ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Užas: Europa nestaje 2016

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Užas: Europa nestaje 2016

Post by crvenkasti Mon 27 Jun - 12:51

Užas: Europa nestaje 2016 Baba-vanga-evropa-raspad-referendum-velika-britanija-brezgit-eu-1466885446-937043

BABA VANGA PREDSKAZALA: Evropa nestaje 2016!


Čuvena bugarska proročica tvrdila da Evropa kakvu poznajemo neće postojati posle 2016. Mnogi u „bregzitu“ vide ostvarenje njenog proročanstva, ali i drugih o početku propasti


Baba Vanga, čuvena bugarska proročica koja je umrla pre 20 godina, predvidela je da „Evropa kakvu mi poznajemo neće postojati posle 2016“. Mnogi upravo u „bregzitu“ vide ostvarenje njenog, ali i mnogih drugih proročanstava o bliskom početku kraja sveta!

- U Evropi 2016. godine skoro da neće biti nikakvog života, kontinent će izgledati opustošeno i razoreno. Evropa će biti gotovo nenaseljena, a pre toga desiće se niz katastrofa - predvidela je slepa proročica Vanga, čije su se vizije ostvarivale u 85 odsto slučajeva.

Sada, posle referenduma na kojem su Britanci izglasali izlazak iz Evropske unije, svetski mediji bruje o „balkanskom Nostradamusu“, kako je nazivaju, i njenim predviđanjima.

- Vanga je predvidela da ovakva Evropa više neće postojati 2016. godine, a šta je „bregzit“ nego kraj Starog kontinenta kakvog ga mi znamo? Ta žena je predvidela teroristički napad na kule bliznakinje u Americi 11. septembra, ali i stvaranje Islamske države. Prorekla je da će populacija Evrope biti skoro nula, zbog invazije muslimana, koji će pokušati da je osvoje. Kriza je svugde u Evropi, a sada još odlazi Britanija. Njene reči moramo uzeti ozbiljno - upozorava britanski Ekspres, ali i većina evropskih medija.

Prvi znaci apokalipse

Međutim, Vanga nije jedina koja je imala „crna“ proročanstva za Evropu - armagedon koji čeka Stari kontinent pominje se čak i u Bibliji!
- Tamo piše da dolaze kraljevi Severa i Juga čiji sukob može biti koban za Evropu. Izlazak Britanije iz EU upravo može biti taj sukob - navode engleski sajtovi koji se bave religijom.

Koliko je sve otišlo daleko pokazuju i spekulacije koje su se pojavile juče, a po kojim je čak i britanska kraljica zabrinuta da se kraj sveta bliži! Ako je verovati izvorima koji su se poverili ekipi engleskog Javnog servisa BBC, a koji su se našli u blizini britanske kraljice - Elizabeta II namerava da abdicira ukoliko Britanija napusti EU!

http://www.kurir.rs/planeta/baba-vanga-predskazala-evropa-nestaje-2016-clanak-2325189
-------------------------------------------

Svi kažu, gotovo je, a mi o nogometu i antifašizmu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:53

Pa i prije 26 godina je bila neka druga Europa, pa i prije 71 i tak dalje u povijest. Granice su umjetne tvorevine. Niš dramatično nit alarmantno se ne događa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Clone Stormtrooper Mon 27 Jun - 12:54

ima u tome i svjetla buducnost ; dolaze nam svemirci !
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:54

Zadnji put sam to kazala 1989. kak volim ljetne pljuskove, pa je kiša raznijela pol Zagreba. Sad mi palo na pamet. Užas: Europa nestaje 2016 1f619
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Clone Stormtrooper Mon 27 Jun - 12:56

1989' negdje u ovo doba dobio poziv za JNA, na tromedju Albanija,Grcka,SFRJ
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:58

Onda si bio i u Strugi i Ohridu?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by crvenkasti Mon 27 Jun - 12:58

Hehe. Srbija će propasti prva. Mi poslije, možda tek u 12. mjesecu.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28780
2014-04-17


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 12:59

To ti je pirova pobjeda.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Clone Stormtrooper Mon 27 Jun - 13:03

Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0
Clone Stormtrooper
Clone Stormtrooper

Male
Posts : 738
2016-02-19


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 13:07

Clone Stormtrooper wrote:Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 13:08

Eva wrote:
Clone Stormtrooper wrote:Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
matorka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by omni Mon 27 Jun - 13:11

Steta sto se Baba Vanga ogranicila samo na europu i steta sto ce stanovnostvo biti smanjeno do skoro nule a nece biti skroz istrjebljeno do zadnjeg i to u citavome svijetu. Zivotinje i biljke su to zasluzile.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 13:16

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
Clone Stormtrooper wrote:Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
matorka

Pa tad sam imala 13 godina i putovala sam s mamom i tatom. Moje godine nisu tajna.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 13:18

Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
Clone Stormtrooper wrote:Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
matorka

Pa tad sam imala 13 godina i putovala sam s mamom i tatom. Moje godine nisu tajna.
...dobro..ajd mi reci sto si ti evicka zapenavila za moje godine ko pijan plota...i sto da imam recimo 41 godinu koliko imas i ti..ili 42,43....to staro?...pa jebote u takvoj sam kondi da oni od 20 let se mnogi od njih mogu sakriti preda mnom...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 13:30

Užas: Europa nestaje 2016 1f600 Užas: Europa nestaje 2016 1f602
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 13:31

Eva wrote: Užas: Europa nestaje 2016 1f600  Užas: Europa nestaje 2016 1f602
dobro smij se i placi.... :)
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 13:34

Pališ se ko šibica, moram Užas: Europa nestaje 2016 1f603 Užas: Europa nestaje 2016 1f603
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 13:36

Eva wrote:Pališ se ko šibica, moram Užas: Europa nestaje 2016 1f603  Užas: Europa nestaje 2016 1f603 
....pa sta nije bolje da se palim nego da sam ugaseni motor
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Guest Mon 27 Jun - 13:36

vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
Clone Stormtrooper wrote:Bitola,tu je bila vojarna ! ali sam se nakopao kanala za telefonske kablove od Debra do Struge :^0

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
matorka

Pa tad sam imala 13 godina i putovala sam s mamom i tatom. Moje godine nisu tajna.
...dobro..ajd mi reci sto si ti evicka zapenavila za moje godine ko pijan plota...i sto da imam recimo 41 godinu koliko imas i ti..ili 42,43....to staro?...pa jebote u takvoj sam kondi da oni od 20 let se mnogi od njih mogu sakriti preda mnom...

Meštre, nemožeš protiv gravitacije.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by vuksadinare Mon 27 Jun - 13:37

Usne Stjepana Gnječa wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:
vuksadinare wrote:
Eva wrote:

To je najprljaviji grad u kojem sam bila. Zrak smrdi koliko je zmazano. Mi smo bili u Strugi i to je čist druga priča, simpatičan mali gradić, bolje rečeno selo, jer su zagorska sela veća, kao i Ohrid. Mi smo bili godinu prije 1988. dole.
matorka

Pa tad sam imala 13 godina i putovala sam s mamom i tatom. Moje godine nisu tajna.
...dobro..ajd mi reci sto si ti evicka zapenavila za moje godine ko pijan plota...i sto da imam recimo 41 godinu koliko imas i ti..ili 42,43....to staro?...pa jebote u takvoj sam kondi da oni od 20 let se mnogi od njih mogu sakriti preda mnom...

Meštre, nemožeš protiv gravitacije.
ali ej mogu usporiti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Užas: Europa nestaje 2016 Empty Re: Užas: Europa nestaje 2016

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 7 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum