ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by debotoijusto 20/6/2016, 21:02

Najnoviji u nizu onih koji napuštaju brod koji tone je Domagoj Ivan Milošević koji je još prošlog tjedna grmio o preslagivanju i novoj saborskoj većini.

"Ne znam što će sutra učiniti Tomislav Karamarko, ali ono što mogu jasno reći nisam od onih koji javno pozivaju na ostavke, ali proteklih nekoliko dana me zvalo mnogo članova naše stranke iz cijele Hrvatske, članovi predsjedništva, središnjeg odbora i apsolutno je dominantan stav da očekujemo ostavku od gospodina Karamarka", rekao je Milošević u Dnevniku Nove TV.

Dodao je i da je Karamarku u nekoliko navrata savjetovao da podnese ostavku.

"HDZ se sutra mora početi spremati za izbore. Vjerujemo da će u prvoj polovici rujna biti izbori. HDZ će naučen lekcijom od prošle godine ovaj puta, ja sam siguran, pokazati najbolji tim, najbolji program i ići ćemo po pobjedu", rekao je Milošević.

Kaže da je Plenković jedan od odličnih kandidata za novog šefa HDZ-a jer će on ujedno biti i pretumandatar Zoranu Milanoviću.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/karamarka-ceka-prokletstvo-bivseg-predsjednika-hdza-sada-mu-je-i-milosevic-zabio-noz-u-ledja/901104.aspx
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Re: Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by debotoijusto 20/6/2016, 21:03

Dodao je i da je Karamarku u nekoliko navrata savjetovao da podnese ostavku.

nek se zove dinamo , rekao mi na samrti...
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30664
2014-04-12


Back to top Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Re: Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by udba 20/6/2016, 21:26

Dosta više s tim temama tko je sve okrenuo Karamarku leđa, jučer Šeks, danas "Sloba" sutra Kolinda i MOL, bojim se kletvi druga Marcellusa, od svih je najgora ona: "Dabog dah vami Ciaramarcio pređešah u SDP i stolova vami odtamo godinah szto"

_________________
Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Re: Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by Guest 20/6/2016, 21:27

Dobro ajde Kolinda nije od pocetka bila s njime bas onako otvoreno na ratnoj nozi. Kolindi je sveta vlastita karijera vise od svega ostaloga.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Re: Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by v_vlado 20/6/2016, 21:36

Šta je pičke????.....sjebala vas stoka sitnog zuba ...sad se svađate i režite jedni na druge kao bjesni psi a do juče ste se lizali.....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa Empty Re: Karamarka čeka prokletstvo bivšeg predsjednika HDZ-a, sada mu je i Milošević zabio nož u leđa

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum