ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by catabbath Tue 5 Jul - 13:58

n_razbojnik wrote:
dawson wrote: izvuči

Dokle će da vježbaš taj č i ć Muhamede sine...reci babi da ti potanko objasni...

Fora kako meni imputiraš muhameda a razni Muhamedi su ti prčili mamu i njenu mamu i njenu mamu u tako stoljećima unatrag.  MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 1f602

catabbath

Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by n_razbojnik Tue 5 Jul - 13:59

dawson wrote:
n_razbojnik wrote:
dawson wrote: izvuči

Dokle će da vježbaš taj č i ć Muhamede sine...reci babi da ti potanko objasni...

Fora kako meni imputiraš muhameda a razni Muhamedi su ti prčili mamu i njenu mamu i njenu mamu u tako stoljećima unatrag.  MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 1f602
ti si jedini "autoktoni" koji ne razlikuje č i ć...nemoj se više brukati nego na instrukcije kod komšije

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by catabbath Tue 5 Jul - 14:02

n_razbojnik wrote:ti si jedini "autoktoni" koji ne razlikuje č i ć...

Da nisi bosančeros i da nisi glup ko qurac znao bi da je to normalno kod "autoktonih" ;). Drži se ti radije svojih smradova "Ubosni" lol!


Last edited by dawson on Tue 5 Jul - 14:03; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by n_razbojnik Tue 5 Jul - 14:03

dawson wrote:
n_razbojnik wrote:ti si jedini "autoktoni" koji ne razlikuje č i ć...

Da nisi bosančeros i da nisi glup ko qurac znao bi da je to normalno kod "autoktonih" ;). Drži se ti radije svojih smradova "Ubosni" lol!

pa i jest , kod "autoktonih" , pogotovo vaših AD 1946 nakon velikog praska cheers

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by catabbath Tue 5 Jul - 14:05

n_razbojnik wrote: AD 1946 nakon velikog praska cheers

Ta te godina posebno boli jbg. tko gubi ima se pravo ljutiti, nažalost nisu dobro očistili smeće pa si ti s sl. iz susjedne države sad među nama B-)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by n_razbojnik Tue 5 Jul - 14:07

dawson wrote:
n_razbojnik wrote: AD 1946 nakon velikog praska cheers

Ta te godina posebno boli jbg.
Posebno, tada ste sišli iz šume i postali "autoktoni"...i čovjek vas prihvati i oprosti vam sulejmanove korjene i niste dostojni ni pravopis savladati :yuno:

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by L'âme Tue 5 Jul - 14:07

ajde, mir obojica..hajmi,koji ti je danas.. :]

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by catabbath Tue 5 Jul - 14:07

IvyTeasdale wrote:ajde, mir obojica..hajmi,koji ti je danas.. :]

A šta ću, mrzim crnce lol!
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12400
2015-08-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by n_razbojnik Tue 5 Jul - 14:09

IvyTeasdale wrote:ajde, mir obojica..hajmi,koji ti je danas.. :]
Bajram pa se qrchi

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:45

epikur37 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:

To što je objavio ili ne nema veze sa pričom da je komad budale na osnovu toga što ima govornu manu. Možeš imatiti mišljenje o njemu kako ti drago no na osnovu govorne mane zaključiti da je komad budale ti baš i ne stoji prema onome kako si barem do sada pisala.

Pauziranje u govoru je samo pridonijelo opcem dojmu, sad kad znam da je govorna mana, razumljiviji je autizam dok prica, ali ne i ostalo.

Koliko znam hasanbegović ima astmu i probleme dišnog sustava, njegov respiratorni kapacitet je slab za duže rečenice, mora raditi pauze. Tako uzdržan govor, čisto patofiziološke prirode daje karizmu za naše pravše:)

Jos da ima psorijazu....i da ga pukne po vratu pa da izgleda kao da je u vatri bio. Proglasili bi ga u najmanju ruku za pravednika-mucenika.

Pravaški santo subito :)

Nego nije mi jasno zašto se kolege ne pozabave pravaštvom kad su već u toj političkoj ideji?


Ovaj pokušaj okupacije HDZ-a im je propao, vrijeme je da se povuku u svoje stranke i pozicije.
Da da, a i nosi naočale pa je i zato budaletina. Koji ste vi ljigavci u pučku milu materinu :blj
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:47

Life's a bitch, then you die. :(
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:48

epikur37 wrote:
tre911 wrote:
epikur37 wrote:Najbolje da se hasanče vrati pravašima di m jer imjesto s tepešom i onim likom smiješnih brkova, ne znam kako se zove....

A isto tako neka glasaju za njih ovi koji ga podržavaju u hdz-u ero, tre, marc i kruzok :)
Barem ćemo biti konzistentni a ne kao ti koji si navodno konzervativac a glasuješ za gender milanovića i drukaš za komunističku partiju.

Ja imam svoje vrijednosne i političke pozicije, prema kojim važem.


Što ćete vi sad nakon pada Karamrleta i Hasančeta?

Prijateljski vam velim da pogurate pravašku sranku i opciju jer prirodno pripadate toj političkoj ideji, kao i hasanče i ekipa.

U konačnici bilo bi dobro za hrvatsku politiku da se pravaši nekako poslože. Makar to bila borba protiv udbe i jugo-kosa na početku ali dat će perspektivu neke evolucije------------------



Imaš ti kurac od ofce a ne svoje vrijednosti, ti si izgubljeniji nego ivica i marica skupa. Jebote led govoriš da si konzervativac i onda glasuješ i drukaš da ti pederluk uvedu u škole i sve kontra konzervativnog stajališta i normi. Dakle takvu zbrčkanu osobu je zaista teško naći.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:49

darla wrote:
tre911 wrote:
To što je objavio ili ne nema veze sa pričom da je komad budale na osnovu toga što ima govornu manu. Možeš imatiti mišljenje o njemu kako ti drago no na osnovu govorne mane zaključiti da je komad budale ti baš i ne stoji prema onome kako si barem do sada pisala.

Pauziranje u govoru je samo pridonijelo opcem dojmu, sad kad znam da je govorna mana, razumljiviji je autizam dok prica, ali ne i ostalo.
Opći dojam je jedno ali na osnovu govorne mane suditi o nekome je nešto sasvim drugo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:50

abraham wrote:Da, "mi ne mrzimo". Ukratko da svedemo , mucavi, balija, lazni intelektualac,autistican i sl. Super. Upravo prema mjeri naroda gdje je ministar. Autistican, mucavi, lazno obrazovan narod i talkov ministar. Bilo ih je tri puta gorih prije ali bili su nasi. Na um mi pade Jakovina, mucavi poluidiot koji dise na skrge, propali seoski apotekar, propali pregovarac za novce iz Eu itd. Taj je bio nas. Taj je bio dobar. Pokojni Bruno Busic je bio jako tezak sugovornik, tj bilo ga je jako tesko slusati. Danas lijeva falanga lijepi kao njegove pamflete a takodjer je imao govornu manu, i to kakovu. Racan je bio dosadan i pricao je kao sta se ljenjivac vere po drvecu. Osobno mi kod Hasanbegovica najvise smeta da je u znanstvenom radu bio "sticenik" nesudjenog akedimika i prevaranta sa trenutnom adresom u Paris-u. Toliko o obrazovanju.
:tu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by darla Tue 5 Jul - 15:51

tre911 wrote:
darla wrote:
Pauziranje u govoru je samo pridonijelo opcem dojmu, sad kad znam da je govorna mana, razumljiviji je autizam dok prica, ali ne i ostalo.
Opći dojam je jedno ali na osnovu govorne mane suditi o nekome je nešto sasvim drugo

Okei, u pravu si, nisam te mislila uzrujat.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:52

Pa dobro,  i Jakovinu su svakako zvali, a ovaj akademski daleko iznad Hasanbegovića, što mu mora priznati svatko bez obzira slagao se s njim ili ne.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:57

dawson wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
za vrijeme komunizma populacija muslimana u yugolsaviji se u roku 45ak godina povećala za nekih 300%


Ali nisu smjeli pisnuti. Taliban Alija je gulio na robiji a navodni se izjašnjavao kao Srbin. Zašto ih Tito nije satrao do kraja neznam ali svakako je bila greška.
A jebote, koliko ti godina imaš??? Pa ne da ih nije satrao nego im je omogućio stvaranje nacije, do tada su bili ili hrvati ili srbi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by darla Tue 5 Jul - 15:57

Starhemberg wrote:Pa dobro,  i Jakovinu su svakako zvali, a ovaj akademski daleko iznad Hasanbegovića, što mu mora priznati svatko bez obzira slagao se s njim ili ne.

Rugalo se na konto govora i izgleda raznima. No meni to uopce nije bila namjera jer nisam niti znala da ima problema zdravstvenih. Vise sam to samtrala nepotrebnim naglasavanjem dok govori o jedinstvu, a onda udri u suprotno.
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 15:59

darla wrote:
tre911 wrote:
darla wrote:
Pauziranje u govoru je samo pridonijelo opcem dojmu, sad kad znam da je govorna mana, razumljiviji je autizam dok prica, ali ne i ostalo.
Opći dojam je jedno ali na osnovu govorne mane suditi o nekome je nešto sasvim drugo

Okei, u pravu si, nisam te mislila uzrujat.
Nisi me uzrujala, puno više to o tebi govori nego o meni.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Guest Tue 5 Jul - 16:01

darla wrote:
Starhemberg wrote:Pa dobro,  i Jakovinu su svakako zvali, a ovaj akademski daleko iznad Hasanbegovića, što mu mora priznati svatko bez obzira slagao se s njim ili ne.

Rugalo se na konto govora i izgleda raznima. No meni to uopce nije bila namjera jer nisam niti znala da ima problema zdravstvenih. Vise sam to samtrala nepotrebnim naglasavanjem dok govori o jedinstvu, a onda udri u suprotno.
Eto probaj ti govoriti onako u svakoj prilici pa se kurči kako nešto želiš naglasiti takvim načinom govora.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by darla Tue 5 Jul - 16:03

tre911 wrote:
Eto probaj ti govoriti onako u svakoj prilici pa se kurči kako nešto želiš naglasiti takvim načinom govora.

Gle ako neces normalno nema problema. Ti se nisi nikad rugao nikome sa zdravstvenim problemom?
darla
darla
Admin

Posts : 2709
2015-10-22


Back to top Go down

MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA - Page 8 Empty Re: MINISTAR HASANBEGOVIĆ ZBOG OVOG TEKSTA TRAŽI OD ANTE TOMIĆA 30 TISUĆA KUNA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum