ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EURO 2016.

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:10

koliko druga najveca slina foruma prica o toj nekoj cergibalkan ispada da je on najvise i prati.. sto i necudi ionako mu je zivot laptop i te stvari..

FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 22:12

Tommy Ramone wrote:Bože moj, ako nas izbace neće biti senzacija. Ali previše ih se diže u nebesa. I njih i Ronalda. Island je čvrsta radna ekipa, ali nisu bolji ni od Čeha ni Turaka. Portugal je protiv njih dominirao jer su se povukli u bunker, no i takvi su stvorili par prilika.
Evo ovako stvari stoje: Island je u kvalifikacijama pobijedio i Tursku i Češku. Turska se spletom sretnih okolnosti uopće kvalificirala. Onda na euru Turci i Česi su dokazali koliko su loši i bijedni, dok je Island pokazao da nije slučajno bio izvrstan u kvalifikacijama. Po onome što sam vidio, da, Island je dosta kvalitetniji od Turske i Češke.

Po Portugalu se pljuje, loši su, nemaju igre, nemaju timskog duha bla bla.. A zapravo je jedina istina da su imali mnogo nesreće. Pogađale su se prečke, stative, fulali se ziceri, penal, gol iz ofsajda, primanje golova iz odbijanaca... Postavlja se samo pitanje, do kad ih može pratit ta nesreća? Istina je da su kvalitetni, igraju napadački i okomito sa ubojitim napadom. Protiv Mađara im je gorilo, pa su se morali otvarati i napadat i ostavljat dosta prostora iza. Protiv nas će se vjerojatno povuči i igrat na kontre preko Ronalda i Nanija. Svaka budala koja kaže lako ćemo, nema pojma o nogometu

_________________
EURO 2016. - Page 37 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:12

nit igra za bayern ni juventus a koliko je veliki igrac okaza je protiv islanda di se ponio ko najveca picka sto i jeste umjesto da dopusit onim jadnim smrtnicima sa islanda da se rukuju sa njime jer im je vjerovatno on bio najvece uzbudjenje u karijeri da ga vide u zivo a pokaza se ka kurac sto on oduvijek i  jeste bio

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:14

ovaj vojvoda kmeci kao spermenko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 22:14

Braćala wrote: madjari su im skoro iz svakog suta uvalili gol prekjuce.
Pa mamute, dali su dva gola jer se lopta odbila i prevarila golmana

_________________
EURO 2016. - Page 37 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:16

scorpion wrote:
Braćala wrote: madjari su im skoro iz svakog suta uvalili gol prekjuce.
Pa mamute, dali su dva gola jer se lopta odbila i prevarila golmana


svejedno, svaki prekid su lose ocistili.
jbt, pa madjarima 2/3 reprezentacije igra u onoj njihovoj amaterskoj ligi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:16

kmecis ti moj srpcicu turske krvi nikome MESSIJA nije toliko skratio zivot i nanio kompleksa kao tebi cak ni nageliranom zalizanku koji je vrhunski igrac naravno mea culpa mislio sam da je on pokretac reala ali evo vidimo da je ronaldo bez modrica prosjecni igrac

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 22:17

pablo_escobar wrote:nit igra za bayern ni juventus a koliko je veliki igrac okaza je protiv islanda di se ponio ko najveca picka sto i jeste umjesto da dopusit onim jadnim smrtnicima sa islanda da se rukuju sa njime jer im je vjerovatno on bio najvece uzbudjenje u karijeri da ga vide u zivo a pokaza se ka kurac sto on oduvijek i  jeste bio
Za taj čin nema opravdanje, ali ja pričam o nogometu. Boli me kurac kakav je kao čovjek, to je njemu na čast

_________________
EURO 2016. - Page 37 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:17

otra ante manit pivu

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:18

pablo_escobar wrote:kmecis ti moj srpcicu turske krvi nikome MESSIJA nije toliko skratio zivot i nanio kompleksa kao tebi cak ni nageliranom zalizanku koji je vrhunski igrac naravno mea culpa mislio sam da je on pokretac reala ali evo vidimo da je ronaldo bez modrica prosjecni igrac


znas koliko me boli kara, ova moja pravoslavna, za grbavog hobita-dok ti i maleno cigance svakog dana ga ne vadite iz usta, kao sto ni moj kurac, ovaj pravoslavni, ne vadite iz usta... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:20

scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:nit igra za bayern ni juventus a koliko je veliki igrac okaza je protiv islanda di se ponio ko najveca picka sto i jeste umjesto da dopusit onim jadnim smrtnicima sa islanda da se rukuju sa njime jer im je vjerovatno on bio najvece uzbudjenje u karijeri da ga vide u zivo a pokaza se ka kurac sto on oduvijek i  jeste bio
Za taj čin nema opravdanje, ali ja pričam o nogometu. Boli me kurac kakav je kao čovjek, to je njemu na čast
ma i mene boli kurac ..jebe se njemu sta misli i pisen ja na to se jos samo lozi onaj sto su mu na rodjenju slagali da je srbin BOG mu dao sver najbolje jedno je sigurno da ce prestankom igranja mesija i ronalda proci jedno jebeno razdoblje kada smo uzivali gledajuci njih dva
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:21

koja pravoslavna ...nisi li reka da si agnostik ..odluci sta si vise mada te jebe to neznanje i poremecaj taj ipak duboko u sebi osjecas pripadnost islamskoj religiji zato si agnostik jer nisi sigura

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:22

scorpijo dogodi stizem u mostar na proslavu LIPANJSKIH ZORA nisam sudjelovao u njima ali braca me zovu da proslavimo 25.godisnjicu oslobodjenja mostara od cetnickemarve

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:23

odluci se ti vise sta si ,,cuo'' klosaru. 
odluci se klosaru da li je ronaldo medju top 2 igraca kako si sada rekao, ili iskompleksirani prosek kako si rekao pre 3 minuta. 
boze dragi, koliko si glup.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:25

ma meni najdraze zapaliti tebe sinko no hard FILING ..ronaldo je igracina znam da se lozis i da si lakozapaljiv  sve u najboljem redu neplasi se stoko ipak nisi ni blizu SPORTU PO GLUPOCI

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:26

mada je losiji od MESSIJE I IMA KOMPLEKSE MESSIJE ALI TO JE NORMALNO

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 22:26

pablo_escobar wrote:scorpijo dogodi stizem u mostar na proslavu LIPANJSKIH ZORA nisam sudjelovao u njima ali braca me zovu da proslavimo 25.godisnjicu oslobodjenja mostara od cetnickemarve
Bio bi red da makar pivo popijemo

_________________
EURO 2016. - Page 37 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:26

pablo_escobar wrote:ma meni najdraze zapaliti tebe sinko no hard FILING .

svakako, svakako...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by FRANK Thu 23 Jun - 22:27

scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:scorpijo dogodi stizem u mostar na proslavu LIPANJSKIH ZORA nisam sudjelovao u njima ali braca me zovu da proslavimo 25.godisnjicu oslobodjenja mostara od cetnickemarve
Bio bi red da makar pivo popijemo
OBAVEZNO
FRANK
FRANK

Posts : 19991
2015-09-13


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by scorpion Thu 23 Jun - 22:28

pablo_escobar wrote:
scorpion wrote:
pablo_escobar wrote:scorpijo dogodi stizem u mostar na proslavu LIPANJSKIH ZORA nisam sudjelovao u njima ali braca me zovu da proslavimo 25.godisnjicu oslobodjenja mostara od cetnickemarve
Bio bi red da makar pivo popijemo
OBAVEZNO
Mogao bi i bracala malo do Mostara, da zajedno zapjevamo Juru i Bobana?

_________________
EURO 2016. - Page 37 21012019-Esport
scorpion
scorpion

Male
Posts : 7484
2014-04-18

Lokacija: : West Mostar

Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Guest Thu 23 Jun - 22:29

scorpion wrote:
Mogao bi i bracala malo do Mostara, da zajedno zapjevamo Juru i Bobana?

mozemo samo onu nasu: od mostara sve srbija stara... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

EURO 2016. - Page 37 Empty Re: EURO 2016.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 50 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 43 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum