ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:06

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Na Fejsbuku je objavljena fotografija na kojoj se vidi kako je beogradski automobil u Rijeci izgreban i na njemu su ugravirani ustaški simboli.



Kako prenosi regionalna TV N1, jedan Riječanin obavestio je "javnost" kakvu su "divnu dobrodošlicu" dobili njegovi prijatelji iz Beograda, i to u hrvatskom gradu koji važi za najnapredniji i najtolerantniji.
"'Divan' grad koji teče. Pa dosta više Hrvata, Srba, Bosanaca i Japanaca, dosta je da glumimo ljubavnike, skrivamo prijatelje i aute", poručio je Riječanin putem Fejsbuka. 

Njegovi prijatelji dele njegovo razočaranje, premda svi ne krive grad, već činjenicu da šovinista ima svuda. Rijeka je, sa izuzetkom grupa koje su na nacionalističkoj i šovinističkoj osnovi napadale bivšeg intendanta Hrvatskog narodnog pozorišta Olivera Frljića, uglavnom čuvala svoju reputaciju otvorenosti. 

Ovakvi napadi na automobile turista sa srpskim registarskim tablicama, nažalost, ponavljaju se iz godine u godinu, navodi N1.


Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  13569036_10210410375122106_1768634248274862562_o
 

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:07

Baš mi nešto žao.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:09

Cuj sad ovo....pa jebiga kako radis tako ti rade :) ne prolaze ni hr auti kod vas bolje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by crvenkasti 11/7/2016, 12:11

Doći u sred Hrvatske s tablicama na kojima su četnički 4 s, to je čista provokacija

Što očekuju?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:13

Jebiga, uštedeli su na smeštaju za letovanje. Red je da odvoje 80 evra za lakiranje vrata. Nije ni mnogo. Juče sam video jedan auto sa ZG tablama kod mene u kraju. Ali nisam imao šrafciger pri ruci.


Last edited by dzango on 11/7/2016, 12:13; edited 1 time in total

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:13

Dobro tehnicki sto je veci grad to je veca mogucnost sranja. Nama su kad smo na nekakav pogreb isli em registraciju isprejali, pa na pumpi nam ostavili pisamce iza brisaca....i onda u povratku kljucem punu liniju i s jedne i s druge strane....istinabog barem je simetricno ali eto :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:15

MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro tehnicki sto je veci grad to je veca mogucnost sranja. Nama su kad smo na nekakav pogreb isli em registraciju isprejali, pa na pumpi nam ostavili pisamce iza brisaca....i onda u povratku kljucem punu liniju i s jedne i s druge strane....istinabog barem je simetricno ali eto :)
Ja baš mislim suprotno. Veća je mogućnost sranja u manjim sredinama. U većim sredinama su već navikli na raznorazne tablice.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by crvenkasti 11/7/2016, 12:15

dzango wrote:Jebiga, uštedeli su na smeštaju za letovanje. Red je da odvoje 80 evra za lakiranje vrata. Nije ni mnogo. Juče sam video jedan auto sa ZG tablama kod mene u kraju. Ali nisam imao šrafciger pri ruci.

Kakva vam je to registarska oznaka UB? Ubrenovac?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28810
2014-04-17


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:18

dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro tehnicki sto je veci grad to je veca mogucnost sranja. Nama su kad smo na nekakav pogreb isli em registraciju isprejali, pa na pumpi nam ostavili pisamce iza brisaca....i onda u povratku kljucem punu liniju i s jedne i s druge strane....istinabog barem je simetricno ali eto :)
Ja baš mislim suprotno. Veća je mogućnost sranja u manjim sredinama. U većim sredinama su već navikli na raznorazne tablice.

Ma je pizdumaterinu. U vecim mjestima bas redovito nekakav obijesni idiot napravi neko sranje iz njemu poznatih razloga. Doduse vjerojatno nema pravila, ovisi sve od toga koliko je netko nabrijan na takve stvari samo po sebi. Ali u vecim gradovima uvijek ima i vise ljudi koji se idu kurchiti na taj nacin. Nama u pogrebu ja to ne kuzim...dakle parkirali auto...ono groblje jebote. Gomile ljudi. Osli na sahranu vratili se i s prednje i sa zadnje strane isprejano. I onda slijed dogadaja....stali u povratku na pumpu i pismo jebote :D . I onda kljucom odradeno i s jedne i s druge strane u Slovackom selu :D . Ali ugravirano nije bila bas slovacka retorika.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by darla 11/7/2016, 12:20

U Rijeci? E kud ovaj svijet ide. :D

Inace Dzango, ja onako zenski prepredeno bi ti stavila Sergeja na avatar, mozes i sliku iz Filma Turneja.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:21

crvenkasti wrote:
dzango wrote:Jebiga, uštedeli su na smeštaju za letovanje. Red je da odvoje 80 evra za lakiranje vrata. Nije ni mnogo. Juče sam video jedan auto sa ZG tablama kod mene u kraju. Ali nisam imao šrafciger pri ruci.

Kakva vam je to registarska oznaka UB? Ubrenovac?
Opština Ub. Odatle je Džaja. Grebi vrata čim vidiš.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:23

Sonikkin wrote:U Rijeci? E kud ovaj svijet ide. :D

Inace Dzango, ja onako zenski prepredeno bi ti stavila Sergeja na avatar, mozes i sliku iz Filma Turneja.

U Rijeci je alternativa postala mainstream. A alternatici su postali desno-orijentirani nabrijani pojedinci. Sve je to jedna urbana kultura :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:23

MaximusDecimusMiridije wrote:
dzango wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Dobro tehnicki sto je veci grad to je veca mogucnost sranja. Nama su kad smo na nekakav pogreb isli em registraciju isprejali, pa na pumpi nam ostavili pisamce iza brisaca....i onda u povratku kljucem punu liniju i s jedne i s druge strane....istinabog barem je simetricno ali eto :)
Ja baš mislim suprotno. Veća je mogućnost sranja u manjim sredinama. U većim sredinama su već navikli na raznorazne tablice.

Ma je pizdumaterinu. U vecim mjestima bas redovito nekakav obijesni idiot napravi neko sranje iz njemu poznatih razloga. Doduse vjerojatno nema pravila, ovisi sve od toga koliko je netko nabrijan na takve stvari samo po sebi. Ali u vecim gradovima uvijek ima i vise ljudi koji se idu kurchiti na taj nacin. Nama u pogrebu ja to ne kuzim...dakle parkirali auto...ono groblje jebote. Gomile ljudi. Osli na sahranu vratili se i s prednje i sa zadnje strane isprejano. I onda slijed dogadaja....stali u povratku na pumpu i pismo jebote :D . I onda kljucom odradeno i s jedne i s druge strane u Slovackom selu :D . Ali ugravirano nije bila bas slovacka retorika.
Slovaci su stub srpstva a Kovačica srce Srbije.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:24

U Rijeci se to dogodilo? Onda je počinitelj poznat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:25

Sonikkin wrote:U Rijeci? E kud ovaj svijet ide. :D

Inace Dzango, ja onako zenski prepredeno bi ti stavila Sergeja na avatar, mozes i sliku iz Filma Turneja.
Što Sergeja? Viđam ga ponekad u lokalnom kafiću kada se vraćam sa posla. Dobar je u tom filmu.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:25

Ovo bjese Backi Petrovac, al ajd :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:25

Eva wrote:U Rijeci se to dogodilo? Onda je počinitelj poznat.
Jastreb se malo napio u biblioteci.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by dzango 11/7/2016, 12:26

MaximusDecimusMiridije wrote:Ovo bjese Backi Petrovac, al ajd :)
Tamo su još gori. Sve ziloti. Tamo ni ja ne smem da uđem.

_________________
Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Guest 11/7/2016, 12:27

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by darla 11/7/2016, 12:29

MaximusDecimusMiridije wrote:

U Rijeci je alternativa postala mainstream. A alternatici su postali desno-orijentirani nabrijani pojedinci. Sve je to jedna urbana kultura :D

Mislim ajd u Mokosici, ali u Rijeci, smak svijeta je blizu :D
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole  Empty Re: Beograđanima na vozilo urezali ustaške simbole

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 4 1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum