ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 6 Jul - 22:59

Feint - one thousand dreams 


Vruce ..zapravo sparno

Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 6 Jul - 23:00

kic wrote:
Train_Night wrote:Ubio bi je ^^  znam nacine kako usmrtiti ljude da izgleda kao prirodna smrt

I could need that :trept
Koga?
Ako je netko sa foruma napraviti cu to umjesto tebe ^^
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:00

Train_Night wrote:
Zagy wrote:Imati dijete znaci izaci iz komfort zone.....netko to ne zeli iz sebičnosti,netko iz straha.... sa strahom se najbolje suočiti....za sebicnjake nema lijeka.....:D


Skuzila sam da,sto se vise opires i pokušavaš pobjeći od nekih stvari sto te progone,tim ocitija je ta gluma....dok oni koji glume,to ocito ne vide...oni misle da obmanjuju sve oko sebe....

Znam da je upuceno meni
No ti uopce ne mozes razmisljati na mojoj razini


To sto je tebi jedini uspjeh u zivotu sto si naslagala djecu ,meni apsolutno nista ne znaci , jer moj stav apsolutno ponizava tvoj sustav vrijednosti, dijete moze imati svatko tko iole ima volje ..neke druge stvari bas i ne

I te gluposti o ljubavi..kao i kompletno ponasanje ..nisi odmakla od zabluda  ljudi koji tek izadju iz puberteta

I da je bilo upuceno tebi,kontradiktoran si sam sebi.....čim se iole osjećaš ugrožen odmah vrijeđaš....toliko o razini tvojoj.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 6 Jul - 23:01

Evo umrla jos jedna trudnica i optuzuju doktore Osjecke bolnice.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Wed 6 Jul - 23:02

modri zabraniš slatkiše i eto, DEATH BLOW :^^
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 6 Jul - 23:02

Zagy wrote:
betty.boop wrote:a mozda neko jednostavno misli da nece bit dovoljno dobra odgojna baza za dijete, pa samim tim ne zeli ni zapocinjat nesto sto ne moze uspjesno ostvarit

to je sve samo ne sebicno

Ok mici je naveo vrijeme...sta bi ti jos navela pod ovo tvoje?

pa sta ja znam, neki vjerojatno u sebi osjecaju da se ne bi mogli nosit s tom ulogom

koliko syebanih ljudi imaju djecu i rade debile od njih, bolje da ih nisu ni pravili

mislim, nigdje ne pise da svak mora imat dijete u zivotu, samo malo tko to prizna

ja recimo mislim da ne bi znala bit majka, smotana sam i imam osjecaj da ne bi mogla podnijet da mi je dijete recimo bolesno, umirala bi od straha oce li mu se nesto dogodit, kukavica sam i to jest sebicno mozda

al svejedno bi volila imat puno djece

paradox
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 6 Jul - 23:04

kod mene sad odjednom naleti vjetra, pljusak kojeg vjetar nosi.. užasni zvukovi. 5 minuta i gotovo!

 svi smo se ukenjali

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:04

Ne znam jesam rekla da smo dobili novu kolegicu....inace je malo vjestica i proleter....drugi dan se posvadjala sa musterijom....nastavi li tako,letit ce brzo....jedino ako ne poradi malo na sebi...ali to njemo ponasanje,pa tu frca negativnost iz nje.....blago nama!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Wed 6 Jul - 23:04

Ja ne mogu zamislit kakva ću bit majka, to valjda ne znaš dok ne postaneš jedna.
Sigurna sam da će mi muž bit super tata, on je jedna divna ljubica od čovjeka... :x
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 6 Jul - 23:05

betty.boop wrote:
Zagy wrote:
betty.boop wrote:a mozda neko jednostavno misli da nece bit dovoljno dobra odgojna baza za dijete, pa samim tim ne zeli ni zapocinjat nesto sto ne moze uspjesno ostvarit

to je sve samo ne sebicno

Ok mici je naveo vrijeme...sta bi ti jos navela pod ovo tvoje?

pa sta ja znam, neki vjerojatno u sebi osjecaju da se ne bi mogli nosit s tom ulogom

koliko syebanih ljudi imaju djecu i rade debile od njih, bolje da ih nisu ni pravili

mislim, nigdje ne pise da svak mora imat dijete u zivotu, samo malo tko to prizna

ja recimo mislim da ne bi znala bit majka, smotana sam i imam osjecaj da ne bi mogla podnijet da mi je dijete recimo bolesno, umirala bi od straha oce li mu se nesto dogodit, kukavica sam i to jest sebicno mozda

al svejedno bi volila imat puno djece

paradox


i nisam bas neka kuharica, eto
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Wed 6 Jul - 23:05

kic wrote:modri zabraniš slatkiše i eto, DEATH BLOW :^^

baš to htjedoh reći - uskrati mi hranu i to je to :D
al bi me mici s guštom izgladnjivao.. mogu mislit :]

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:06

ja cu biti stroga
Decko ce ih maziti....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:07

Nazalost ovo za sjebane ljude je istina...nazalost...najgore je jer je to zacarani krug....i oni su pre glupi valjda da skuze da bi svima ucinili uslugu ne imajući djecu....oni se djecom koriste....

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 6 Jul - 23:07

Zagy wrote:
Train_Night wrote:
Zagy wrote:Imati dijete znaci izaci iz komfort zone.....netko to ne zeli iz sebičnosti,netko iz straha.... sa strahom se najbolje suočiti....za sebicnjake nema lijeka.....:D


Skuzila sam da,sto se vise opires i pokušavaš pobjeći od nekih stvari sto te progone,tim ocitija je ta gluma....dok oni koji glume,to ocito ne vide...oni misle da obmanjuju sve oko sebe....

Znam da je upuceno meni
No ti uopce ne mozes razmisljati na mojoj razini


To sto je tebi jedini uspjeh u zivotu sto si naslagala djecu ,meni apsolutno nista ne znaci , jer moj stav apsolutno ponizava tvoj sustav vrijednosti, dijete moze imati svatko tko iole ima volje ..neke druge stvari bas i ne

I te gluposti o ljubavi..kao i kompletno ponasanje ..nisi odmakla od zabluda  ljudi koji tek izadju iz puberteta

I da je bilo upuceno tebi,kontradiktoran si sam sebi.....čim se iole osjećaš ugrožen odmah vrijeđaš....toliko o razini tvojoj.....

A kome je upuceni bilo ...nekom random covjeku i slucajno si se sjetila da ima takvih ljudi koji ne zele djecu 
Jedini sam rekao ne tome ..dok ste se vi raspekmezile ...to sto su drugi budale da ne znaju prepoznati poruke ne znaci da sam i ja...i ne vrijedjam ..to si sama radis ..rekao sam sto mislim

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:08

Med ce sigurno biti dobra i realna majka.....

Betty...:D

Mislis li da ces imati djece?

Kod tebe mislim da bi svladala situaciju kada bi se nasla u njoj...jer si takva osoba.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 6 Jul - 23:08

Ja sam skroz ozbiljna mama. Pod tim mislim da djecu odmah ucim redu i kulturi,boje,brojati..ve kroz igru i pjesmice ali T uredno sve zna.
Moj muz je divan,njezan i blesasti tata..kod njega se najvise maze. Cim on dolazi s posla,utrkuju se tko će prije u krilo i bas mi milo vidit ih
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Wed 6 Jul - 23:09

modra wrote:
kic wrote:modri zabraniš slatkiše i eto, DEATH BLOW :^^

baš to htjedoh reći - uskrati mi hranu i to je to :D
al bi me mici s guštom izgladnjivao.. mogu mislit :]

Hmm volim jesti...sa svojim zenom idem skoro svakih nekoliko dana na neku veceru ...obisli sve restorane po baranji i slavoniji

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop Wed 6 Jul - 23:10

Zagy wrote:Med ce sigurno biti dobra i realna majka.....

Betty...:D

Mislis li da ces imati djece?

Kod tebe mislim da bi  svladala situaciju kada bi se nasla u njoj...jer si takva osoba.....

sve manje vjerujem u to, em sto nemam s kim, em sto imam godina, ybg
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Wed 6 Jul - 23:11

Nebitno....misli sta hoces....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by kic Wed 6 Jul - 23:11

jesi se usvinjio mici :nenene
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48016
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen Wed 6 Jul - 23:12

Beti koliko imas godina?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 3 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 50 Previous  1, 2, 3, 4 ... 26 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum