ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Život poslije smrti istina

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Život poslije smrti istina Empty Život poslije smrti istina

Post by Guest Sat 2 Jul - 19:19

mnogi koji me znate od prije sjećate se da sam imao kliničku smrt i pošto sam ju doživio i preživio inače ne bi sad tu pisao znate da sam tvrdio da nema ničega poslije smrti. no kako ništa nije stalno u ovom svijetu tako nije ni moje razmišljanje. ovo je više od razmišljanja, ovo je činjenica. džaba vam svi primjeri vi ćete uvijek nać protuargument, ali kad sretnete mrtvu osobu opet živu kako vam prepričava neke vaše zajedničke zgode znate sa sigurnošću da smrt ne postoji. upravo mi se to i dogodilo.
prije 66 dana umro je jedan moj dobar prijatelj. bio sam mu na sprovodu i bacio zemlju na njegov kovčeg. tim sam mislio evo ti smisao života i kraj života. trebalo bi bebama doć u rodilište i reć im šta si se rodilo kad ćeš ionako umrijet. 66 dan šetao sam pored mora i prišao mi je on. rekao je da se ne bojim i izgledao je mlađe i ja sam ga dodirnuo mada je pomalo svjetlio nekim čudnim sjajem. ispričao mi je neke događaje iz djetinjstva tako da sam bio siguran da je on jer jedino ih je on znao, usput mi je dao prsten koji je imao kad je bio u lijesu.
i rekao mi je da ne pričam drugima jer mi neće vjerovati, ali da se meni javio jer sam mu bio najbolji prijatelj tako da ne brinem o smrti i rekao mi je da je najvažnije u životu slijediti vjeru, ali ne religiju i otvorit će mi se vrata spoznaje još na zemlji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by jastreb Sat 2 Jul - 20:01

To je bio vrag,a ne tvoj prijatelj.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by red wolf Sat 2 Jul - 20:17

mocni majmun wrote:mnogi koji me znate od prije sjećate se da sam imao kliničku smrt i pošto sam ju doživio i preživio inače ne bi sad tu pisao znate da sam tvrdio da nema ničega poslije smrti. no kako ništa nije stalno u ovom svijetu tako nije ni moje razmišljanje. ovo je više od razmišljanja, ovo je činjenica. džaba vam svi primjeri vi ćete uvijek nać protuargument, ali kad sretnete mrtvu osobu opet živu kako vam prepričava neke vaše zajedničke zgode znate sa sigurnošću da smrt ne postoji. upravo mi se to i dogodilo.
prije 66 dana umro je jedan moj dobar prijatelj. bio sam mu na sprovodu i bacio zemlju na njegov kovčeg. tim sam mislio evo ti smisao života i kraj života. trebalo bi bebama doć u rodilište i reć im šta si se rodilo kad ćeš ionako umrijet. 66 dan šetao sam pored mora i prišao mi je on. rekao je da se ne bojim i izgledao je mlađe i ja sam ga dodirnuo mada je pomalo svjetlio nekim čudnim sjajem. ispričao mi je neke događaje iz djetinjstva tako da sam bio siguran da je on jer jedino ih je on znao, usput mi je dao prsten koji je imao kad je bio u lijesu.
i rekao mi je da ne pričam drugima jer mi neće vjerovati, ali da se meni javio jer sam mu bio najbolji prijatelj tako da ne brinem o smrti i rekao mi je da je najvažnije u životu slijediti vjeru, ali ne religiju i otvorit će mi se vrata spoznaje još na zemlji.
Ovo je zanimljivo...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Trinity Sat 2 Jul - 20:47

Pa ne reče ni riječ kako je "tamo" ?! :?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Adriano50 Sun 3 Jul - 12:01

mocni majmun wrote:mnogi koji me znate od prije sjećate se da sam imao kliničku smrt i pošto sam ju doživio i preživio inače ne bi sad tu pisao znate da sam tvrdio da nema ničega poslije smrti. no kako ništa nije stalno u ovom svijetu tako nije ni moje razmišljanje. ovo je više od razmišljanja, ovo je činjenica. džaba vam svi primjeri vi ćete uvijek nać protuargument, ali kad sretnete mrtvu osobu opet živu kako vam prepričava neke vaše zajedničke zgode znate sa sigurnošću da smrt ne postoji. upravo mi se to i dogodilo.
prije 66 dana umro je jedan moj dobar prijatelj. bio sam mu na sprovodu i bacio zemlju na njegov kovčeg. tim sam mislio evo ti smisao života i kraj života. trebalo bi bebama doć u rodilište i reć im šta si se rodilo kad ćeš ionako umrijet. 66 dan šetao sam pored mora i prišao mi je on. rekao je da se ne bojim i izgledao je mlađe i ja sam ga dodirnuo mada je pomalo svjetlio nekim čudnim sjajem. ispričao mi je neke događaje iz djetinjstva tako da sam bio siguran da je on jer jedino ih je on znao, usput mi je dao prsten koji je imao kad je bio u lijesu.
i rekao mi je da ne pričam drugima jer mi neće vjerovati, ali da se meni javio jer sam mu bio najbolji prijatelj tako da ne brinem o smrti i rekao mi je da je najvažnije u životu slijediti vjeru, ali ne religiju i otvorit će mi se vrata spoznaje još na zemlji.
Kod klinicke smrti mozak funkcionira na osnovnoj razini,pa sva iskustva u takvom stanju ne mozemo prihvatiti kao iskustva nakon smrti u pravom smislu te rujeci.Pretpostavljam da ste ti i tvoj frend otisli i na pice u obliznji kafic!? drunken
Adriano50
Adriano50

Posts : 500
2016-01-12


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Adriano50 Sun 3 Jul - 12:02

Triny wrote:Pa ne reče ni riječ kako je "tamo" ?! :?
Zaboravio ga je pitati... bom I onda ocekuju da ce se naci naivni koji bi povjerovali u takve bedastoce..
Adriano50
Adriano50

Posts : 500
2016-01-12


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by jastreb Sun 3 Jul - 19:48

Ima nešto zanimljivo u tim iskustvima. Mnogi ljudi tvrde da su ondje sreli Isusa.

I to ne bi bilo ništa čudno kad bi se radilo isključivo o kršćanima,ili ljudima koji su prestali biti vjernici,ali su odrastali u kršćanskoj okolini i tradiciji.

No kako objasniti Isusa u vantjelesnim iskustvima osoba drugih vjera,koji se u životu nikada ozbiljnije nisu pozabavile Kristom?

A,ovaj doživljaj Mladog majmuna,koji ondje opisuje da je sreo prijatelja...Stvar je jasna. Radi se o demonu,koji se predstavio kao njegov pokojni drug,te koji je čak i preuzeo njegov oblik.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Trinity Mon 4 Jul - 6:07

Naravno da je jasna. jocolor
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Guest Mon 4 Jul - 15:35

Triny wrote:Naravno da je jasna. jocolor


:roflrofl :tu

Ovaj podforum polako ponovno postaje zanimljivim. :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by red wolf Mon 4 Jul - 17:18

jastreb wrote:Ima nešto zanimljivo u tim iskustvima. Mnogi ljudi tvrde da su ondje sreli Isusa.

I to ne bi bilo ništa čudno kad bi se radilo isključivo o kršćanima,ili ljudima koji su prestali biti vjernici,ali su odrastali u kršćanskoj okolini i tradiciji.

No kako objasniti Isusa u vantjelesnim iskustvima osoba drugih vjera,koji se u životu nikada ozbiljnije nisu pozabavile Kristom?

A,ovaj doživljaj Mladog majmuna,koji ondje opisuje da je sreo prijatelja...Stvar je jasna. Radi se o demonu,koji se predstavio kao njegov pokojni drug,te koji je čak i preuzeo njegov oblik.
Stvarno?...Život ne staje smrću tijela...Ideš dalje...To je putovanje...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Adriano50 Mon 4 Jul - 21:25

red wolf wrote:
jastreb wrote:Ima nešto zanimljivo u tim iskustvima. Mnogi ljudi tvrde da su ondje sreli Isusa.

I to ne bi bilo ništa čudno kad bi se radilo isključivo o kršćanima,ili ljudima koji su prestali biti vjernici,ali su odrastali u kršćanskoj okolini i tradiciji.

No kako objasniti Isusa u vantjelesnim iskustvima osoba drugih vjera,koji se u životu nikada ozbiljnije nisu pozabavile Kristom?

A,ovaj doživljaj Mladog majmuna,koji ondje opisuje da je sreo prijatelja...Stvar je jasna. Radi se o demonu,koji se predstavio kao njegov pokojni drug,te koji je čak i preuzeo njegov oblik.
Stvarno?...Život ne staje smrću tijela...Ideš dalje...To je putovanje...
A da ti umjesto sto laprdas o tome, jednom dokazes da je istina to sto tvrdis?
 Gotovo sve religije imaju koncept zagrobnoga zivota,ali do sad nije dokazano da iza toga stoji nesto drugo osim ljudske zelje da je tome tako..Covjek je sebi obecao ono sto zeli i stavio bogu u usta,pa mu bog nudi upravo ono sto covjek zeli..
Adriano50
Adriano50

Posts : 500
2016-01-12


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by red wolf Mon 4 Jul - 21:30

Adriano50 wrote:
red wolf wrote:
jastreb wrote:Ima nešto zanimljivo u tim iskustvima. Mnogi ljudi tvrde da su ondje sreli Isusa.

I to ne bi bilo ništa čudno kad bi se radilo isključivo o kršćanima,ili ljudima koji su prestali biti vjernici,ali su odrastali u kršćanskoj okolini i tradiciji.

No kako objasniti Isusa u vantjelesnim iskustvima osoba drugih vjera,koji se u životu nikada ozbiljnije nisu pozabavile Kristom?

A,ovaj doživljaj Mladog majmuna,koji ondje opisuje da je sreo prijatelja...Stvar je jasna. Radi se o demonu,koji se predstavio kao njegov pokojni drug,te koji je čak i preuzeo njegov oblik.
Stvarno?...Život ne staje smrću tijela...Ideš dalje...To je putovanje...
A da ti umjesto sto laprdas o tome, jednom dokazes da je istina to sto tvrdis?
 Gotovo sve religije imaju koncept zagrobnoga zivota,ali do sad nije dokazano da iza toga stoji nesto drugo osim ljudske zelje da je tome tako..Covjek je sebi obecao ono sto zeli i stavio bogu u usta,pa mu bog nudi upravo ono sto covjek zeli..
Ne moram ja tebi dokazivati ništa...Ja ti kažežem što mislim...A što ćeš ti s time...Pa niti mene nije briga, a zamisli koliko je briga ostale koji ovo čitaju...
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Guest Mon 4 Jul - 21:54

kao prvo Adriano kad sam bio klinički mrtav nisam doživio ama baš ništa i zato sam tvrdio da nema ništa poslije smrti, al pošto mi se ovo nedavno dogodilo promijenio sam mišljenje i svaka normalna osoba da tako nešto doživi (a ima ih puno) promijeni mišljenje.
dakle prijatelja kojeg sam sreo nije bio nikakav demon kao što tvrdi jastreb. to je bio moj prijatelj još iz djetinjstva kojeg sam sreo šetajući uz more, a demoni su glupi i ne mogu znati sve te stvari niti ne čitaju misli baš zato jer su glupi, jer da su pametni ne bi bili demoni. oni mogu samo radit bua bua da se ljudi plaše. to je njihov domet. a dokaz što neki traže je prsten kojeg je on imao u kovčegu i dao mi ga je. tako da imam opipljiv dokaz.
nije on došo da meni priča kako je na drugom svijetu jer drugi svijet ni ne postoji nego sve se zbiva u ovom svijetu samo u drugoj dimenziji koja se rijetko kad susreće sa našom dimenzijom, al to je već kvantna fizika pa neću davit. sve postoji samo u našoj percepciji i ništa ne postoji što nije u našoj percepciji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Trinity Mon 4 Jul - 22:36

Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Adriano50 Wed 6 Jul - 20:20

Triny wrote:Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
Zaboravio je to pitati prijatelja..Eto umrlo je milijun djece i nijedno nije doslo k roditeljima presavisnutima od bola iz te druge dimenzije, a ni umrli roditelji nisu dosli k djeci da ih umire tom radosnom istinom,ali eto,frend se udostojio da tu radosnu vijest saopci frendu.. drunken
Adriano50
Adriano50

Posts : 500
2016-01-12


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Guest Sat 9 Jul - 18:55

Triny wrote:Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
zamisli da ti umre najbolja prijateljica ili ako je nemaš da ti umre neko koga voliš. i odjednom ga sretneš mlađeg što ga znaš i živog.
sigurno bi u najmanju ruku bila u šoku. pošto sam ja muško ja sam ostao samo bez teksta i dodirnuo da se uvjerim da je stvaran. dakle u tim trenutcima nije ti do metafizičkih pitanja koja uostalom mene i ne zanimaju. nećeš pitat prijateljicu da li ima tamo neki sa bijelom bradom ili da li se i tamo pije kava ili šta ima. nego bit je da nešto ima. i to je ono što mene zanima. jel jasno?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Guest Sat 9 Jul - 18:58

Adriano50 wrote:
Triny wrote:Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
Zaboravio je to pitati prijatelja..Eto umrlo je milijun djece i nijedno nije doslo k roditeljima presavisnutima od bola iz te druge dimenzije, a ni umrli roditelji nisu dosli k djeci da ih umire tom radosnom istinom,ali eto,frend se udostojio da tu radosnu vijest saopci frendu.. drunken
koje gluposti pričaš. ali ne zamjeran ti jer i ja isto nisam vjerovao da ima nešto poslije dok mi se nije to dogodilo. šta si ti pravio neku anketu pa znaš ko se javio, a ko nije? zaboravljaš da se ljudi boje pričati to drugima jer da ne bi pomislili da su poludili majmune jedan bolesni. znaš ti kakva je to bol kad ti se takvo nešto dogodi? može te bit sram što si živ. ubi se pa se vrati pa ćeš vidjet da je istina. ono zemaljsko ili kako god mi to zvali postoji debilu retardirani nemaš na osnovu čega tvrditi da tisuće ljudi danas i milijuni prije nisu govorili sa tzv. mrtvima
. nemaš pojma o ničemu ti živiš ko mrtvac, a mrtvaci žive.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by betty.boop Sat 9 Jul - 19:02

majmune, opali malo po kocnici da ne bi u provaliju ...
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Adriano50 Sat 9 Jul - 19:40

mocni majmun wrote:
Adriano50 wrote:
Triny wrote:Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
Zaboravio je to pitati prijatelja..Eto umrlo je milijun djece i nijedno nije doslo k roditeljima presavisnutima od bola iz te druge dimenzije, a ni umrli roditelji nisu dosli k djeci da ih umire tom radosnom istinom,ali eto,frend se udostojio da tu radosnu vijest saopci frendu.. drunken
koje gluposti pričaš. ali ne zamjeran ti jer i ja isto nisam vjerovao da ima nešto poslije dok mi se nije to dogodilo. šta si ti pravio neku anketu pa znaš ko se javio, a ko nije? zaboravljaš da se ljudi boje pričati to drugima jer da ne bi pomislili da su poludili majmune jedan bolesni. znaš ti kakva je to bol kad ti se takvo nešto dogodi? može te bit sram što si živ. ubi se pa se vrati pa ćeš vidjet da je istina. ono zemaljsko ili kako god mi to zvali postoji debilu retardirani nemaš na osnovu čega tvrditi da tisuće ljudi danas i milijuni prije nisu govorili sa tzv. mrtvima
. nemaš pojma o ničemu ti živiš ko mrtvac, a mrtvaci žive.
Ohladi decko,bilo je i prije tebe nekoliko takvih koji su pokusali uvjeriti prisutne u te price..Upavo je u tome problem: Ima prema tvojim tvrdnjama tisuce i milijuni onih koji su govorili sa mrtvima,ali danas na svijetu ima 7 milijardi ljudi,od kojih svatko iman nekog mrtvog,a tko mu je drag.. Po kojim  onda principima funkcionira to objavljivanje mrtvih?Umjesto da podastres dokaze za to sto tvrdis,ti se rasipas uvredama?Diskreditiras samog sebe i normalno je da nitko razuman nece povjerovati tvojim ispraznim trabunjanjima.. jocolor
Adriano50
Adriano50

Posts : 500
2016-01-12


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Guest Sat 9 Jul - 19:48

Adriano50 wrote:
mocni majmun wrote:
Adriano50 wrote:
Triny wrote:Pa dobro, kako je onda u drugoj dimenziji?
Zaboravio je to pitati prijatelja..Eto umrlo je milijun djece i nijedno nije doslo k roditeljima presavisnutima od bola iz te druge dimenzije, a ni umrli roditelji nisu dosli k djeci da ih umire tom radosnom istinom,ali eto,frend se udostojio da tu radosnu vijest saopci frendu.. drunken
koje gluposti pričaš. ali ne zamjeran ti jer i ja isto nisam vjerovao da ima nešto poslije dok mi se nije to dogodilo. šta si ti pravio neku anketu pa znaš ko se javio, a ko nije? zaboravljaš da se ljudi boje pričati to drugima jer da ne bi pomislili da su poludili majmune jedan bolesni. znaš ti kakva je to bol kad ti se takvo nešto dogodi? može te bit sram što si živ. ubi se pa se vrati pa ćeš vidjet da je istina. ono zemaljsko ili kako god mi to zvali postoji debilu retardirani nemaš na osnovu čega tvrditi da tisuće ljudi danas i milijuni prije nisu govorili sa tzv. mrtvima
. nemaš pojma o ničemu ti živiš ko mrtvac, a mrtvaci žive.
Ohladi decko,bilo je i prije tebe nekoliko takvih koji su pokusali uvjeriti prisutne u te price..Upavo je u tome problem: Ima prema tvojim tvrdnjama tisuce i milijuni onih koji su govorili sa mrtvima,ali danas na svijetu ima 7 milijardi ljudi,od kojih svatko iman nekog mrtvog,a tko mu je drag.. Po kojim  onda principima funkcionira to objavljivanje mrtvih?Umjesto da podastres dokaze za to sto tvrdis,ti se rasipas uvredama?Diskreditiras samog sebe i normalno je da nitko razuman nece povjerovati tvojim ispraznim trabunjanjima.. jocolor
Oprosti ako sam te uvrjedio, to mi nije bila namjera nego sam samo temperamentan. Doslovno sam ti rekao da ti nemaš dokaza da se ljudi ne javljaju nakon smrti. ja sam podastro dokaz da mi je prijatelj koji je mrtav dao prsten koji je bio tada na njegovoj ruci u kovčegu, tako da ja nemam razloga zašto sumnjat da se nije pojavio. Ti slobodno možeš vjerovat il ne vjerovat u moju priču. i ja nisam vjerovao dok mi se tako nešto nije zgodilo. ne znam zašto misliš da si pametniji od drugih ako naprosto to nisi doživio pa iz neznanja tvrdiš suprotno. blago onima koji su u neznanju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Život poslije smrti istina Empty Re: Život poslije smrti istina

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum