ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

beljak veci domoljub od HDZ

Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty beljak veci domoljub od HDZ

Post by debotoijusto Sat 9 Jul - 0:04

Krešo Beljak, predsjednik HSS-a, danas je gostovao na nekoliko televizija. Pojavio se i na Vijestima HTV-a u 17. U kraćem intervjuu s Damirom Smrtićem uglavnom je govorio o koaliciji s SDP-om na koju je njegova stranka jučer pristala.
Voditelj je pritom postavio nekoliko pitanja zbog kojih se učinio neupućen, odnosno neprimjeren. Ispitivao je, primjerice, kako će, u koaliciji s lijevim strankama zastupnici, HSS-a “glasati o pravu na pobačaj ili o gay populaciji”.

Gospodin Beljak upozorio je kako se radi o ljudskim pravima, ne o političkim pitanjima. “Stoga bi bilo suludo o njima raspravljati u parlamentu”, komentirao je.
Gospodin Smrtić zatim je spomenuo kako su HDZ i HSS članovi iste grupacije vezane uz Europsku pučku stranku pa se odabir koalicijskih partnera mnogima čini neobičnim.
“O tome možete pitati i HDZ, s obzirom na to da će uskoro u grupaciju pučana ući i Srpska napredna stranka Aleksandra Vučića. Osobno se ne vidim u obitelji stranaka gdje se nalazi i Vučić”, odgovorio je.
http://www.telegram.hr/politika-kriminal/cini-nam-se-da-je-svima-promaknuo-intervju-krese-beljaka-na-htv-ovim-vijestima-u-17-a-dijelovi-su-zabavni/
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30610
2014-04-12


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by Guest Sat 9 Jul - 1:13

Debilbioiostao koliko ti plaćaju za ovakav sranja?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by veber Sat 9 Jul - 4:32

nikaj, kao ni eru. 
debili iz uvjerenja.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by debotoijusto Sat 9 Jul - 7:35

tre911 wrote:Debilbioiostao koliko ti plaćaju za ovakav sranja?
sto ti nazvah sranje  jeka donese cinjenice...
nekako sam siguran da ja necu sjedit sa srpskim naprednjacima i skidati hlace da se izljubimo u pucanima EU
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30610
2014-04-12


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by RayMabus Sat 9 Jul - 7:37

HSS nasjeo na Milanovicevu podvalu. Evo im se clanstvo već raspada. Razbio kolacijskog partnera HDZa na pola. Pola Milanovicu a kome se ne sviđa tj ova ostala polovica sretan put.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175888
2014-04-11


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by RayMabus Sat 9 Jul - 7:41

Dosta ljudi nezadovoljno, najavljuju i masovne izlaske iz HSS-a

"Po onome što ja znam i što se najavljuje ima dosta ljudi koji su izuzetno nezadovoljni i najavljuju čak i masovne izlaske iz HSS-a, a to će vjerojatno ovih dana biti javno obznanjeno. "Dobivam poruke 'da istupim odmah ili da pričekam'. Evo, takve poruke mi dolaze, a ja svima kažem - 'čekajte ljudi, nemojte nikuda. Pričekajte što će se događati", kazao je Hrg.

Smatra da je, bez obzira na to što se HDZ poslije prošlih izbora nije prekorektno ponio prema HSS-u, a tu cijenu je platio on, ipak trebalo pričekati da se HDZ konsolidira i izabere predsjednika Andreja Plenkovića. Ističe kako je za HSS opasno i to što mu prijeti izbacivanje iz Europskih pučana jer je HDZ bio njihov garant koji im je praktički pomogao da budu primljeni u europske pučane.  

"Imam i neke informacije da je i HDZ dao određenu ponudu i da je ta ponuda bila četiri mandata sigurna i jedan izgledan i također Ministarstvo poljoprivrede te potpredsjednik Vlade ili potpredsjednik Sabora. Pa, mislim da je trebalo o tome raspravljati", kaže Hrg. Ističe kako je to "slična ponuda kao i SDP-a, ali je svjetonazorski drugačija", a obje stranke su i članice Europskih pučana.

Koalicija sa SDP-om štetna za HSS

Smatra da je koalicija sa SDP-om štetna za HSS, a najružnije od svega je da se samo govori o broju mandata, pozicijama, nekim ministarskim mjestima, dužnosničkim mjestima, te da nije čuo ni jednu programsku točku oko koje su se usuglašavali HSS i SDP.  Hrg kaže kako se špekulira o nekim imenima za ministra poljoprivrede. Misli da su to spinovi, a za predsjednika HSS-a Krešu Beljaka kaže kako bi bilo logično da bude potpredsjednik Vlade.

No, mislim da neće biti nitko ništa. Moje je uvjerenje da ove izbore ne može dobiti lijeva koalicija u toj mjeri da bi mogla formirati Vladu. Po mojem sudu i slobodnoj procjeni će biti slična situacija, kao i na prošlim izborima. Vjerujem da će desna koalicija opet formirati Vladu, rekao je Hrg. Smatra kako je možda i cilj da HSS bude u oporbi.  "A i to je dobro, samo neće moći namiriti ova gladna usta koja su se polakomila i koja se sada žele nahraniti i zbog čega se stranka prodaje ko' svinje na placu", istaknuo je Hrg. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrg-hss-se-prodaje-kao-svinje-na-placu/905159.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175888
2014-04-11


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by Regoč Sat 9 Jul - 9:24

Na izbore svatko za se.
Beljak je SDP-ov igrač, kao i Plenković.

_________________
beljak veci domoljub od HDZ Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by darth_vader Sat 9 Jul - 16:31

Deboto i poimanje domoljublja... :)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by debotoijusto Sat 9 Jul - 16:44

jasambrend wrote:Deboto i poimanje domoljublja... :)
nije kao plasticna kineska krunica na retrovizoru , skruseno priznajem
taj zar tesko doseci meni malome
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30610
2014-04-12


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by sitting_bull Sat 9 Jul - 17:12

RayMabus wrote:HSS nasjeo na Milanovicevu podvalu. Evo im se clanstvo već raspada. Razbio kolacijskog partnera HDZa na pola. Pola Milanovicu a kome se ne sviđa tj ova ostala polovica sretan put.


pusti hrgove priče. lik je sebi bio osigurao zastupnički mandat, a sad je loš luzer.



beljak je točno rekao kako hss teško može niže, a koliko god to sad izgledalo trgovanje na kraju će hss kao stranka profitirati, a pojedinci tipa hrg i petirka će morati vidjeti gdje sebe vide i onda se tamo pozicionirati.

ukoliko još odaberu prave ljude za sabor i ministarstvo poljoprivrede imaju šansu kakvu im hdz nikada ne bi pružio. sjeti se samo kako je čobanković sanaderovim dekretom zasjeo na mjesto tadašnjeg ministra iz HSS-a...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by RayMabus Sat 9 Jul - 17:16

HSS je dobio samo dva mandata na prošlim izborima. Sad kad im dio clanova ode dobit ce možda jedan i to je ako. 

Sve je to divno i krasno no u osnovi MIlanovic je oduzeo domoljubnoj koaliciji najmanje jedan mandat ( a to citaj dva jer jedan ide njemu a oni gube jedan dakle razlika je dva u osnovi ) i to je sve.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175888
2014-04-11


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by Regoč Sun 10 Jul - 14:58

RayMabus wrote:HSS je dobio samo dva mandata na prošlim izborima. Sad kad im dio clanova ode dobit ce možda jedan i to je ako. 

Sve je to divno i krasno no u osnovi MIlanovic je oduzeo domoljubnoj koaliciji najmanje jedan mandat ( a to citaj dva jer jedan ide njemu a oni gube jedan dakle razlika je dva u osnovi ) i to je sve.
HSS-ovci će ući u Sabor SDP-ovim glasovima, osigurali su visoke pozicije na listama.

_________________
beljak veci domoljub od HDZ Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by melkior Sun 10 Jul - 15:05

RayMabus wrote:Dosta ljudi nezadovoljno, najavljuju i masovne izlaske iz HSS-a

"Po onome što ja znam i što se najavljuje ima dosta ljudi koji su izuzetno nezadovoljni i najavljuju čak i masovne izlaske iz HSS-a, a to će vjerojatno ovih dana biti javno obznanjeno. "Dobivam poruke 'da istupim odmah ili da pričekam'. Evo, takve poruke mi dolaze, a ja svima kažem - 'čekajte ljudi, nemojte nikuda. Pričekajte što će se događati", kazao je Hrg.

Smatra da je, bez obzira na to što se HDZ poslije prošlih izbora nije prekorektno ponio prema HSS-u, a tu cijenu je platio on, ipak trebalo pričekati da se HDZ konsolidira i izabere predsjednika Andreja Plenkovića. Ističe kako je za HSS opasno i to što mu prijeti izbacivanje iz Europskih pučana jer je HDZ bio njihov garant koji im je praktički pomogao da budu primljeni u europske pučane.  

"Imam i neke informacije da je i HDZ dao određenu ponudu i da je ta ponuda bila četiri mandata sigurna i jedan izgledan i također Ministarstvo poljoprivrede te potpredsjednik Vlade ili potpredsjednik Sabora. Pa, mislim da je trebalo o tome raspravljati", kaže Hrg. Ističe kako je to "slična ponuda kao i SDP-a, ali je svjetonazorski drugačija", a obje stranke su i članice Europskih pučana.

Koalicija sa SDP-om štetna za HSS

Smatra da je koalicija sa SDP-om štetna za HSS, a najružnije od svega je da se samo govori o broju mandata, pozicijama, nekim ministarskim mjestima, dužnosničkim mjestima, te da nije čuo ni jednu programsku točku oko koje su se usuglašavali HSS i SDP.  Hrg kaže kako se špekulira o nekim imenima za ministra poljoprivrede. Misli da su to spinovi, a za predsjednika HSS-a Krešu Beljaka kaže kako bi bilo logično da bude potpredsjednik Vlade.

No, mislim da neće biti nitko ništa. Moje je uvjerenje da ove izbore ne može dobiti lijeva koalicija u toj mjeri da bi mogla formirati Vladu. Po mojem sudu i slobodnoj procjeni će biti slična situacija, kao i na prošlim izborima. Vjerujem da će desna koalicija opet formirati Vladu, rekao je Hrg. Smatra kako je možda i cilj da HSS bude u oporbi.  "A i to je dobro, samo neće moći namiriti ova gladna usta koja su se polakomila i koja se sada žele nahraniti i zbog čega se stranka prodaje ko' svinje na placu", istaknuo je Hrg. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrg-hss-se-prodaje-kao-svinje-na-placu/905159.aspx
Koga briga, HSS ionako sve skupa na posljednjim parlamentarnim izborima nije dobio ni dva saborska mandata.
avatar
melkior

Posts : 17205
2015-08-09


Back to top Go down

beljak veci domoljub od HDZ Empty Re: beljak veci domoljub od HDZ

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum