ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by RayMabus 21/12/2014, 12:09

Gledam nešto na pdf vijesti i politika , 14 strana , ok nije puno al neke vijesti su stare i više nisu neakturlane i u osnovi samo rade nepreglednost i opterecuju forum nepotrebnim kilobajtima. POšto ne želim moderirati to a niti jedan drugi podforum na forumu osim vojnog i to cisto radi preglednosti onda ovdje pošto eto gledam imam dosta i svojih otvorenih tema a mislim da im nakon tri mijeseca il godine dana jednostavno kako je vijest prošla i nije aktualna bilo dobro da se to malo procisti pa onda ovdje bi svaki korisnik ako osjeti potrebu da neku staru vijest koju je sam otvorio a ocijeni da joj je vrijeme prošlo u smislu aktualnosti mogao postati pa da moderator to vidi pa samo pobriše tu temu pošto nije više aktualna i samo cini pdf vijesti i politika nepreglednijim za prelistavanje.

Neko osnovno pravilo bi bilio da korisnik može prijaviti samo temu koju je sam otvorio i da ocijeni da je tema vremenski stara i neaktualna pa onda samo ovdje iskopira link i onda moderator nju pobriše nakon šta pogleda temu i ocijeni da je tema zaista zastarijela u smislu vijesti. Na taj nacin bi pdf vijesti i politika bio osvježavan i nebi se vukle nekakve teme od prošle godine i slicno a koje samo rade nepreglednost ako netko poželi pregledati unazad sadržaj pdf vijesti i politika. Ja otovaram dosta tema pa bi meni ovakva opcija bila ok pošto ne želim to moderirati a kad vrtim malo unazad vidim da su neke teme sada zastarjele i samo smetaju i da bi bilo najbolje da ih se pobriše pošto nisu više aktualne.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by kic 21/12/2014, 12:22

što je zarez?

tko brani korisnicima da predlažu bilo što, ako je netko autor teme nema problema ako zatraži brisanje ili nešto slično..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by RayMabus 21/12/2014, 12:28

Primjetio sam da ako na vijest nitko ništa ne napiše da stoji opcija del tj izbriši dakle netko može to i sam izbrisati ako hoce i kad hoce al ako je više postova i to onda nemože. Izbrisao sam jednu temu koja je bila u osnovi vijest iz crne kronike i ono stara je vijest i u osnovi je zastarjela i samo cini pdf vijesti i politika nepreglednijim i zamornijim za prelistavanje.

Evo imam jednu temu koju bi isto izbrisao pa bi onda u osnovi ovaj topic mogao biti mijesto gdje netko od korisnika misli da je neka njegova tema zastarjela pa onda u osnovi smatra da radi preglednosti možda bolje da se sad makne i tako , dakle svaki korisnik svoju neku temu za koju sam ocijeni da možda cini pdf vijesti i politika nepreglenijim a nije više vijest ovdje može postat link i to je to. Ja otvaram u pravilu dosta tema pa mi ova opcija da ima negdje to prijaviti tj da moderator obriše neku temu za koju mislim da je vremenski zastarjela i cini pdf vijesti i politika nepreglednijim dobro dođe jer znam prelistati taj pdf par stranica unatrag s vremena na vrijeme.

Evo da napravimo primjer tj dakle posta se ovdje link na temu sa naslovom ili bez al link je sasvim dovoljan i onda moderator to kad pogleda vidi šta je ocijeni jel vijest stara i nije više aktualna pa onda odluci da je tema zadovoljila te kriterije da nije više in i samo je pobriše.

Srušio se avion ruske vojske, pilot poginuo

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sad sam stavio i naslov teme no u osnovi i link je dovoljan sam po sebi tj on je najbitniji kako moderator može odma kliknuti na temu da vidi o cemu je rijec.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by kic 21/12/2014, 12:54

želiš da obrišem ovu temu:"srušio se avion...", ako sam shvatio?
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by RayMabus 21/12/2014, 13:11

kic wrote:želiš da obrišem ovu temu:"srušio se avion...", ako sam shvatio?
Da. Zato sam i otvorio ovu temu. Imaš otprilike 10-ak ljudi koji otvaraju teme na pdf vijesti i politika. Možda imaš i više al uglavnom oko 10-ak ljudi najcešce otvara teme , dakle oni mogu na ovaj nacin sami ucestovati u predglednosti pdf-a vijesti i politika.

Ima još nekih stvari koje ovdje bi uveo npr ono mogu se brisat samo starije teme dakle najmanje mjesec dana il dva možda i tri da nema postanja na temi da bi ovako šta moglo biti odobreno od strane moderatora. Na ovaj nacin svatko može ucestovati u kreiranju preglednosti pdf vijesti i politika pomalo i sam. Meni ovo dobro dođe jer neke teme su doslovno vijest i nisu sigurno aktualne nakon tri mijeseca pa onda nema potrebe da zachatavaju virtualni prostor i smanjuju preglednost ako netko želi provrtiti pdf vijesti i politika malo unazad da vidi ima li kakva zanimljiva tema.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by kic 21/12/2014, 13:24

10 tak ljudi? :D
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by Trinity 21/12/2014, 15:44

kic wrote:10 tak ljudi? [You must be registered and logged in to see this image.]
:D

Ja nisam za brisanje tema.One aktivne ionako su na vrhu.
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by RayMabus 21/12/2014, 22:30

Trinity wrote:
kic wrote:10 tak ljudi? [You must be registered and logged in to see this image.]
:D

Ja nisam za brisanje tema.One aktivne ionako su na vrhu.
Meni to treba jer se ustrucavam od postanja tema buduci da neke su samo vijest koje nakon tri mijeseca nisu vijest a volim preglednost. Usput kad ti se netko ulogira na forum a nov je prvo ode vidit vijesti pa malo prelista i ako je to samo nabacano onda mu je nepregledno.

Neka samo bude da tko oce neku svoju temu maknit jer misli da je stara vijest il tako šta ovdje stavi link al ono mora proc najmanje tri mijeseca da nitko na nju nije ništa  napisao i onda moderator ju samo ukloni i to je sve. Ako nema drugih postova osim uvodene teme korisnik to može i sam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175343
2014-04-11


Back to top Go down

Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika Empty Re: Brisanje starih neaktualnih tema na pdf vijesti i politika

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum