ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by red wolf 2/7/2016, 20:29

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije mi nitko nista rekao. Nekako sam sam dosao do zakljucka da dok god zivim zivot a da nikome drugome ne serem sto da radi sa sobom ili u sto da vjerujem....da nekako ne radim nista krivo. Probaj i ti tako mozda ti se svidi.
Pa i to je dobro...Ali, ako ti netko ukaže na nešto ponudivši ti biser, ne moraš biti tako ratoborna "svinja"...

red wolf

Posts : 15947
2016-02-10


Back to top Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by Guest 2/7/2016, 20:35

Steta sto si navodnike stavio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by red wolf 2/7/2016, 20:36

MaximusDecimusMiridije wrote:Steta sto si navodnike stavio.
Navodnike sam namjerno stavio da razumiješ što sam ti napisao, a i drugi... ;)
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by Guest 2/7/2016, 20:38

:)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by IL Risorto 2/7/2016, 20:42

preko_vode_do_slobode wrote:
Antijunak wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:
bogomdani wrote:radikalni budizam??..ebi ga..moraju se adaptirati na agresivni islam..
o tome se radi. budisti zanimljivo u tim državama žive sa kršćanskom manjinom, i gle čuda nikakva sranja nemaju.

budizam je kao religija toleratna , sličan je novom zavjetu.. tolerancija, tolerancija.

samo budizam za razliku od krščnstava i zapadnog marksizma ne poznaje pojmove "okreni drugi obraz, oni su imali teško djetinstvo". Ono ti ih napadneš ovi se brane.. zato muslimani kmeče
U Mianmaru je to višemeđuetnički nego vjerski sukob . Tamo su muslimani etničke manjine, a budisti i kršćani su Burmanci.
Ono na budiste se gleda kao na pacifističku religiju, međutim znali su često biti nemilosrdni i žestoki u međusobnim obračunima, no ipak su potisnuti u mnogim područjima od drugih religija posebice u Indiji i Kini.
ma ima je budizam i svojih perioda inkvizicije, gdje je zapadna inkvizicija parila dječja igra, ali budizam u srži je miroljubiva i toleratna religija. ako hoćete vidjeti što je budizam, gledajte star wars i one jedi ekipu , to je neka vrsta kopije budizma. što ne znači da budisti neće kazniti zlo ako im se ponudi prilika lol!

islam je dark side of the force
Anakin je takođe bio jedi,ali donio je prevagu tamnoj strani.
Islam je,,users of the dark side of the force''ali nisu i sithi.
Zapravo,kad već koristiš tu uporedbu,danas je na Zemlji mnogo,što svjesnih,što nesvjesnih,,Users of the dark side of the force'' koji nisu Sithi,ali čak i oni koji su u svojoj srži na,,light side of the force'' naći će se na pravoj strani kada se napokon objelodani ,,dark Lord of the force'' koji je ujedno i donositelj svjetla.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

 Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru  - Page 2 Empty Re: Budistički ekstremisti zapalili džamiju u Mijanmaru

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum