ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/7/2016, 21:39

Zagy wrote:Strah je opravdan slazem se....ali tek kad pustis,i opustis se.....shvatis koliko je lakse.....

Da!
Prijateljica kaze,nije mogla prestati gledati u sat,druga se vrtila..ja sam slusala radio :^O
Bila je pjesma iz 50 nijansi bas kad su mi prikljucili infuziju..a da nisam noć prije gledala nista ne bi rekla :^0

Arwen

Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 6/7/2016, 21:40

Isse modra opet neka djeca ...

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/7/2016, 21:43

joj, bome gledajući sad ovaj sestrin porod, i trudnoću, ne znam..
cijelu trudnoću su je nešto plašili, s razlogom
pa je skakala na lopti, čučala, mali se na porodu iskrenuo nekako pa mu rame zapinjalo, bože sakloni.. dugotrajno i mukotrpno i rizično.. u biti se on nije ni prije toga pravilno okrenuo, očito kad je morala skakat i sve to.. ona tek poslije shvatila koliko je opasno to bilo, tjednima prije su joj sugerirali, ne znam više, ležanje na nekoj strani boka, mirovanje itd..

a kaže, neka ženskica od 20ak god samo stisnula i gotovo.. ova na rubu svijesti, nije ni prvi prošao lagano, al ovaj je baš bio za zabrinut se  pale

i onda sestra kaže mami NAZOVI, NE MOGU VIŠE
i mama nazove, ginekolog kaže upravo gotovo :D i uvali joj telefon :^0


Last edited by modra on 6/7/2016, 21:45; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/7/2016, 21:43

Train_Night wrote:Isse modra opet neka djeca ...

pa taj je i bio..

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/7/2016, 21:44

Train_Night wrote:
modra wrote:
Train_Night wrote: 
Osobno...mislim da necu imati djecu, jer bi bio los roditelj

lažeš, mici!
i za prvo, i za drugo Basketball
Ocito me ne poznajes


Molim te ne onog tuznog psa ..to mi je jos gora slika
:(

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:44

Ja sam kod emili odbrojavala......sa svakim trudom je blize....

Sa m i n je bila cista panika.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 6/7/2016, 21:44

ja sam opet cula da zene koje su rodile uz epiduralnu imaju problema s kraljeznicom :/

betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 6/7/2016, 21:46

da, ima ta epiduralna svoje nedostatke?!

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:46

Train_Night wrote:
Zagy wrote:Zasto mislis da bi bio los roditelj?
Losi ljudi su losi roditelji ;)

Ne zivim u deluzijama ..znam kakav sam
Djeca nisu za mene

Dobro ti sebe najbolje znas.....nije lako biti roditelj.....sa svakim dobijes vagu sa bolom i srecom.....


Samo....sve sto djeca zbilja teebaju je ljubav i podrska....da si uvijek tu za njih i vjerujes u njih.....ljubav.....tko god to nije u stanju,ne bi trebao imati djecu....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:47

betty.boop wrote:ja sam opet cula da zene koje su rodile uz epiduralnu imaju problema s kraljeznicom :/


Mici ce bolje znati....ali to je obična anestezija brate....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:48

modra wrote:i aj dobro.. promijenit ću avatar.. u onaj stari :D ne toliko izazovan... može bit da ste u pravu, samo ja to tako ne gledam, nego obožavam takve slike i dijelove slika jer su mi neopisivo presmrdljive
:evilgrin

Jeste da...ali ovaj virtualni svijet je nazalost pun bolesnika.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/7/2016, 21:50

Pa a mislis da anestezija nema svoje nedostatke?

A ima i prednosti :^0
Tata bio pod anestezijom 9 sati na operaciji i nikad vise nije pusio,prije toga 2 kutije dnevno
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:51

Zbilja?!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/7/2016, 21:53

modra wrote:joj, bome gledajući sad ovaj sestrin porod, i trudnoću, ne znam..
cijelu trudnoću su je nešto plašili, s razlogom
pa je skakala na lopti, čučala, mali se na porodu iskrenuo nekako pa mu rame zapinjalo, bože sakloni.. dugotrajno i mukotrpno i rizično.. u biti se on nije ni prije toga pravilno okrenuo, očito kad je morala skakat i sve to.. ona tek poslije shvatila koliko je opasno to bilo, tjednima prije su joj sugerirali, ne znam više, ležanje na nekoj strani boka, mirovanje itd..
:^0
Na lijevoj strani.
A taj zadak.
Moj je bio na zadak,2 tjedna pred porod se okrenio i tu vecer su bili bolovi za izludit. Toliko da sam ujutro isla doktorici na uzv.
On ogroman,a mjesta nema haha. Bas se i rodio velik,on se rodio kao beba od mjesec/dva za razliku od prve mrvice..s njom sam imala problema.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/7/2016, 21:55

Zagy wrote:Zbilja?!

Najozbiljnije.
Mama mu par dana nakon operacije donijela cigare,dok je uspio stati na noge..kaze on sta će mi..nnije se ni sjetio da pusi dok mu nije dala.
Ne pusi ni danas nakon 7 god
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 6/7/2016, 21:56

Moja sestra od epiduralne ne osjeća više mali prst na nozi...

Inače sve prije imaju pozitivna iskustva s poroda oko samog čina, osoblja, bolnice i sl, osim jedne s prvog poroda kad se dogodila nekakva komplikacija pa su ga morali na vakum izvlačit. 
Al na to ne možeš utjecat.

Prežvjela sam napadaje kamenca, upale živca u zubu, upale uha,, slomljen lakat, herpes zoster i tako neka slična veselja. Valjda ću i to.

Zapravo jedva čekam to odradit da mi više ne bude nepoznanica.


Last edited by medication on 6/7/2016, 21:57; edited 1 time in total
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:57

Ah... veselim se danu kad ćemo, napokon, kao civilizacija početi djecu uzgajati u simpatičnim malim komorama koje fantastično oponašaju uvjete u maternici. :roflrofl


Vratila se iz velike šetnje sa psom... Ako je vjerovati iphoneu, prošetala danas nešto manje od 10km
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 21:58

SHENELL koji problem si imala sa curicom?


Zagy jesi imala ikakve probleme u trudnoci
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 6/7/2016, 22:00

Zagy wrote:
Train_Night wrote:
Zagy wrote:Zasto mislis da bi bio los roditelj?
Losi ljudi su losi roditelji ;)

Ne zivim u deluzijama ..znam kakav sam
Djeca nisu za mene

Dobro ti sebe najbolje znas.....nije lako biti roditelj.....sa svakim dobijes vagu sa bolom i srecom.....


Samo....sve sto djeca zbilja teebaju je ljubav i podrska....da si uvijek tu za njih i vjerujes u njih.....ljubav.....tko god to nije u stanju,ne bi trebao imati djecu....

Ne znam.nikad nisam bio dijete

A u ljubav sam isto prestao vjerovati odavno
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 6/7/2016, 22:00

medication wrote:Moja sestra od epiduralne ne osjeća više mali prst na nozi...

Inače sve prije imaju pozitivna iskustva s poroda oko samog čina, osoblja, bolnice i sl, osim jedne s prvog poroda kad se dogodila nekakva komplikacija pa su ga morali na vakum izvlačit. 
Al na to ne možeš utjecat.

Prežvjela sam napadaje kamenca, upale živca u zubu, upale uha,, slomljen lakat, herpes zoster i tako neka slična veselja. Valjda ću i to.

Zapravo jedva čekam to odradit da mi više ne bude nepoznanica.

Super ćes ti to odradit.
Imala sam stravicnu upalu zivca u zubu,par dana nisam znala za sebe ali porod mi je ipak no1 od boli sto sam prezivjela.
Lazem,ne porod nego ono nakon.
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 6/7/2016, 22:00

vakuum ... Ježom se na pomisao :(


Koja sam ja pizdica...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 49 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum