ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 04:01

http://www.index.hr/tema/euro-2016/furiozna-hrvatska-901412

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 04:02

drunken

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 04:04

INDEX je političko krilo orjunaških bombaša. 
Nevjerojatno je da to više niti ne skrivaju.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 04:43

ako su ovo predstavnici domoljubne,bogoljubne i poštene hrvatske.. onda sam ponosni pripadnik ORJUNE
cheers

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Mamic_horvatincic_hina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 06:18

preko_vode_do_slobode wrote:ako su ovo predstavnici domoljubne,bogoljubne i poštene hrvatske.. onda sam ponosni pripadnik ORJUNE
cheers

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Mamic_horvatincic_hina


Ne trpite uspjeh , jbga...

ponosni antiorjunaš cheers

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 06:56

http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatska/neugodan-izvjestaj-strucnjaka-za-sigurnost-incident-u-francuskoj-je-zavrsna-faza-specijalnog-rata-protiv-rh-932285

Bez ovog dodatka teško je razumjeti način pisanja INDEX-a. 
Locirati, uhititi i transferirati do najbližeg zatvora. :]

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 07:03

preko_vode_do_slobode wrote:ako su ovo predstavnici domoljubne,bogoljubne i poštene hrvatske.. onda sam ponosni pripadnik ORJUNE
cheers

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Mamic_horvatincic_hina
:tu


Inace se nije baš slavilo u Splitu , neka tišina na ulicama .........ipak mislim da imate nacionalni problem .......bez obzira šta su tri tovara dala i obranila golove.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 07:10

Ero wrote:INDEX je političko krilo orjunaških bombaša. 
Nevjerojatno je da to više niti ne skrivaju.
Nece tebe koštat glawe to šta INDEX naziwaš projugoslawenski nego šta one koji se bore protiw korupcije naziwaš neprijateljima držawe.

NIje owdje nitko ni debil ni naiwan kako Kolinda sponzoruša od Mamica , Mamić sam i ekipa oko njega misli i umišlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 07:42

RayMabus wrote:
Ero wrote:INDEX je političko krilo orjunaških bombaša. 
Nevjerojatno je da to više niti ne skrivaju.
Nece tebe koštat glawe to šta INDEX naziwaš projugoslawenski nego šta one koji se bore protiw korupcije naziwaš neprijateljima držawe.

NIje owdje nitko ni debil ni naiwan kako Kolinda sponzoruša od Mamica , Mamić sam i ekipa oko njega misli i umišlja.
Imate tamo Mamića i ostale u HNS-u, zašto se s njima naguravate?
Kakve veze imaju ovi mladi ljudi s time?
Tražim naziv za vas, ali mi ništa od poznatog  ne pada naum...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 07:45

RayMabus wrote:
Inace se nije baš slavilo u Splitu , neka tišina na ulicama ........
Pametni ljudi, ne žele imati posla s  budalama.

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 07:46

Koga nas ? Pa ja nisam za nasilje i te metode.

Stwar je ipak u tome da su oni s tim bakljama u jednom momentu kad su swi bulji u utakmicu tako skrenili pozornost na istinu kod HNSa i onda se to uplelo u swe i sad je .....neka glupa atomosfera ......nawijao bi al misliš o Mamiču pa onda nije to to.

Jbga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 07:49

Nije Mamić reprezentacija...Reprezentacija su neki drugi ljudi.
Za skretanje pozornosti mogli su kolektivno skočit naglavačke s nekog nebodera. E to bi bila prava stvar, za osjetlive duše hrvatske... :] :D

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 07:54

Vi, mi, oni, pa najgori su oni koji potenciraju ovakve podjele. Daleko gori od "orjunaša".
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 07:57

Ero wrote:Nije Mamić reprezentacija...Reprezentacija su neki drugi ljudi.
Za skretanje pozornosti mogli su kolektivno skočit naglavačke s nekog nebodera. E to bi bila prava stvar, za osjetlive duše hrvatske... :] :D
Ma nije ni bitno. Uopče nije bilo nekog slawlja u SPlitu a ono dobiješ Španjolsku na EP a swe kao da je obićna noč. Bezweze. Puče to na mentalnom planu iako norlmalno ok pobijedili super al widiš da nema slawlja.

Ljudi bi slawili al onda se sjete tko je na wrhu HNSa pa odustanu.

NIje im do slawlja.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Ero 22/6/2016, 08:08

Kako god, svijet nešto tome slično dosad nije ni čuo ni vidio...

_________________
Jedan je Hase...
Ero
Ero

Posts : 13866
2014-04-23


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 08:11

Ma dobro je, dobili smo Španjolče , tome se nitko nije nadao pogotowo ne sa owim sastawom bez Modriča , Manđukiča itd itd itd ......odlično swe ......drago ti je šta smo dobili i swe al............al nešto nedostaje .........bit bi bila da se weseliš od srča kad twoji pobjede al ......nema baš toga.

Jbga.

Ne osječam ushit nit weselje a to je bit owoga.

Piši propalo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by RayMabus 22/6/2016, 08:18

Ja sam nawijao od srča do one 85 minute dok nisu bačili baklje i počelo to swe tj owi ukazali na Mamiča i to dok se opustaš uz nogomet i sad kuraz ............nije mi gušt wiše a tako je u čilon gradu wiše manje.




Owa reprezentačija da dođe i do finala neču se radowati iskreno i iz srča tako da ono bezweze je komenatar jer je postalo bezweze owo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176279
2014-04-11


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Guest 22/6/2016, 08:43

Ero wrote:
preko_vode_do_slobode wrote:ako su ovo predstavnici domoljubne,bogoljubne i poštene hrvatske.. onda sam ponosni pripadnik ORJUNE
cheers

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Mamic_horvatincic_hina


Ne trpite uspjeh , jbga...

ponosni antiorjunaš cheers

Koji uspjeh? Imati robove u 21. stoljeću, pljačkati, ubijati i potkupljivati pravosuđe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 08:51

Ajd ti to, da te vidim. Pa sad reci da oni nisu uspjeli. Imati robove i potkupljivati sudce. A ti? Imaš li ti robove? Potkupljuješ li ti sudce? Baš si neuspješna!

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Regoč 22/6/2016, 08:53

A što se uživancije tiče, uživam u pobjedama bez obzira na Mamića i hobotnicu sa ovoga svieta. Ništa mi neće ovi dan pokvarit!

_________________
Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Orjuna slomljena, INDEX  na aparatima  Empty Re: Orjuna slomljena, INDEX na aparatima

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum