ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pitanje za braćalu

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

pitanje za braćalu Empty pitanje za braćalu

Post by bafalo 14/7/2016, 03:33

postoji li u srbiji veći kriminalac od messija
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 14/7/2016, 12:52

tomislav tole karadzic

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 14/7/2016, 12:53

bafalo wrote:postoji li u srbiji veći kriminalac od messija
modric je cak i bolji od messija ovaj 4.2 milijuna euraukra od spanjolske poludrzave a modric sa mamicem maznio 51 milijun kuna

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 14/7/2016, 17:14

bafalo wrote:postoji li u srbiji veći kriminalac od messija


postoji, abolirani lopov, clan vuciceve sekte i najprecenjeniji srpski igrac svih vremena!

pitanje za braćalu 106673663647a868aaa74c3118207892_extreme
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 14/7/2016, 17:15

a o vucicu i tvorzicu da ne govorim...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 14/7/2016, 17:28

pitanje za braćalu TERZIC-ZVEZDAN2

predsednik javnog preduzeca cz izlazi iz cz-a...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by bafalo 14/7/2016, 19:39

desert_fox wrote:
bafalo wrote:postoji li u srbiji veći kriminalac od messija
modric je cak i bolji od messija ovaj 4.2 milijuna euraukra od spanjolske poludrzave a modric sa mamicem maznio 51 milijun kuna
modrić nije osuđeni kriminalac stoga nema usporedbe a iako ja vjerujem da je i on u mutnim poslovima nema sumnje da je on samo gospodarova kučkica za razliku od katalonskog zlotvora

_________________
pitanje za braćalu Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 14/7/2016, 21:19

psihopata na respiratorima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 14/7/2016, 23:26

ni jedan od najvecih srpskih nogometasa  zvan drago dzajic nije ni do koljena neni bjekovicu i ostaloj zlocinackoj organizaciji........kako se kopile koprca i presucje zlocine i onda se cudimo zasto je srpski fudbal u kaosu..normalo sve je navedeno u mojoj temi

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 09:56

desert_fox wrote:ni jedan od najvecih srpskih nogometasa  zvan drago dzajic nije ni do koljena neni bjekovicu i ostaloj zlocinackoj organizaciji........kako se kopile koprca i presucje zlocine i onda se cudimo zasto je srpski fudbal u kaosu..normalo sve je navedeno u mojoj temi


nekoga sprovode kao najvećeg kriminalca i klošara da ga karaju u bulju u CZ-u (mada on to voli, opštepoznata je činjenica da su se on i tozovac intimno družili u hotelu radmilovac):

pitanje za braćalu Dragan_Dzajic_-_hapsenje

a neko uživa kao gospodin i slobodan čovek: 

pitanje za braćalu BJEKOVIC-NENAD_02
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 09:57

bože dragi, kakvo argumentovano šamaranje nepismenog psihopate... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 10:10

Španska policija uhapsila je juče nekadašnjeg sprskog fudbalera i bivšeg sportskog direktora Betisa Vladu Stošića zbog seksualnog napada na dve kanadske turistkinje.
Zajedno sa Stošićem, slobode je lišen još jedan nekadašnji fudbaler i funkcioner BetisaAleksis Truhiljo, koji se našao takođe u društvu člana legendarne generacije Crvene zvezde iz Barija 1991. godine. Prema navodima lokalnih medija iz Sevilje, obojica bivših fudbalera su u sredu uveče izašli u grad, ali su završili na kraju sa dve kanadske turistikinje od kojih je jedna imala 21, a druga 24. godine. 
Njih dve razgledale su turistički Sevilju, kada su ih Stošić i Truhiljo navodno napali u jednom delu andaluzijskog grada. Širi detalji incidenta za sada nisu saopšteni, ali su iz policije poručili da će ispitati ozbiljno ovaj slučaj u kojem se nekadašnji kandidat za sportskog direktora Crvene zvezde tereti za seksualni napad.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 10:11

jos jedan kriminalac i silovatelj iz crveno-belog dresa... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 15/7/2016, 13:43

neznanje je majka svih gluposti a laganje je dokaz nemoci 

 Nenad Bjeković, njegova svita i ja bili smo prisutni na ručku pre te utakmice kod predsednika kluba iz Apatina. Nakon toga Bjeković i ja smo otišli u njegovu kancelariju gde nam je rekao da će sve biti u redu i da će utakmica proteći mirno. Njihovi će da odrade svoj posao, odnosno da puste Partizan da prođe


kad covjek iz uprave partizana tvrdi da je bjekovic i cilokupno vodstvo TOG KLUBA LOPOVI ONDA SAMO IDIOT KOJEMU JE KUPLJEN FAKULTET TO MOZE PRIKRIVAT

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 15/7/2016, 13:43

Tada mu je Nenad Bjeković rekao da će biti plaćeno preko računa ili u kešu. Bio je to Kup meč i Partizan je glatko dobio. Posle je Apatin na isti ili sličan način puštao crno-bele da pobede i u prvenstvenim utakmicama. To je već postalo normalno.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 15/7/2016, 13:44

Znam da sam na utakmici bio sa Nenadom Bjekovićem i otprilike ista grupa ljudi koja je bila i u Apatinu. Već kod 0:2 za Partian, posle još jedne ili dve šanse za crno-bele, Bjeković je prokomentarisao "Jao, dosta je više, dosta je i ovo što su nas pustili. Gde da im dajemo još golova, neka prestanu ovi naši, rekao je Radovanović i prebacio se na saradnju Partizana i kulskog Hajduka, tačnije njegovim finansijerom Nikolom Džombom:




SAMARANJE OD STRANE CLANA VLASTITE UPRAVE

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 13:45

desert_fox wrote:neznanje je majka svih gluposti a laganje je dokaz nemoci 

 Nenad Bjeković, njegova svita i ja bili smo prisutni na ručku pre te utakmice kod predsednika kluba iz Apatina. Nakon toga Bjeković i ja smo otišli u njegovu kancelariju gde nam je rekao da će sve biti u redu i da će utakmica proteći mirno. Njihovi će da odrade svoj posao, odnosno da puste Partizan da prođe


kad covjek iz uprave partizana tvrdi da je bjekovic i cilokupno vodstvo TOG KLUBA LOPOVI ONDA SAMO IDIOT KOJEMU JE KUPLJEN FAKULTET TO MOZE PRIKRIVAT


novinarski clanci i rekla-kazala na jednoj strani, a sa druge strane hapsenja i pravnosnazne presude-i meni psihopata govori da sam ja glup i da je on u pravu. 

zemljo otvori se, ne treba vise ni trositi vremena odgovarati ti na gluposti koje baljezgas, sirotinjo mentalna. B-)


boze dragi, parkinsona ce dobiti od tolikih samara koje mu lupam.  Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 15/7/2016, 13:58

ocito si ti bio zrtva mnogih samaranja sto psihickih sto fizickih...cim pricas o samaranju tipa o mancheu i giggsetu i cmarsi i finalu kupa kupova 1992 itd itd itd....i to u srbiji koja tada nije znala sta znaci struja kamoli jos utakmce lige prvaka...

DA DA NARAVNO SVI LOPOVI I SVI KRADU OSIM MOJIH FAVORITA.....ti ko i hdz u hrvatskoj svi komunjare svi lopovi samo oni cisti.......jbt pa da ja sa trogodisnjim srednjim obrazovanjem moram uciti nadri advokata pravnim poslovima....... AJDE TRCI CACI MALI DA TI DADE 50 EURA ZA PICE I MALO GORIVA...

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by FRANK 15/7/2016, 14:01

i kad sam to pred sudom prizna bivsi clan uprave kontrovezni biznismen povezan sa podzemljen...... a prikrivanje istine i negiranje iste je takodjer krivicno dijelo kao i lazno svjedocenje a da nespominjem bolesni cin mrnje prema svemu sta odredjena osoba mrzi i npodrzaa no to je vec psihijatrijski slucaj............. boze dragi pa da sam studirao i zavrsio pravo dosad bi imao odvjetnicki ured u new yorku i bio bio prvi bijeli BILL COCHRAN........ sta radim budali koja eto u stanku sredjivanja multmilijunskih poslova za strabag i bechtel ima vremena za MENE.

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19993
2015-09-13


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Guest 15/7/2016, 14:14

ajde, ajde, mozes ti to bolje-nisi mi jos uzeo porodicu u usta, znaci da te jos nisam uterao u crveno... :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

pitanje za braćalu Empty Re: pitanje za braćalu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum