ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dva jaja - 110 kuna

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:34

Sonikkin wrote:
Noor wrote:

a ti misliš da je to samo na jednom mjestu tako? cijene se usklade, pa nije nitko lud da drži nisko, ako vidi da susjedu ide i trostruko skuplje.

Govorim o onome sto znam a to je DU-NE zupanija i Sibensko-kninska di su mi starci, razlika izmedju te dvije zupanije je drasticna u cijenama. Sto se tice Du i okolice, takodjer se cijene drasticno razlikuju, pa recimo i Ston, hoces li jesti kod Kralj i u Bota Sare u Malom Stonu ili ces jesti u Bakusa u Velom Stonu.

ok, al vjerujem da se te cijene proporcionalno razlikuju i van turističke sezone. ja govorim o podivljalim cijenama.

Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 14:38

marcellus wrote:

bio pred par godina u Monacu. Cijene kod nas su pičkin dim, manje-više. Hoteli su u pravilu od 1000 eura dnevno na gore (gornje granice nema), važi i za Cannes. Nica je jeftinija, tamo smo se smjestili. Auti su u pravilu rolls, ferrari, bugatti, egzotika, ako nemaš auto od tristo tisuća eura čudno te gledaju. Jahte, obavezno s platformom za helikopter. U noćnim klubovima nisam bio, ali piva je tamo 30 eura, ali to nitko ne pije, samo šampanjac (2000 eura botelja).

Za divno čudo rascasse nije preskup za popit piće, ni stars and bars za pojest nešto, čak i parking je jeftiniji nego bilo gdje na jadranu, ali to je otprilike lista pristupačnog. Dućani, uglavnom luksuzna roba, ono ako neš potrošit dva soma eura za sandale nemoj ić unutra. Stanovi, kvadrat oko sto tisuća eura.

jebiga kakva klijentela takve i cijene. Meni je Rovinj preskup. Bio par puta, u biti ne vrijedi koliko košta. Crikva zakon što se cijena tiče. Piva tamo nikad nije bila skuplja nego u zagrebu.

Crikva je uvijek bila ispostava Zagreba za more, kad bi dosao tamo isto bi bilo ko da si sa ekipom na Salati ili Saloonu, tak da je to neka tradicija.
Rovinj kao i Dubrovnik ide za time da bude neko elitno odrediste, sad koliko ce uspjeti u tome to ne znam. Dubrovnik je Crna Gora i pod novo Albanija skroz sjebala, jer sad je postao tranzitno odrediste, mislim da je najcesci boravak oko tri dana i onda idu juznije, u Crnu Goru zbog partijanja u Albaniju zbog povoljnog jeftinijeg ljetovanja.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by mutava baštarda 12/7/2016, 14:38

Nije mnogo. U kompletu s domaćom kobasicom ništa ispod još jedne znamenke.

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:41

U Dubrovacko-Neretvanskoj to varira od restorana do restorana kao sto zena rece gore. Nisam cicija ali realno kuham bolje nego vecina ovih u istima :D a i realno mi nema smisla kupovati porciju musula za 100-200kn. Ako mogu kupiti iste sam za 5-7kn po kilogramu na samome mjestu. I tu prica staje. Pomalo su i turisti naucili. Tko ciljano zeli jesti u restoranu svaka cast. Tko voli nek izvoli. Meni to napeto mozda jednom-dva puta godisnje. A i tada vise sa strane. Jednostavno je previse jebiga. Kao sto rekoh radije sve to sam spremim za puno manje novce a placam samo "rudacu" :D .
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:42

bogati pitaš cijenu prije nego uzmeš proizvod, a ako ti ova za kg uvoznih breskvi kaže 60kn, onda je odjebeš, evo ti ladno tvoja kesa nazad

iako ovo su extremi, ljudi nađu jednu što prodaje breskve skuplje, ili šeću se centrom dubrovnika pa vide cijena kave itd, ja što sam pričao sa turistima, skandinavci jebeno oduševljeni cijenama i kvalitetom ponude(more, sunce i ostalo)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 14:42

Noor wrote:

ok, al vjerujem da se te cijene proporcionalno razlikuju i van turističke sezone. ja govorim o podivljalim cijenama.

Vecina tih objekata niti ne radi van sezone, tek od 01.05. u mom selu, nemas niti ducana po zimi, a kamoli plac i birc :D . Za sve moras u grad. Cijene uvijek skoce po ljeti, a plac u Du nikad nije jeftin, ergo Trebinje. Pogotvo sad kad sam dio godine u Zg, a dio dole ponovno, uci u Konzum je sok, a kamoli na plac, jer ti se franco lijepo naplati svugdje osim u Lidlu i domacem Pemu, koji je vec pocetno malo skuplji, ali uzima od lokalnih proizvodjaca povrce i voce, pa ajd.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Regoč 12/7/2016, 14:42

Nevidljiva ruka.

_________________
Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by epikur37 12/7/2016, 14:42

Pored sve sile otoka i prave mediteranske ljepote ono ide u obalne gradove ...ts.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 14:44

MaximusDecimusMiridije wrote:U Dubrovacko-Neretvanskoj to varira od restorana do restorana kao sto zena rece gore. Nisam cicija ali realno kuham bolje nego vecina ovih u istima :D a i realno mi nema smisla kupovati porciju musula za 100-200kn. Ako mogu kupiti iste sam za 5-7kn po kilogramu na samome mjestu. I tu prica staje. Pomalo su i turisti naucili. Tko ciljano zeli jesti u restoranu svaka cast. Tko voli nek izvoli. Meni to napeto mozda jednom-dva puta godisnje. A i tada vise sa strane. Jednostavno je previse jebiga. Kao sto rekoh radije sve to sam spremim za puno manje novce a placam samo "rudacu" :D .

Ae uzmes na Bistrini i super :D , po ljeti ima i ribe za kupiti direkt na rivi tako da :)
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:44

preko_vode_do_slobode wrote:bogati pitaš cijenu prije nego uzmeš proizvod, a ako ti ova za kg uvoznih breskvi kaže 60kn, onda je odjebeš, evo ti ladno tvoja kesa nazad

iako ovo su extremi, ljudi nađu jednu što prodaje breskve skuplje, ili šeću se centrom dubrovnika pa vide cijena kave itd, ja što sam pričao sa turistima, skandinavci jebeno oduševljeni cijenama i kvalitetom ponude(more, sunce i ostalo)

Pa opet je jeftinije nego u gro mjesta po kontinentalnoj Europi. Ali nije uopce u tome stos. Stos je u tome da neznam kako da je dobro kad vidis da te rade budalom nemozes iz principa pa da se neznam o cemu radi jednostavno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:44

epikur37 wrote:Pored sve sile otoka i prave mediteranske ljepote ono ide u obalne gradove ...ts.


ja bih uvijek i opet radije u divljinu Kornata :x
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by marcellus 12/7/2016, 14:44

Sonikkin wrote:
marcellus wrote:

bio pred par godina u Monacu. Cijene kod nas su pičkin dim, manje-više. Hoteli su u pravilu od 1000 eura dnevno na gore (gornje granice nema), važi i za Cannes. Nica je jeftinija, tamo smo se smjestili. Auti su u pravilu rolls, ferrari, bugatti, egzotika, ako nemaš auto od tristo tisuća eura čudno te gledaju. Jahte, obavezno s platformom za helikopter. U noćnim klubovima nisam bio, ali piva je tamo 30 eura, ali to nitko ne pije, samo šampanjac (2000 eura botelja).

Za divno čudo rascasse nije preskup za popit piće, ni stars and bars za pojest nešto, čak i parking je jeftiniji nego bilo gdje na jadranu, ali to je otprilike lista pristupačnog. Dućani, uglavnom luksuzna roba, ono ako neš potrošit dva soma eura za sandale nemoj ić unutra. Stanovi, kvadrat oko sto tisuća eura.

jebiga kakva klijentela takve i cijene. Meni je Rovinj preskup. Bio par puta, u biti ne vrijedi koliko košta. Crikva zakon što se cijena tiče. Piva tamo nikad nije bila skuplja nego u zagrebu.

Crikva je uvijek bila ispostava Zagreba za more, kad bi dosao tamo isto bi bilo ko da si sa ekipom na Salati ili Saloonu, tak da je to neka tradicija.
Rovinj kao i Dubrovnik ide za time da bude neko elitno odrediste, sad koliko ce uspjeti u tome to ne znam. Dubrovnik je Crna Gora i pod novo Albanija skroz sjebala, jer sad je postao tranzitno odrediste, mislim da je najcesci boravak oko tri dana i onda idu juznije, u Crnu Goru zbog partijanja u Albaniju zbog povoljnog jeftinijeg ljetovanja.

dubrovnik je bio super osamdesetih, zabavan i živ, danas je skupa i dosadna kulisa. Ako nisi amer i mlađi si od 60 nema razloga da ga posjetiš. Crikva je to što kažeš, zagreb na moru. Ionak su svi tam po ljeti. Istra, meh, precijenjena ako mene pitaš.

_________________
Dva jaja - 110 kuna - Page 2 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Winter is coming 12/7/2016, 14:45

nabavis kokos i imas jaja svaki dan,jos bolje par kokosiju,ali jebiga ljudi vise vole drzati ćenove od kojih imaju samo govna

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Guest 12/7/2016, 14:45

Sonikkin wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:U Dubrovacko-Neretvanskoj to varira od restorana do restorana kao sto zena rece gore. Nisam cicija ali realno kuham bolje nego vecina ovih u istima :D a i realno mi nema smisla kupovati porciju musula za 100-200kn. Ako mogu kupiti iste sam za 5-7kn po kilogramu na samome mjestu. I tu prica staje. Pomalo su i turisti naucili. Tko ciljano zeli jesti u restoranu svaka cast. Tko voli nek izvoli. Meni to napeto mozda jednom-dva puta godisnje. A i tada vise sa strane. Jednostavno je previse jebiga. Kao sto rekoh radije sve to sam spremim za puno manje novce a placam samo "rudacu" :D .

Ae uzmes na Bistrini i super :D , po ljeti ima i ribe za kupiti direkt na rivi tako da :)

Pa da. Na bistrini nije nigdi iznad te cijene. Je ono iza bistrine prema Dubrovniku na cesti ona zena sta prodaje tu je 10kn kilo. Znas koliko je porcija istih u restoranu? Ajme meni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by catabbath 12/7/2016, 14:50

Hrvatski turizam 2 miseca pljačkanja i ostatak godine sviranja qrcu...

_________________
Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Fb_img10
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12394
2015-08-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by vili40 12/7/2016, 14:53

kako tko voli tako nek i plati.Ja nisam elitni gost niti je na jadranu elitni turizam i boli me kiki za njihove elitne cijene i ostale elitne gluposti.
Ako trebaš u nabavu ideš u lidl,konzum ili neki drugi lanac a ovi nek svoje smeće prodaju drugima.Makar i u lidlu ili konzumu je smeće ali je tamo bar to smeće sa normalnom cijenom.
vili40
vili40

Male
Posts : 10723
2015-08-02


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 14:55

marcellus wrote:
dubrovnik je bio super osamdesetih, zabavan i živ, danas je skupa i dosadna kulisa. Ako nisi amer i mlađi si od 60 nema razloga da ga posjetiš. Crikva je to što kažeš, zagreb na moru. Ionak su svi tam po ljeti. Istra, meh, precijenjena ako mene pitaš.

To su po meni razliciti koncepti turizma. Crkiva je ostala to sto je i meni je zato super. Istra je krenula na Toskanski nacin turizma i tu mlati lovu i jebe im se za domace turiste kad ladno mogu zivjeti od stranih. Dubrovnik jos vrluda sa nekom koncepcijom i pretvorio se cruiser odrediste sto dugorocno po meni nije dobro, iako ruu na srce, mozes iznajmiti i deseti kat nebodera u Gruzu, tak da.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Regoč 12/7/2016, 14:57

Ma, i ovi kraj ceste kupe u Lidlu pa prodaju pod domaće.

_________________
Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 14:58

MaximusDecimusMiridije wrote:
Pa da. Na bistrini nije nigdi iznad te cijene. Je ono iza bistrine prema Dubrovniku na cesti ona zena sta prodaje tu je 10kn kilo. Znas koliko je porcija istih u restoranu? Ajme meni.

Oko deset puta skuplje, kod Luka u Ancori, ako ces kod Krese i vise, on im prodaje foru, iz mora na stol :D . O gradu niti necemo, iako na peskariji su cijene ok.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by darla 12/7/2016, 15:00

Regoč wrote:Ma, i ovi kraj ceste kupe u Lidlu pa prodaju pod domaće.

Ovisi kako gdje, ako mislis na povrce, a musule tesko :)
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by epikur37 12/7/2016, 15:00

Noor wrote:
epikur37 wrote:Pored sve sile otoka i prave mediteranske ljepote ono ide u obalne gradove ...ts.


ja bih uvijek i opet radije u divljinu Kornata :x

naravno a oni se jebu po uzavrelim obalnim gradovima, ni plaže ni mora....
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Dva jaja - 110 kuna - Page 2 Empty Re: Dva jaja - 110 kuna

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum