

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 18:24

Ero wrote:Ne dosađujete više s tom prokletom Jugom.
Kome nedostaje neka se preseli na Adu Ciganliju. drunken
Pa, po mojim proučavanjima  dvije grupacije morale bi najviše žaliti za Jugoslavijom. 

I to:

1.Srbi u Hrvatskoj (koji to željenje i ne kriju)
2.Hrvati u BIH.(koji to žaljenje kriju kao zmija noge)

Oni su osamostaljivanjem Hrvatske,Srbije i BIH zauvijek ostali odvojeni od svojih matičnih država.

Tako,recimo,ti bi najviše imao žaliti za Jugoslavijom,jer si sada višestruko odvojen. 

Kako god okreneš. Hrvat iz BIH u Sloveniji koji je odvojen kako od Hrvatske,tako i od BIH. A nekada si u Jugi bio i sa HR i sa BIH ista avlija.

Al tako ti je to. Život piše čudne priče.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Guest 15/7/2016, 18:25

Ero wrote:Ne dosađujete više s tom prokletom Jugom.
Kome nedostaje neka se preseli na Adu Ciganliju. drunken

Ti se preseli nazad u Bosnu, po mogućnosti u istočni Mostar kod svojih.
svim normalnim ljudima nedostaje nikad prežaljena voljena Jugokomunistička titova pionirska socijalistička federativna NDJ.
tako da i mala djeca znaju da je uvijek jučer bolje od danas, a danas je bolje od sutra. 1943. nije gotova.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Serbinho-3 15/7/2016, 18:27

Juga je bila losa, zato je HR sada super.
Mujo je montirao Audi 80 u Sarajevu a Sejo Galeba.
Sada montiraju Kuran po dzamiji.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26660
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 18:29

Serbinho-3 wrote:Juga je bila losa, zato je HR sada super.
Mujo je montirao Audi 80 u Sarajevu a Sejo Galeba.
Sada montiraju Kuran po dzamiji.
BMK za BiH. Uz Srbiju oni su najwiše profitirali od Juge. Zato toliko i kmeče za Jugom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:32

U jugi su djeca bila zločesta ,danas su hiperaktivna...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Clone Stormtrooper 15/7/2016, 18:33

pa i bolje za EU da nikad ne postane ono sto je bila Jugoslavija,drzava  sa autokratskom kontrolom,marksistickom indokrinacijom,jednopartijskim  nepotizmom, nedodirljivim iznad zakona elitizmom obitelji narodnih heroja , laznim statistikama, trulim gospodarstvom u kojem jedna tvornica daje place radnicima drugih devet nerentabilnih tvornica , inflacijom ...
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:35

U jugi je radnik radio 8 sati i dobio je plaču,danas radi 12 sati i ne dobije je.......puno bolje...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 18:35

Owi u BiH još kmeče za JUgom .....swe tworniče tamo komunisti i Srbi naprawili ..komunisti jer je BiH bila neki prototip slawenizma ( miks naroda ) a weliko Srbi jer su tako doseljawali Srbe u BiH.

Ajde majke ti odhebite i jedni i drugi ....jedite ba i bre kamenje.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:40

U jugi je mlijeko bilo u najlon vrećici,danas u tetrapaku.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 18:43

v_vlado wrote:U jugi je radnik radio 8 sati i dobio je plaču,danas radi 12 sati i ne dobije je.......puno bolje...
Ideš na ignore jer očito nemaš namjeru radit ništa osim velicat Jugu a shrat po ovome danas. Nije problem šta shereš po ovome danas al je problem šta si jednostran.

I usput za tvoju informaciju : radim jedan te isti posao već 10 godina , osam sati i to ,,,,,plača mi NIKAD nije kasnila ni dana.

A sad ideš na ignore.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:47

U jugi nisam išao na ignore ............i usput mamlaze dalmatinski gdje veličam ,samo iznosim činjenice koje postoje a ako ne kužiš šalu veći si tovar nego što sam mislio....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:48

Jebote,nemoš se ni šalit i da.......u jugi je bila bolja zajebancija.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by v_vlado 15/7/2016, 18:50

Danas je teško biti budala....konkurencija je strašna....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 18:55

Socijalisticka mantra press.

Moj otac je inžinjer strojarstva , radio u velikoj firmi , do osamdesetih je sve bilo ok a onda se jugo socijalistička ekonomija nije prilagodila tržišnim zakonima nakon cega sve propada.

Moj stari završava na birou a ljudi koji nisu imali njegovu školu ostaju jer su podobni a ne sposobni.

Pitaš se zašto se Juga raspala ?

Eto ti odgovor.

A ti mantraj i dalje socijalističke mantre.

Sretno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 18:56

- Jugoslavija prema državama naslednicama - k'o Snežana i sedam patuljaka!

- Dok mi sebe držimo za orlove, sokolove, zmajeve, zmajčeke...Evropa nas vidi kao vrapce!

- Jedan u nizu balkanskih paradoksa: U igri sa okruglom loptom najbolje se snalaze kockasti!

- Od prijema Kosova u FIFA i UEFA najviše koristi mogla bi da ima upravo reprezentacija Srbije?! Da i orlovi najzad dobiju protivnika po meri!

 
- Poslednja titula Hajduka. Da li to spada pod hajdučki ili uskočki ciklus?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by jastreb 15/7/2016, 18:57

RayMabus wrote:Socijalisticka mantra press.

Moj otac je inžinjer strojarstva , radio u velikoj firmi , do osamdesetih je sve bilo ok a onda se jugo socijalistička ekonomija nije prilagodila tržišnim zakonima nakon cega sve propada.

Moj stari završava na birou a ljudi koji nisu imali njegovu školu ostaju jer su podobni a ne sposobni.

Pitaš se zašto se Juga raspala ?

Eto ti odgovor.

A ti mantraj i dalje socijalističke mantre.

Sretno.
A zašto se tvoj stari nije snašao u danas bajnoj Hrvatskoj?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 18:58

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Socijalisticka mantra press.

Moj otac je inžinjer strojarstva , radio u velikoj firmi , do osamdesetih je sve bilo ok a onda se jugo socijalistička ekonomija nije prilagodila tržišnim zakonima nakon cega sve propada.

Moj stari završava na birou a ljudi koji nisu imali njegovu školu ostaju jer su podobni a ne sposobni.

Pitaš se zašto se Juga raspala ?

Eto ti odgovor.

A ti mantraj i dalje socijalističke mantre.

Sretno.
A zašto se tvoj stari nije snašao u danas bajnoj Hrvatskoj?
Pa je. Našao je posao još za vrijeme rata. Radio u kancelariji još par godina do pemzije i sad je u pemziji i ono za naše prilike pemzija je solidna al je ipak inžinjer koji je cijeli život radio osim od polovine osamdesetih do tamo negdje 93 il tako neke godine.

Jedini period kad nije radio je druga polovina osamdesetih i prvih par godina 90-ih a posao je našao i prije završetka rata i tu je radio još 10-ak godina do penzije.

Morao je sadit cvijeće da bi preživio .....a inžinjer ....a neki hebivjetri bez škole al podobni ostajali radit do raspada SFRJ.

ETO TI SAD SFRJ I JEDITE GOVNA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Serbinho-3 15/7/2016, 19:04

Izgleda da je HR bila na nivou MKD, sve vise mi tako izgleda.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26660
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by RayMabus 15/7/2016, 19:05

Serbinho-3 wrote:Izgleda da je HR bila na nivou MKD, sve vise mi tako izgleda.
Jedite vi govna i to je to.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177545
2014-04-11


Back to top Go down

Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće! - Page 6 Empty Re: Jugoslavija je bila ono što je EU trebala postati, ali nikada neće!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 14 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 10 ... 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum