ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by udba 13/7/2016, 10:22

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/slovencima-stigle-ovrhe-zbog-neplacenog-parkinga-u-rh/4519262/


Slovencima stigle ovrhe zbog neplaćenog parkinga u RH

Očito da strani državljani, od kojih je dobar dio hrvatskog porijekla, namjerno nisu plaćali parkiranje jer su smatrali da im zbog stranih registarskih tablica neće doći kazna. Najveći broj neplatiša je iz Slovenije, Italije, Austrije, Njemačke i Švicarske. Organiziranjem i naplatom parkinga uglavnom se bave komunalne tvrtke koje zbog takvog ponašanja stranaca bilježe ogromne dugove, što je istovremeno dug lokalne zajednice. Kako nisu imale način na koji bi naplatile dugove, angažirane su odvjetničke kuće koje ih u njihovo ime “utjeruju”.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by darla 13/7/2016, 10:31

Snasli se oni, naplate na granici sada kaznu, jednom mozes, ako ces se vracati jock.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by udba 13/7/2016, 10:38

Ja sam jednu svoju kaznu prebacio na auto do mene, čovjek valjda nije gledo i platio je jer su mi u miliciji rekli da je kazna plaćena. Bitan je poziv na broj, a ne ime uplatitelja. Osim toga ja kad parkiram, skinem brisače pa nek kači kaznu na mater svoju.

_________________
Kako dijaspora besramno potkrada maticu Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by Guest 13/7/2016, 10:39

udba wrote:Ja sam jednu svoju kaznu prebacio na auto do mene, čovjek valjda nije gledo i platio je jer su mi u miliciji rekli da je kazna plaćena. Bitan je poziv na broj, a ne ime uplatitelja. Osim toga ja kad parkiram, skinem brisače pa nek kači kaznu na mater svoju.

pa što na kazni ne napišu regu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by udba 13/7/2016, 10:42

Noor wrote:
udba wrote:Ja sam jednu svoju kaznu prebacio na auto do mene, čovjek valjda nije gledo i platio je jer su mi u miliciji rekli da je kazna plaćena. Bitan je poziv na broj, a ne ime uplatitelja. Osim toga ja kad parkiram, skinem brisače pa nek kači kaznu na mater svoju.

pa što na kazni ne napišu regu?
Napišu, da. Ime platitelja ne. Znači, tko god plati, dobro je došo. Win-win situacija. Milicija dobije svoje, platitelj misli da je riješio problem, a prekršitelj komunalnih propisa prođe lišo.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by darla 13/7/2016, 10:48

Moj boem se tako kurcio jedanputa u Imotskom. Pitam ja kulturno, di je automat za parking. Kakav parking, dreknu on, reko dobro. Presli mi granicu na Vinjanima sve pet. Eto ti nas nekom drugom prilikom na Doljanima, kad policajac kaze, gospodine stanite sa strane. Dreknem ja nemas valjda duan sa sobom. Nemam kaze boem, sto si se uzvrpoljila. Dolazi policajac i kaze gospodine imate kaznu za parkiranje od tog i tog dana, bla, bla. Tako je boem shvatio da nema vise zajebancije sa parkingom.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by Regoč 13/7/2016, 11:23

Oće to i u nas vridit da se mora ne samo umrt nego i porez platit. Ko da smo Njemačka!

_________________
Kako dijaspora besramno potkrada maticu Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Kako dijaspora besramno potkrada maticu Empty Re: Kako dijaspora besramno potkrada maticu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum