ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by Guest Sun 3 Jul - 9:11

bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam bio u jebenom Kirkcaldy-u. Ok ne doslovno u njemu skroz ali to bjese ajmo reci...baza odredena. Ja ne kuzim ljude koji kuze da je to odredeni raj na zemlji. Znas koji je najveci problem odlaska raditi vani. E....ono jebeno ocekuju da radis vani! Zamisli bezobrazluka jebote. A da i ne spominjem odnos prema pojedincu. Kakva civilizirana europa kakve pickematerine. Nigdje nema toliko ksenofoba i nadrkanih debila koji mrze sve sto nije iz 3.14zde ispalo na pragu im od kuce....i to do te mjere da ti zagorcavaju svakodnevno zivot tom cinjenicom. Popisam se i na Europu i na rad vani eto. Ali tko god zeli otici i misli da ce mu bolje biti. Siroka mu cesta i sve najbolje.
svojevremeno si nastarom forumu napisao da ti i ne bi izdrzao tempo posla vani..pa zato valjda i ovo sto si napisao..

Istina, zato i rekoh tko god zeli i misli da moze ja zelim svakome da pokusa, dabogda imali redom drukcija iskustva od moga. Doduse ja sam i odabrao tada pomalo sjebanu profesiju po defaultu . Sto napisah je iskljucivo osobni dojam i nista drugo.

Guest
Guest


Back to top Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by Guest Sun 3 Jul - 9:22

MaximusDecimusMiridije wrote:
bogomdani wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam bio u jebenom Kirkcaldy-u. Ok ne doslovno u njemu skroz ali to bjese ajmo reci...baza odredena. Ja ne kuzim ljude koji kuze da je to odredeni raj na zemlji. Znas koji je najveci problem odlaska raditi vani. E....ono jebeno ocekuju da radis vani! Zamisli bezobrazluka jebote. A da i ne spominjem odnos prema pojedincu. Kakva civilizirana europa kakve pickematerine. Nigdje nema toliko ksenofoba i nadrkanih debila koji mrze sve sto nije iz 3.14zde ispalo na pragu im od kuce....i to do te mjere da ti zagorcavaju svakodnevno zivot tom cinjenicom. Popisam se i na Europu i na rad vani eto. Ali tko god zeli otici i misli da ce mu bolje biti. Siroka mu cesta i sve najbolje.
svojevremeno si nastarom forumu napisao da ti i ne bi izdrzao tempo posla vani..pa zato valjda i ovo sto si napisao..

Istina, zato i rekoh tko god zeli i misli da moze ja zelim svakome da pokusa, dabogda imali redom drukcija iskustva od moga. Doduse ja sam i odabrao tada pomalo sjebanu profesiju po defaultu . Sto napisah je iskljucivo osobni dojam i nista drugo.
Ma sve u redu..Nekako ljudi na balkanu nisu navikli na driftanje do besvijesti,a doli,nikad necemo vidjeti da stariji ljudi guraju one Wagene za pripomoc hodanju..U Svabiji postaje sve nehumanije,jedino je prednost dobra bransa i onda u 10 godina nes stvoriti i ne zaebavati se..Ti si IT-ac?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by Guest Sun 3 Jul - 9:36

Ma qrac IT-ac. Na platformama radio i nesto sitno na supplierima za iste.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by RayMabus Sun 3 Jul - 9:37

MaximusDecimusMiridije wrote:Ma qrac IT-ac. Na platformama radio i nesto sitno na supplierima za iste.
Znači nisi bio čoban ?

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175935
2014-04-11


Back to top Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by Kermit Sun 3 Jul - 9:41

jastreb wrote:Ma. Odlaze u Njemačku za šta???

da bi se nakon par mjeseci vratili u slavonske,ličke i primorske vukojebine i ondje kurčili sa Eurima.

U Njemačkoj žive kao podstanari i sva plaća ode im na stan i hranu,a onda se sa par sto Eura,hiljadu Eura vrate u Hrvatsku i kurče mjesec dana.

Nije Njemačka što prijeđ bijaše.
ja ih znam 10-tak i nitko ne namjerava nazad dapače upisali djecu u škole, uče napredni njemački
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

 U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata - Page 3 Empty Re: U Njemačku se lani odselilo više od 50.000 Hrvata

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum