ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 0:57

preko_vode_do_slobode wrote:pa HDZu i SDPu i nije do rada.. lezi-lebe da te jebe, i da ide lova iz proračuna što uplaćuje sve manje građana koji rade porezima..
Nema veze ....sad će ROglić kupit cijelu zona Ravću ....idealna pozicija ....HDZ valjda ucijenjiva sa cijenom ovo ono plava kuverta i te price ....ajde moja ....sjedi jedan evo moga covika u vlasti odhebite svi.

RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 1:02

HDZ plave kuvertice reketarili bizmismene kao dobra pozicija ovo ono ....to je Roglicevo rodno mijesto ....sad im je heba malter korumpiranu ....zbacija ih s vlasti.

....


Sprdali se na racun HDZa tamo tj korupcije koja je blokirala sve jer je ucijenivala visokom svotom plavih kuvertica.



POZITIVA.HR Privredni subjekt zapošljava 40 ljudi u Gospodarskoj zoni 'Ravča'!

ponedjeljak , 11.05.2015.
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Opcina


Nije sve tako crno u Vrgorcu. Dobre vijesti dolaze iz Gospodarske zone 'Ravča'. Tamo će se u lipnju otvoriti privredni subjekt s 40 zaposlenih! Kako je u Vrgorcu raspušteno Gradsko vijeće i razriješen gradonačelnik, tu nam je izvrsnu vijest prenio gradski činovnik koji je želio ostati anoniman, a bio je jedini kojega smo zatekli u gradskoj upravi u petak u podne.

Kako se navodi, poduzeće 'Grad Vrgorac d.o.o.' gradi u Gospodarskoj zoni 'Ravča' postrojenje na dva kata površine dvjestotinjak metara četvornih u kojemu će se proizvoditi visokokvalitetna magla namijenjena tržištu Europske unije.

Zasad je u planu pokretanje linije za proizvodnju čiste magle, a od slijedeće godine kreću i linije magle s okusom demagogije, okusom populizma, okusom predizbornih obećanja, te okusom čokolade i jagode.

Sirovina za proizvodnju magle nabavlja se vrlo jeftino na lokalnim nalazištima i to odmah u samoj zoni, zatim u biopročistaču kod Vrgorca, nedovršenoj kanalizaciji, igralištu u Banji, vodovodu u Mijacima i gradilištu vrgorskog Vatrogasnog doma i Doma kulture.

Kako najavljuju iz same tvrtke, za sada su zaposlili 40 ljudi, a ako prijevremeni lokalni izbori prođu kako treba, broj zaposlenih i količina proizvedene magle će se udvostručiti.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by Guest Mon 20 Jun - 1:04

tek se sada vidi koliko je MOST bio dobar projket za ovu skoro propalu državu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by prckov Mon 20 Jun - 1:05

RayMabus wrote:U suštini to vam je selo naslonjeno na park prirode Bikovo ....to je ono šta sam ja govorija da su mi sobe u kamenoj kuci okrenute put planine i da kad otvorim prozore ujutro pogled puca na zelenu planinu ( il ako je zima na bijelu ) .....nema žive duše sve do mora.

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Biokovo-najljep%C5%A1i-park-prirode-dovlja-koza

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Biokovo_08

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Biokovo
fantastični su ti predjeli tamo

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by frakcija Mon 20 Jun - 8:26

RayMabus wrote:HDZ plave kuvertice reketarili bizmismene kao dobra pozicija ovo ono ....to je Roglicevo rodno mijesto ....sad im je heba malter korumpiranu ....zbacija ih s vlasti.

....


Sprdali se na racun HDZa tamo tj korupcije koja je blokirala sve jer je ucijenivala visokom svotom plavih kuvertica.



POZITIVA.HR Privredni subjekt zapošljava 40 ljudi u Gospodarskoj zoni 'Ravča'!


ponedjeljak , 11.05.2015.
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Opcina


Nije sve tako crno u Vrgorcu. Dobre vijesti dolaze iz Gospodarske zone 'Ravča'. Tamo će se u lipnju otvoriti privredni subjekt s 40 zaposlenih! Kako je u Vrgorcu raspušteno Gradsko vijeće i razriješen gradonačelnik, tu nam je izvrsnu vijest prenio gradski činovnik koji je želio ostati anoniman, a bio je jedini kojega smo zatekli u gradskoj upravi u petak u podne.

Kako se navodi, poduzeće 'Grad Vrgorac d.o.o.' gradi u Gospodarskoj zoni 'Ravča' postrojenje na dva kata površine dvjestotinjak metara četvornih u kojemu će se proizvoditi visokokvalitetna magla namijenjena tržištu Europske unije.

Zasad je u planu pokretanje linije za proizvodnju čiste magle, a od slijedeće godine kreću i linije magle s okusom demagogije, okusom populizma, okusom predizbornih obećanja, te okusom čokolade i jagode.

Sirovina za proizvodnju magle nabavlja se vrlo jeftino na lokalnim nalazištima i to odmah u samoj zoni, zatim u biopročistaču kod Vrgorca, nedovršenoj kanalizaciji, igralištu u Banji, vodovodu u Mijacima i gradilištu vrgorskog Vatrogasnog doma i Doma kulture.

Kako najavljuju iz same tvrtke, za sada su zaposlili 40 ljudi, a ako prijevremeni lokalni izbori prođu kako treba, broj zaposlenih i količina proizvedene magle će se udvostručiti.
Oće li palma preživit oštru planinsku klimu? :D
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 8:36

frakcija wrote:
Oće li palma preživit oštru planinsku klimu? :D
Masline ovi jedan posadija u Župi. Baš nas vodija da nam pokaže i ono stvarno covik posadija masline u župskom polju gore poviše vinograda di je teren malo brdovitiji.

Matino čudo iza Biokova: Kontra svemu, mušicama, žezi, buri i ledu, s brda mi teče maslinovo ulje...
  Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Buljubasic_maslinik11-271114  

'A znadeš šta je smišno? Struka mi je govorila da će mi se masline na ovoj lokaciji sušit ka bajami u grabu...'


Podijeli na Facebook-u [url=http://twitter.com/intent/tweet?url=http://www.slobodnadalmacija.hr/scena/mozaik/clanak/id/255609/matino-cudo-iza-biokova-kontra-svemu-musicama-zezi-buri-i-ledu-s-brda-mi-tece-maslinovo-ulje&text=Matino %C4%8Dudo iza Biokova: Kontra svemu, mu%C5%A1icama, %C5%BEezi, buri i ledu, s brda mi te%C4%8De maslinovo]Podijeli na Twitter-u[/url] [email=?subject=%C4%8Clanak%20sa%20portala%20Slobodne%20Dalmacije:%20Matino%20%C4%8Dudo%20iza%20Biokova:%20Kontra%20svemu,%20mu%C5%A1icama,%20%C5%BEezi,%20buri%20i%20ledu,%20s%20brda%20mi%20te%C4%8De%20maslinovo%20ulje...&body=Zanimljivo%20sa%20portala%20Slobodne%20Dalmacije:%20/scena/mozaik/clanak/id/255609/matino-cudo-iza-biokova-kontra-svemu-musicama-zezi-buri-i-ledu-s-brda-mi-tece-maslinovo-ulje]Pošalji na email[/email]
Ljudi ko ljudi, čim čuju harmoniku i vide kolone vozila, odmah pomisle kako se ide u pirovanje. Tako je nedavno bilo i u Donjim Buljubašićima, malom zagvoškom zaseoku u kojem se nije dogodio pir, ali zato jest spektakularni ritual masline.

A start mu je bio u kući Mate Buljubašića, predsjednika splitskoga ASH, koji je na svoju didovinu doveo 28 prijatelja i uposlio ih u branju zlatnog ploda.
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=292&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fscena%2Fmozaik%2Fclanak%2Fid%2F255609%2Fmatino-cudo-iza-biokova-kontra-svemu-musicama-zezi-buri-i-ledu-s-brda-mi-tece-maslinovo-ulje&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Di%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dimages%26cd%3D%26ved%3D0ahUKEwj3zt-2_rXNAhVJMhoKHUUhBDIQjhwIBQ%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija
Maslina je ove godine u Matinim brdskim međicama, s pogledom na sjever Biokova, rodila kao nikada. Eto dobrog povoda da se zagvoški maslinar, vlasnik 300 stabala smještenih na 526 metara nadmorske visine, dobro nasmije znanosti, nevjernim Tomama, skepticima. Svima onima što su mu se 92. godine još slađe smijali kada je krenuo u operaciju sadnje maslina u tvrdom Zabiokovlju.

Trpija sam uvride

- 141 litra maslinova ulja! Ej! 1300 kila za preradu i 100 za kiseljenje, eto toliko san ja ove godine ubra iz mog maslinika. Koja mušica, ne može ona opstat na ovoj visini. Ma da jesan li sritan... I više od toga. Iman više maslina i ulja ove godine nego cili Stobreč.


 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Buljubasic_maslinik12-271114_thumb1
'Da jesan li sritan... I više od toga. Iman više maslina i ulja ove godine nego cili Stobreč...'
Ma žaj je meni šta je ove godine iz svih sila napadnuto dalmatinsko sveto trojstvo, loza, maslina i smokva. Žaj mi je ljudi. Ali ka dite se veselin jer san pokaza da je maslina srce Dalmacije. I da može dat obilatog ploda tamo di su svi govorili da od nje u Zabiokovlju ne može bit ništa. Koliko san uvrida samo istrpija na tu temu. A di su sad – smije se Mate od uha do uha u masliniku, nekadašnjem vinogradu.

Ovo je priča o čovjeku koji ne krije da je poslušao Alberta Fortisa, slavnog putopisca koji je Dalmaciju upoznao kao svoj džep. Fortis je precizirao dalmatinske lokacije na kojima je uočio stabla masline. A Mate ga poslušao kao Sveto pismo.
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Demejana_thumb1
U Mate ulje teče u potocima...
Birajući između Fortisovih zabilježbi i znanosti, koja je sadnju masline u srcu Zagore stavila u zonu znanstvene fantastike, odlučio se za svoju intuiciju i stablo života. Dokazao je ono što gorda znanost i dandanas drži nemogućim – grasope di spagnu, francusku pešolinu, talijanske pendolinu, lecinu, askolanu, istarske bjelicu, bužu i rosulju, dalmatinsku oblicu i levantinku, staru grkinju i židovku stavio je oči u oči s biokovskim masivom. A one mu izrodile silni plod.

- A znadeš šta je smišno? To da mi je struka govorila da će mi se masline na ovoj lokaciji sušit ka bajami u grabu. Fortis je proša svaki pedalj Dalmacije na jednom konju i reka da je maslini ovdje dom. A današnji akademski stručnjaci sa 170 limenih konja ne mogu proći Zabiokovljem.

Drago mi je da san bija tvrdoglav i odlučija ovde posadit razne mediteranske vrste. Ne znaš koja se bolje snašla. Fali mi još jedna, maslina krvavica iz Skradina, ta je najžilavija, najtvrđa. Nju će mi ovde donit moja ćer kad bude dobila svoju prvu doktorsku plaću – raduje se Mate.

Matine masline tuku žega, bura i biokovski led, ali ne smeta njima ništa. Što ih ne uništi, samo ih ojača, isto kao i onih minus 21, koliko ih je Mate svojedobno izmjerio u svojem masliniku. Štoviše, svake se iduće godine plode sve više, ali usprkos tome, skeptici uspjeh priznati ne žele.

Najnovije im je opaska kako je to bio tek slučajno dobar urod u godini koja mu je išla naruku. Ali pritom namjerno zaboravljaju da ovako crne godine za maslinu nije bilo u stoljeću.

Sadite ko stari Iliri

- Kad su mi potekle moje prve kapi ulja, a bilo ga je sve skupa pet litara, zaplaka san ka malo dite. I kako one meni daju, tako ja vraćam i njima dalmatinskom pismom, ovde u masliniku, kada se skupe prijatelji. I vinom šta se prolije dok guštamo u ovom našem dnevnom boravku. A iman i savjet – ne sadite u ovom kraju maslinu iz umjetnog uzgoja, ta nema gene za izdržat ovu zimu, ta je puno nježna.

Treba postupit kao stari Iliri, treba uzet odcipak iz guke i njega posadit. On ima čvrste gene, ta će maslina prezimit. Mora, ovo je Dalmacija, a tamo di je ona, tu je i maslina. One su ka prst i nokat. Ako ovde ne može rast, a di će je onda bit – kaže Mate.

PIŠE: TANJA ŠIMUNDIĆ BENDIĆ, FOTO: DUJE KLARIĆ/CROPIX

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=292&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fscena%2Fmozaik%2Fclanak%2Fid%2F255609%2Fmatino-cudo-iza-biokova-kontra-svemu-musicama-zezi-buri-i-ledu-s-brda-mi-tece-maslinovo-ulje&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Di%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dimages%26cd%3D%26ved%3D0ahUKEwj3zt-2_rXNAhVJMhoKHUUhBDIQjhwIBQ%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija

Što je uočio Fortis




Alberto Fortis uočio je maslinu u Žeževici, Župi, pokraj Modrog jezera, u Vrgorcu, od Zadra do Neretve, najsjevernije do sinjskih Lučana. Na tom se pravcu nalazi i Zagvozd, računao je Mate i pogodio. Vjeru mu je potvrdio i poljoprivredni stručnjak dr. Željko Prgomet, koji je tvrdio da maslina raste na istarskom sjeveru i u Sloveniji, pa zašto ne bi i u srcu Imotske krajine.
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Lg.php?bannerid=0&campaignid=0&zoneid=292&loc=http%3A%2F%2Fwww.slobodnadalmacija.hr%2Fscena%2Fmozaik%2Fclanak%2Fid%2F255609%2Fmatino-cudo-iza-biokova-kontra-svemu-musicama-zezi-buri-i-ledu-s-brda-mi-tece-maslinovo-ulje&referer=http%3A%2F%2Fwww.google.hr%2Furl%3Fsa%3Di%26rct%3Dj%26q%3D%26esrc%3Ds%26source%3Dimages%26cd%3D%26ved%3D0ahUKEwj3zt-2_rXNAhVJMhoKHUUhBDIQjhwIBQ%26url%3Dhttp%253A%252F%252Fwww.slobodnadalmacija

’Ni u pitaru je ne znaju uzgojit...’

Lani je Mate imao 560 kila za preradu, iz čega je izvukao 70 litara ulja. Ove je godine bilancu uduplao. Kaže kako mu je najgore kada čuje stručnjake koji savjetuju o maslini, a ne mogu je sami uzgojiti ni u pitaru. To ga pogađa, isto kao i inicijativa o osnivanju maslinarske komore u Zagrebu, a ne u Dalmaciji, gdje bi joj trebalo biti jedino i pravo mjesto.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by frakcija Mon 20 Jun - 8:45

Čula san da su po kaštelanskin vrtlima i ukrasne banane počele bacat plod.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 8:47

frakcija wrote:Čula san da su po kaštelanskin vrtlima i ukrasne banane počele bacat plod.
A ćuj meni je sto metara poviše mjesta odakle pišem sada botanicki vrt a nije od jucer to a to se moglo odavno zakljucit da u Kaštelima raste prakticki sve živo.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 9:21

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 9267854


Pogled s autoceste na to polje.



Pogled s planine sa istoka :

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 49739664


Pogled s odmorišta na autocesti :

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 IMG_1664


LOkalna cesta kroz polje ....sami pravac :

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 96049650


POgled s Biokova :

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 772016
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by marcellus Mon 20 Jun - 9:30

Obraz nema cijenu, a za cijenu podizanja krivičnih prijava kod DORH-a pitati agenciju Grizli, kao i za cijenu medijske difamacije uz sudjelovanje ministara u vladi.

_________________
 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 9:46

marcellus wrote:Obraz nema cijenu, a za cijenu podizanja krivičnih prijava kod DORH-a pitati agenciju Grizli, kao i za cijenu medijske difamacije uz sudjelovanje ministara u vladi.
Sve se ovdje svodi na ovo : iz centra stranke pošto je ovo mala opcina su blokirali projekte jer su htjeli plave kuvertice za finaciranje stranaka i sad lijepo mogu popušit kuraz.

Nema veze šta je ova punica ovome kad je u HDZu i ne može ništa jer ima iznad nje u stranci netko tko joj diktira šta smije a šta ne smije a sad nece diktirat nitko nego su nezavisni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 9:48

Gospodarska zona Ravće ( kraj autpoceste prije Vrgorca na kraju ovog polja prema istoku ) , hale , pogoni, radna mjesta da kraj ne odumire i da se ne iseljava.

Roglić je od tamo i nije teško zakljucit i zbrojit dva i dva da će sad on postat tamo kralj i otvorit par hala i pogona tu i to ti je odma sto radnih mjesta a njima je sto radnih mjesta tamo ono pun kuraz a to je samo na par hala šta se otvori a ima mista za još dosta u toj zoni.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by RayMabus Mon 20 Jun - 10:04

Nakon 25 godina u Vrgorcu pao HDZ, novi gradonačelnik nezavisni Ante Pranić

http://www.slobodnadalmacija.hr/dalmacija/split-zupanija/clanak/id/316638/nakon-25-godina-u-vrgorcu-pao-hdz-novi-gradonacelnik-nezavisni-ante-pranic

HDZ se tu jednostavno uljuljao u to da će vladat vjecno , da im nitko ništa ne može a đaba tebi ako i oceš nešto napravit a u HDZU si i iz vrha stranke ti stavljaju veto na razvoj jer oce plave kuvertice od poduzetnika da finaciraju stranku .....i eto Roglić im je odgovorija : POTOP.

VOZ U PM.



ŽIVOTNA ISPOVIJEST
BRANKO ROGLIĆ: Milijarder iz susjedstva

    AUTOR:


    • Darko Hudelist

    OBJAVLJENO:
  • 25.09.2015. u 08:48


 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Roglic_1
Neja Markičević/Cropix

Svakog petka odlazi na svoje imanje u Župi Biokovskoj. Tamo ima vinograde i uzgaja rajčice, jabuke, orahe i luk.

http://www.jutarnji.hr/globus/branko-roglic-milijarder-iz-susjedstva/304204/
RayMabus
RayMabus

Posts : 176415
2014-04-11


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by Guest Mon 20 Jun - 13:40

preko_vode_do_slobode wrote:tek se sada vidi koliko je MOST bio dobar projket za ovu skoro propalu državu.
Davno je trebalo prekinuti to psihičko silovanje s nekim, ali eto kad 8 godina si u recesiji, ekonomsko, moralno i šta već ne propadaš, dođe i tome kraj. Mada za mene ovo nije ni blizu kraja jer Hrvati još nisu došli k sebi kad je Birokratska u pitanju. Još žešće to mora biti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića - Page 4 Empty Re: Slavi se pobjeda protiv HDZ-a: Pogledajte ludilo u stožeru nezavisnog Pranića

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum